מבזקים

Valve  הודיעה כי גרסת התנסות של המשחק Left 4 Dead 2  שהוא המשך ישיר למשחק הרשת המצליח L4D, שוחרר להורדה חופשית דרך השרתים שלה. כדי להוריד את גרסת הדמו צריך שיהיה לכם חשבון STEAM או לחליפין שתרשמו לפתיחת חשבון STEAM חדש. מאחר וכל ההתקשרות עם קהל הלקוחות נעשה ישירות בעזרת תוכנה זו, לא סביר להניח שנראה גרסת דמו להורדה שתאורח על ידי שרתים חיצוניים.


 

powered_by.png, 1 kB
HP השיקה את פלטפורמת Connected Music הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Friday, 09 November 2012
  הפלטפורמה תספק חוויית מוזיקה ייחודית לחובבי המוזיקה באירופה

  אירוע ההשקה יהיה מופע של להקת No Doubt

  ההסכם עם יוניברסל מעניק גישה ללקוחות HP לקטלוג המוזיקה הייחודי והעשיר ביותר בעולם של אומנים בינלאומיים

HP מפרסמת פרטים מלאים על שיתוף הפעולה שלה עם חברת Universal Music Group, חברת המוזיקה המובילה בעולם. הפרטים מתייחסים לפעילות באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה.
שתי החברות ישיקו שירות מוזיקה בשם
HP Connected Music, שיציע תוכן ייחודי והטבות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. שירות HP Connected Music מביא לחובבי המוזיקה דרך חדשה ליהנות מהאמנים הפופולאריים ביותר בעולם.

המופע של No Doubt הוא הראשון בסדרה של אירועים פרטיים בכל רחבי אירופה שמתכננות HP עם יוניברסל מיוזיק. הפלטפורמה על גבי מחשבים למשתמשים פרטיים עם חלונות 8 תציע למשתמשים גישה לחוויית VIP ותאפשר להם להשתתף באירועים עם כמה מהאומנים האהובים עליהם במהלך השנה הקרובה.

ההסכם עם יוניברסל מעניק גישה לקטלוג המוזיקה הייחודי והעשיר ביותר בעולם של אומנים בינלאומיים, ומציב את המוזיקה כמאפיין מרכזי במחשבי ה-PC של HP ללקוחות פרטיים.

חוויה שונה לחלוטין

למשתמשים תהייה גישה ל-HP Music Rewards Packages באמצעות יישוםHP Connected Music  המוטבע בתוך מחשבי ה-PC של HP ללקוחות פרטיים עם חלונות 8.

התוכנית מציעה:

           הופעות (HP Private Events): גישה להופעות ייחודיות של אומני יוניברסל מיוזיק.

           Music Experiences: אפשרות לזכות בחוויות מוזיקליות שלא ניתן לקנות בכסף: השתתפות בקבלות פנים, ביקורים באולפני הקלטות או הזמנות לאכול ארוחת צהריים עם אמנים אהובים, וכן:-

           חבילות נסיעה VIP: הזדמנות VIP לנסוע לבקר אמנים, כשהוצאות הנסיעה והלינה ממומנות על-ידי HP.

לקוחות עם מחשבי PC חדשים של HP עם חלונות 8 יקבלו גם גישה לרשימה ייחודית של שירותים דרך HP Connected Music, כמו השמעת שירים בחינם מתוך הקטלוג המלא של יוניברסל מיוזיק, שהוא המקיף ביותר בענף וזאת למשך 90 ימים. בנוסף, ללקוחות עם Windows 8 HP Spectre  ומחשבי PC מסדרת HP Envy תינתן אפשרות להוריד 10 שירים לחודש בגרסת mp3 למשך 90 יום.

"הלקוחות רוצים את הטוב ביותר שבמוזיקה על המכשיר האישי שלהם, ו-HP רואה במחשב ה-PC כמרכז חוויית הבידור של הצרכנים כיום, המאפשר להם ליצור, לצפות, להאזין ולשתף תוכן שהם אוהבים," אמר אריק קאדור (Cador), סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל קבוצת הדפסות ומערכות אישיות של HP באזור EMEA. "שיתוף הפעולה עם יוניברסל מיוזיק מאפשר לנו לספק חוויית מוזיקה יחידה במינה דרך המחשבים ההיברידיים שלנו, מחשבי המחברת והמחשבים השולחניים החדשניים שלנו, שתאפשר ללקוחות שלנו גישה לאמנים הפופולאריים ביותר בעולם."

"השותפות החדשנית הזו מציעה חווית מוזיקה אדירה לקהלים חדשים. אנו מצפים שבעזרת הטכנולוגיה של HP נוכל לתקשר עם חובבי מוזיקה בשווקים מבוססים וגם באזורים חדשים בהם לא היו בעבר שירותים חוקיים להורדת מוזיקה," הוסיף אוליבר רוברט-מרפי, מנהל פיתוח עסקי גלובלי ב-Universal Music Group.

זמינות

פלטפורמת HP Connected Music זמינה כבר עתה בכל מחשבי HP ללקוחות פרטיים המריצים את חלונות 8 באזור EMEA.

 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker