מבזקים
שלום לכולם, קבלו עדכון לקטגוריית המשחקים אונליין. במסגרתו הכנסנו שישה משחקים חדשים ובמסך מלא.
 

powered_by.png, 1 kB
אססינס קריד:3 הביקורת שלא הייתה הדפס דואל
הערכת משתמש: / 2
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Friday, 09 November 2012

ביקורת לאססינס קריד3 ככל הנראה לא תצא ב-NGO, הסיבה הרשמית היא מיעוט עותקים של המשחק לעיתונות, הסיבה האמיתית היא שאנחנו לא מתכוונים להתעקש להוציא ביקורת למשחק שמראש לא משאיר מקום לדימיון: 

אססינס קריד הראשון הגיח כמשחק עלום שם, עם מסע הפרסום נרחב ויחסי ציבור אינטנסיביים מצד יוביסופט. המשחק הצליח להפתיע עם משחקיות חדשה, עלילה מסקרנת וגרפיקה מדהימה. נכון שהיה מה לשפר במשחק הראשון, אבל פשוט עבור משחק ראשון בסדרה הוא היה יצירת מופת. המשחק השני בסדרה הצליח גם הוא להפתיע את השחקנים עם שיפורים נרחבים במנוע הגרפי, במערכי הקרבות ובניידות הדמות.
Image

מכאן והלאה, על אף השיפורים שהוכנסו, התחושה הייתה ש-״כל המוסיף גורע״ והרבה תוספות הפכו לשנויות במחלוקת, כשהטענה העיקרית הייתה שהמשחק מאבד מהפוקוס ויש פגיעה במשחקיות. תוסיפו לבליל המתהווה את המולטיפלייר - שבלשון המעטה לא הצליח לנסוק ואת התחושה שאססינס קריד הפך למסחטת כספים על חשבון העלילה, כדי להסביר את תחושת השובע שמילאה אותנו שאחרי שסיימנו לשחק במשחק האחרון בסדרה (התגלות).

אססינס קריד 3 (שהוא למעשה המשחק החמישי בסדרה) הגיע אלינו מהר, אפילו מהר מאוד. מצד אחד צריך להגיד כל הכבוד למפתחים על החריצות, ובאותה נשימה גם לבקש מהם להירגע, לקחת כמה נשימות לפני שהם מוציאים את המשחק הבא בסדרה ולהשתדל לא להרוס סדרת משחקים שבסך הכל השאירה טעם טוב עד כה. 

 לפיכך ובהתאם לזאת, תסלחו לנו על שבחרנו לחסוך את עלות המשחק ולא להוציא את הביקורת, פשוט קשה לנו להוציא כסף על משחק שלא באמת מתחשק לנו לראות כיצד הוא הורס לחלוטין את הרושם הטוב שהשאירה עלינו סדרת המשחקים. 

 

עידכון אחרון ( Friday, 09 November 2012 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
Site by: MtK

eXTReMe Tracker