מבזקים

יצאה ביקורת למשחק LORD OF THE RING: The Battle for Middle Earth. נכון שכל פעם על הביקורות שהן מעניינות, אבל הפעם את הביקורת כתב עידן אקוס, וערך אותה Falcon, תאמינו לי מה שהולך סביב הכתיבה, מעניין לא פחות מהביקורת עצמה.

לקריאת הביקורת
 

 

powered_by.png, 1 kB
תאריך יציאה למשחק קריסיס 3 Crysis3 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 07 January 2013

מי שמכיר את המתח הטבעי שיש בין שני המשחקים FarCry לבין Crysis יוכל לשאול את עצמו מדוע Crysis3 יוצא שלושה חודשים אחרי FarCry3, ובדרך עוד מפסיד את מכירות חג-המולד?
את התשובה אפשר למצוא במסע הפרסום של Crysis, המשחק מתעתד להיות שובר הקופות של שנת 2013, בעוד שאם המשחק היה יוצא בסוף שנת 2012 - מהר מאוד הוא היה הופך למשחק "משנה שעברה". תודו שיש כאן תחכום, מה גם שתקוות היוצרים הן ששנת 2013 תהיה שנת מכירות טובה יותר בזכות יציאה מהמיתון הכלכלי בעולם.

המשחק Crysis3 מתרחש עשרים וחמש שנה אחרי העלילה המקורית של Crysis2, החייזרים אומנם נוצחו, אבל הטכנולוגיה שלהם נותרה מאחוריהם, ובמקום שיש טכנולוגיה יש אנשים תאבי כח שינצלו אותה כדי לדכא ולשעבד את האנושות. זה בדיוק מה שקורה גם בעולם Crysis והפעם כפי שנראה מהפרומואים הרעים הם לא החייזרים, אלא תאגיד Cell השאפתני. נסיים באנקדוטה קצרה: Cell הוא גם שמו של העיתון המדעי היוקרתי ביותר, שביולוגים רבים משעבדים את נפשם לדעת כדי לפרסם בו מאמר...

המשחק עתיד לצאת בתאריך 21.2.2013
לכתבה על קריסיס באתר Edlee

עידכון אחרון ( Monday, 07 January 2013 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker