מבזקים

באיזה דפדפן אינטרנט אתם גולשים? כיום יש לפחות 13 דפדפנים מובילים, ביניהם מוכרים יותר כמו גוגל כרום, אקספלורר ופיירפוקס וכן מוכרים פחות. השאלה האם אתם בטוחים שהדפדפן איתו אתם גולשים הוא הדפדפן המהיר ביותר?

כדי לענות על השאלה הזו עשו ב-NGOhq ביקורת בנצמרק ל-13 הדפדפנים המובילים, בלי לגעת בהגדרות ברירת המחדל, ועל אותה מערכת הפעלה. סקרנים לדעת מיהו הדפדפן המוביל והמהיר ביותר? כדאי לכם מאוד להציץ בגרפים של הביקורת הבאה:
לקריאת הביקורת

 

powered_by.png, 1 kB
Logitech רותמת את כוחה של השמש הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 29 November 2012

אם העולם היה עובר למקלדות סולאריות 828 מיליון סוללות היו נחסכות בשנה

 למרות שהימים נעשים חשוכים יותר ושעות האור מצטמצמות השמש עדיין בעלת עוצמה רבה ונשארת כמקור האנרגיה הגדול ביות הזמין למין האנושי. ברוח זו פיתחה לוג'יטק אינפוגרפיקה כדי להדגיש כמה עובדות סולאריות חריגות ולהסביר מדוע השמש היא כוח שיש להתחשב בו גם בעת חודשי החורף.

 מבין העובדות ניתן לציין כי בשניה אחת השמש מפיקה כמות אנרגיה אשר יכולה לענות על הצרכים הנוכחיים של כדור הארץ לכ- 500 אלף שנים. אור השמש הנוחת על כדור הארץ בכל שעה יכול להספיק לעמוד בדרישות האנרגיה של העולם לשנה שלמה. האנרגיה הסולארית הופכת מרכזית יותר ויותר לחיינו וזה נכון בעיקר בגרמניה, ספרד ואיטליה שהן יצרניות חשמל סולארי המובילות בעולם

 בשנת 2010 לוג'יטק יצרה את המקלדת הסולארית הראשונה בעולם הפועלת באמצעות אור מדגם K750. לאחר מכן דגם ה- K760 ודגם ה- Folio ל- iPad ו- iPhone השלימו את המגוון. מקלדות אלה יוצרו ועוצבו לספק חווית הקלדה נוחה תוך ניצול אור השמש. בנוסף את כל מגוון המקלדות הסולאריות ניתן להטעין אפילו באור חלש מאוד, אור מנורת לילה ואפילו מהאור המוקרן ממסך המחשב.

 דגם ה- K760 יכול לעבוד 3 חודשים בחשכה מוחלטת על בסיס יום עבודה של 8 שעות ביום ואילו דגם ה- Folio יכול לעבוד במשך שנתיים על בסיס יום עבודה של שעתיים ביום.

 

העובדות של לוג'יטק על טכנולוגיה סולארית:

1.         בשניה אחת השמש מפיקה כמות אנרגיה אשר יכולה לענות על הצרכים הנוכחיים של כדור הארץ לכ- 500 אלף שנים. המקבילה של 4 טריליון נורות 100 ואט.

2.           אור השמש הנוחת על כדור הארץ בכל שעה יכול להספיק לעמוד בדרישות האנרגיה של העולם לשנה שלמה.

3.          אם העולם היה עובר למקלדות סולאריות 828 מיליון סוללות היו נחסכות בשנה. ואם היו מערימים אותן אחת על השניה הן היו בגובה של המון בלאן כפול 245 פעמים והיו ממלאות  2 ברכות שחיה אולמיפיות.

4.          אור המוקרן ממסך מחשב יכול להטעין את המקלדות הסולאריות עד כ – 10% מכוחן

5.          גרמניה, ספרד ואיטליה הן שלושת יצרני החשמל הסולריים הראשונים בעולם. אירופה מכילה היום 9 מתוך 15 השווקים הסולאריים הגדולים בעולם. פאנלים סולאריים המותקנים באירופה יצרו בשנת 2011 כמעט מ – 30% מכמות החשמל המיוצר על ידי כל תחנות הכוח החדשות ביבשת.

 

6.         בכדי לספק את תצרוכת האנרגיה של העולם מצטרך לכסות שטח אדמה שווה ערך לגודלה של שוודיה (0.3% משטח האדמה בעולם) בקולטים סולאריים.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker