מבזקים
טוב תראו, בלי הרשת של הפלייסטישן אנחנו מספיק משועממים בכדי לפרסם את הידיעה הבאה: מחקר של לוג'יטק לקראת האירוויזיון:
רוצים להיות שופטים במקום משתתפים בתוכניות כישרונות, מהמחקר עולה כי 17% היו רוצים להשתיק מתמודדים מסוימים באופן אוטומטי.

לקראת תחרות הארוויזיון ה-56, אשר תערך השנה בדיסלדורף שבגרמניה, ערכה חברת לוג'יטק, חברת מוצרי המחשב המובילה, סקר הבוחן את הרגשות המעורבים כלפי תוכניות טלנטים בקרב הקהל האירופאי.  המחקר מעלה כי התרבות הטלוויזיונית שהינה עשירה בתוכניות בידור מסוג זה, ממשיכות להטביע את חותמן על הצופים בבית, כך שלמעשה הצופים אינם רוצים רק להיות הזוכים הגדולים, אלא אף רוצים להפוך לסוג של סיימון קאוול או בגרסה הישראלית - מרגול.

 

powered_by.png, 1 kB
תאריך יציאה למשחק קריסיס 3 Crysis3 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 07 January 2013

מי שמכיר את המתח הטבעי שיש בין שני המשחקים FarCry לבין Crysis יוכל לשאול את עצמו מדוע Crysis3 יוצא שלושה חודשים אחרי FarCry3, ובדרך עוד מפסיד את מכירות חג-המולד?
את התשובה אפשר למצוא במסע הפרסום של Crysis, המשחק מתעתד להיות שובר הקופות של שנת 2013, בעוד שאם המשחק היה יוצא בסוף שנת 2012 - מהר מאוד הוא היה הופך למשחק "משנה שעברה". תודו שיש כאן תחכום, מה גם שתקוות היוצרים הן ששנת 2013 תהיה שנת מכירות טובה יותר בזכות יציאה מהמיתון הכלכלי בעולם.

המשחק Crysis3 מתרחש עשרים וחמש שנה אחרי העלילה המקורית של Crysis2, החייזרים אומנם נוצחו, אבל הטכנולוגיה שלהם נותרה מאחוריהם, ובמקום שיש טכנולוגיה יש אנשים תאבי כח שינצלו אותה כדי לדכא ולשעבד את האנושות. זה בדיוק מה שקורה גם בעולם Crysis והפעם כפי שנראה מהפרומואים הרעים הם לא החייזרים, אלא תאגיד Cell השאפתני. נסיים באנקדוטה קצרה: Cell הוא גם שמו של העיתון המדעי היוקרתי ביותר, שביולוגים רבים משעבדים את נפשם לדעת כדי לפרסם בו מאמר...

המשחק עתיד לצאת בתאריך 21.2.2013
לכתבה על קריסיס באתר Edlee

עידכון אחרון ( Monday, 07 January 2013 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker