מבזקים

עד כה שמענו רק דיבורים על המשחק Tabula Rasa, אבל עכשיו הוציאו גם תמונות מסך וגם אתר בית בו ניתן להתרשם מהמשחק. הגיימרים הכבדים שבינכם יכולים לנסות להיות בוחני בטא של המשחק ע"י...

להמשך קריאה וצפייה בתמונות
      

 

powered_by.png, 1 kB
זהירות-יוביסופט חוסמים סיריאלים הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 17 January 2013

אז היום המיוחל הגיע, ואיתו גם העותק החוקי לכאורה של המשחק FarCry3 שרכשתם דרך האינטרנט. התקנתם את המשחק, הצלחתם לשחק בו כמה ימים ופתאום "בום", הסיריאל שלכם נחסם ללא אזהרה מוקדמת. אז מה עושים ואילו פתרונות קיימים?

הדבר הראשון שתעשו מן הסתם יהיה לשפשף את העיניים טוב ולא להאמין לטקסט שכתוב אדום על גבי שחור: This CD Key or Activation Code has been banned. For more information please contact Ubisoft Support. או במילים אחרות: לכו לחפש את החברים שלכם, המשחק מוחרם עד להודעה חדשה.

אז מה הסיבות העיקריות לחסימה של סיריאלים?
מבדיקה שערכנו עולה שסיריאלים נחסמים בעיקר בשני המקרים הבאים:
א. כאשר רוכשים סיריאל ברשת דרך "מעאכר" של סיריאלים, או במילים אחרות: סיריאל לאו חוקי.
ב. כאשר רוכשים סיריאל חוקי, וטעות חלה בשרתים של יוביסופט. או כמו שאומרים: טעות טועים טעינו.

אז מה עושים?
לבעיה יש שלוש פתרונות עיקריים: לגשת למוכר, לפנות ליוביסופט או לחבור לפיראטים.

לגשת למוכר: זהו לכאורה הפתרון הטוב ביותר מבחינתכם, אם רכשתם את המשחק בחנות קרובה לבית, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לפנות למוכר, שיגלגל אתכם לנציג של החברה, שיבקש מכם להמתין בסבלנות ובמרבית המקרים תקבלו סיריאל חדש תוך כמה ימים.
הבעיות מתחילות כאשר המוכר הוא איזה אתר באינטרנט, או מישהו שהכרתם באיזה פורום, במקרה הזה אתם יכולים להעביר כמה שנים טובות בהתכתבויות עד שתבינו שאין לכם באמת עם מי לדבר.

אם אתם משוכנעים שהסיריאל שלכם חוקי, ואתם לא מצליחים לתקשר עם המוכר, אתם תמיד יכולים לפנות לתמיכה של יוביסופט. בשבוע הראשון תקבלו תגובה אוטומטית שתדרוש מכם את הסיריאל המקורי פלוס הוכחת קנייה. אין לכם הוכחת קנייה? סבתא שלכם קנתה את המשחק ליום ההולדת ואיבדה את הקבלה? זו באמת בעיה שלכם, למרות זאת יש לציין שהשירות של יוביסופט הצטיין תמיד באדיבות של אנשי התמיכה.

הפיתרון השלישי והמאוד לא אופטימאלי הוא לחבור לפיראטים, לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שיש קי-ג'נרטורים שמסתובבים ברשת, ולא צריך להיות גאון גדול יותר כדי לדעת ש-90% מההצעות שתקבלו ברשת יהיו רמאויות או וירוסים שיסבכו אתכם הלאה. שימוש בקראק גם הוא לא בטוח לחלוטין ומתאפיין בדר"כ בבאגים כגון: פגימה באיכות הסאונד והוידאו, תקיעה של המשחק באמצע משימות, קריסה של המשחק ללא אזהרה מוקדמת ושלילה של האפשרות להשתמש במולטיפלייר או בכל יישום אחר שמצריך שימוש ברשת. הפיתוי הגדול לשימוש בקראקים הוא יצירת פיתרון מיידי (גם אם חלקי ולא אופטימאלי) לבעיה שהפיתרון החוקי שלה יכול  להימרח גם כמה שבועות.

התגובה הרשמית של יוביסופט:

 

We confirmed we didn’t ban any third party retail keys. We did have issues with illegal key sellers on the internet, and obviously there is always the possibility of error, but without one of the actual key references to investigate we can't fully confirm about this.

 

נחסם לכם הסיריאל?

אם רכשתם סיריאל חוקי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו על זה ב-  כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה
אם למרות כל המאמצים לא הצלחתם להסתדר באמצעים המקובלים, אנחנו נשתדל לסייע לכם.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker