מבזקים
לאחר 20 יום חזר המשחק צבאות ישראל, עם החזרה שלו מתחילה ההתקפה הסורית והמשמיד האיראני שעדיין מסתובב ומחסל את טובי הלוחמים שלנו

לכניסה למשחק: http://war.fav.co.il

 כל מי שהיה רשום למשחק מקבל מתנה 1000 קריפטונייט לבזבוזים
 

powered_by.png, 1 kB
סקר לוג'יטק לחג האהבה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 04 February 2013

51% מהרווקים והרווקות בגרמניה טוענים שזה לא בסדר לחזור לטאבלט אחרי קיום מגע אינטימי

45% מהצרפתים יהיו יותר עצובים אם ה- iPad שלהם ינזק מאשר אם תסתיים מערכת היחסים שלהם עם בן או בת הזוג

לקראת חג האהבה ולרגל השקת ה- Logitech Ultrathin Keyboard Cover עטור הפרסים של החברה לוג'יטק מפרסמת סקר שנערך עבורה על ידי חברת המחקר וייקפילד בקרב 2000 מבוגרים ב- 4 מדינות, ארה"ב, בריטניה, צרפת וגרמניה. התוצאות מכילות ממצאים מפתיעים שבהם גרמניה מפתיעה ונמצאת כאומה הרומנטית ביותר.בסקר של לוג'יטק על אהבה, יחסים וטאבלטים, בניגוד לדעה הרווחת הגרמנים עושים יותר על מנת לשמור את הרומנטיקה חיה. 51% מהרווקים והרווקות בגרמניה טוענים שזה לא בסדר לחזור לטאבלט אחרי קיום מגע אינטימי. יותר מכל מדינה אחרת שנסקרה.

בחלק מהמדינות עולה כי הטאבלטים מקבלים עדיפות רבה יותר על פני בני הזוג. כשנשאלו מה יעציב אותם יותר לסיים את מערכת היחסים שלהם או שה- iPad שלהם ישבר או יתקלקל, כמעט חצי מהצרפתים והאמריקאים, 45% ו- 43% בהתאמה ו – 35% מהבריטים ציינו כי זה יעציב אותם באותה מידה או יותר. הגרמנים מגלים נאמנות רבה יותר לבן הזוג. רק 27% טענו כי זה יעציב אותם.

הממצאים סותרים את השקפותינו המסורתיות על רומנטיקה בכל מדינה. צרפת נחשבת בעיני רבים כאומה הרומנטית ביותר. רוב הנשאלים בכל מדינה, 47% מהאמריקאים, 51% מהבריטים, ו- 58% מהגרמנים טענו כך. בנוסף 80% מהצרפתים חשים כך לגבי מדינתם. גרמניה נתפסת כרומנטית רק בקרב 3% מהאמריקאים, 2% מהבריטים ו- 4% מהצרפתים.

לוג'יטק השיקה את ה- Logitech Ultrathin Keyboard  "החצי השני של ה - iPad  שלך" מקלדת דקיקה ומעוצבת ל- iPad  אשר נועדה לשפר את חווית השימוש. המקלדת בעלת כיסוי אלומיניום דק שומרת על ה- iPad ומגנה עליו. למקלדת  Bluetooth מובנה, חיבור מגנטי וכפתור כיבוי והפעלה מיידית מה שאומר שהקלדת מתעוררת לחיים כאשר פותחים את המכסה ועוברת למצב המתנה כאשר המכסה סגור. למקלדת חיי סוללה של 6 חודשים ללא הטענה.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker