מבזקים
כרגע התבשרנו שהוכרז תאריך יציאה רשמי למשחק אססינס קריד 3 (Assassin's Creed III) למחשב הביתי: 23 בנובמבר 2012, כמעט חודש אחרי שתצא גרסת המשחק לקונסולות. המהלך נועד להגן על עותקי הקונסולה היקרים יותר שנפרצים פחות - מפני פיראטיות ועם זאת לאפשר להמוני הגיימרים לקבל את המשחק לקראת הקריסמס.
 

powered_by.png, 1 kB
כיצד לייצר כמות בלתי מוגבלת של כסף בדרדסים? הדפס דואל
הערכת משתמש: / 1
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 14 January 2013

את הכתבה הבאה אנחנו מעלים בעקבות פנייה של לא מעט קוראים שיצאו מתוסכלים ממשחק ניהול פשוט כמו הדרדסים. זה נכון שלרוב אנו ממליצים להתרחק ממשחקי ניהול, הידועים בעגה המקצועית כערפדי זמן וכמשחקים שהופכים את בעליהם לזומבים מכורים. אבל הפניות שקיבלנו הפעם היו פשוט קורעות לב...

מסתבר שבעולם הניהול הדרדסים הם חתיכת יצורים חמדנים ביותר שחיים על זהב ומוכנים לעבוד מהר יותר רק אם תתנו להם דרדס-תותים. המשחק הוא אומנם משחק חינמי, אבל הקוץ הוא שכל פעולה שתרצו לבצע מהר, או כל שדרוג מיוחד (ולפעמים גם סתם שטויות חסרות תועלת) יעלו לכם המון "דרדס-תותים. אז מהם הדרדס-תותים הללו? בשפה הכי פשוטה נגיד שמדובר באמצעי סחיטה מתוחכם מבית Beeline, או במילים אחרות זהו המטבע איתו קונים את כל הדברים המיוחדים ודרדס-תותים עולים כסף. הרבה כסף.

רק כדי שתבינו בכמה כסף מדובר, אנו נסביר לכם שניתן לרכוש 2000 דרדס-תותים במחיר מבצע של 400 דולר. כן אתם מוזמנים לשפשף את העיניים ולא להאמין, אין כאן טעות כתיב 400 דולר טבין ותקילין או בעברית: 1600 שקל. מה אפשר לרכוש בסכום הזה במשחק? הכל, אבל 1600 שקל זהו סכום מוגזם לכל הדעות עבור משחק מחשב אחד. תארו לעצמכם שהיו מוכרים את בטלפילד או אססינס קריד ב-1000 שקל, סביר להניח שמעט מאוד משוגעים היו מרשים לעצמם לרכוש את המשחק, אז דרדסים? מה הם חושבים לעצמם?

אז על מה הגיעו התלונות? בנוסף לרכישה כספית ניתן להשיג דרדס-תותים על ידי קפיצת דרגות או השלמת משימות. הכל היה טוב ויפה עד  Beeline החליטו ביום בהיר אחד לשנות את מדיניות חלוקת הדרדס-תותים, ולהקצות זמן מוגבל מאוד למי שסיים משימה כדי לדרוש אותם. כדי שתבינו את הפורפורציות נגיד שלפעמים לוקח שבועות שלמים להשלים משימה אחת ולרשותכם עומדת פחות מדקה לדרוש את הדרדס-תותים שהייתם אמורים להרוויח ביושר. חמדנות לשמה.

אז מה עושים עם חמדנים? אתם יכולים להתעצבן ולזרוק את המשחק לפח המחזור, או לחלוטין לפנות אלינו כדי שנמצא אביוז למשחק. מה זה אביוז? זה קודם כל לא רמאות או קראק, כך שלא ניתן לחסום אתכם או לעלות עליכם. אביוז זה למצוא את נקודת החולשה של המשחק ולנצל אותה עד אינסוף. אז הסתכלנו על המשחק וגילינו שניתן לייצר לולאה אינסופית שבה אפשר להרוויח כמות אינסופית של זהב ואיתו לייצר כמות אינסופית של נקודות ניסיון. עם נקודות הניסיון תוכלו לעלות דרגות מהר יותר ולקבל בתמורה 3 דרדס-תותים לכל דרגה. אז נכון, זה פתרון שמצריך מכם להשקיע מעט יותר במשחק, אבל מצד שני אתם מצליחים לצמוח במהירות מטאורית.

לצפייה בקטע הוידאו שמסביר איך לייצר כמות בלתי מוגבלת של כסף בדרדסים

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker