מבזקים
ביושוק, אחד המשחקים הטובים יותר שיצאו, מתברך בעלילה מקורית, גרפיקה מהממת וסוף מרגש. בדיוק הביושוק הזה הולך לצאת בקרוב מאוד (עוד ארבעה חודשים בערך). ההמרה לקונסולת ה-PS3 באה בעקבות ההצלחה של המשחק במחשב הביתי ובקונסולת ה-Xbox360.
 

powered_by.png, 1 kB
HP מציגה את MFP M525c: מדפסות עם ענן משופר הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 20 November 2012

HP חושפת חידושים בתחום ההדפסה שמקדמים את המהפכה הדיגיטלית במשרד ומסייעים להקטנת העלויות: תשלב את פתרונות הענן של חברת Autonomy אותה רכשה לאחרונה בכ- 10 מיליארד דולר

חברת HP הכריזה על מדפסות חדשות בסדרת ה-HP LaserJet, וכן פתרונות ניהול תוכן שנועדו לשנות את אופן הטיפול במסמכים ובהדפסות בחברות ובגופים ממשלתיים. מוצרים אלו תוכננו במיוחד כדי לאפשר ללקוחות להקטין עלויות, להתייעל ולבצע דיגיטציה של המשרד. הפיתוחים המהפכניים הללו לקידום היעילות במשרד במחיר משתלם מתאפשרים הודות לדגש ששמה HP על חדשנות המוצרים, בשילוב עם פתרונות חכמים של חברת Autonomy, והניסיון הרב של החברה בתחום מדפסות הזרקת דיו.

הדגמים החדשים מהווים את השדרוג הגדול ביותר שערכה HP מזה כמעט עשור במדפסות לשימושים מסחריים, ומתבססים על שילוב של קניין רוחני וחדשנות שתרמו כל חלקי החברה.

HP LaserJet ופתרונות מבוססי ענן תורמים למהפכה הדיגיטלית במשרד, ומשפרים את הגישה לנתונים

           ארגונים עסקיים וממשלתיים יוצרים כיום כמויות נתונים אדירות, דבר המאלץ למצוא דרכים חדשות לייעל את הניהול והגישה למידע. המדפסות HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c ו-HP LaserJet Enterprise colour flow MFP M575c מציעות ביצועים משופרים בעיבוד ושיתוף מסמכים. היכולות של מדפסות אלו מקדמות את המשרד לעולם הדיגיטלי. המדפסות מציעות שני ראשי סריקה, טכנולוגיית HP everypage המבטיחה הדפסת הדרגתית של דפים, והעברת נתונים המאיצה את המעבר מנייר למשרד הדיגיטלי.

           במדפסות HP flow MFP ניתן לשלב פתרונות ניהול תוכן המבוססים על מוצרי תוכנה של Autonomy, חברת בת של HP. לקוחות יכולים להתקין את הפתרונות הללו במחשבים שלהם או להשתמש בהם דרך הענן. השילוב בין טכנולוגית ההדפסה של HP לפתרונות Autonomy מאפשר ללקוחות לגשת, לארגן ולהפיק תועלת מהמידע במסמכים, בקובצי שמע, בקובצי וידאו, בדוא"ל ובדפי אינטרנט.

           פתרון HP Flow CM Professional מביא את יכולות ניהול התוכן של תאגידים גדולים גם לעסקים קטנים ומתפתחים. לפתרון יכולות אבטחה מתקדמות כסטנדרט, שמשמשות גם בנקים מובילים, משרדי עריכת דין ובורסות, וניתן לגשת אליו מכל מקום בעולם עם חיבור אינטרנט באמצעות דפדפן סטנדרטי. השירותים בענן מגדילים את עבודת הצוות והתפוקה על ידי לכידה (capturing), מפתוח (indexing), אחסון, חיפוש, שליפה והדפסה של מסמכים באמצעות ממשק משתמש ידידותי שתוכנן תוך התמקדות בצורכי הלקוח.

           HP Flow CM Enterprise מורכב משורה של פתרונות לניהול תוכן ארגוני (ECM) המשמשים בדרך כלל בארגונים גדולים. פתרונות אלו מספקים גישה מיידית למידע חיוני ומסייעים לאחד תהליכים, לפשט ולמכן אותם כדי לצמצם עלויות תפעול, לשפר את תפוקת העובדים ולסייע במאמצי הארגון לעמוד בדרישות רגולציה חדשות.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker