מבזקים

לא תאמינו, אבל גם אנחנו צופים קבועים בסטריפים המוצלחים של Vgames, לקראת השנה החולפת ולקראת השנה שתבוא עלינו בקרוב, החלטנו לעשות כבוד לגיקוטופיה ולבחור מבין הסטריפים הרבים את זה שלדעתנו לוקח בקלות את התואר "סטריפ השנה".

לצפיה בסטריפ

 

powered_by.png, 1 kB

הירוז 6 - אומת הנאגות נחשפת הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
הגרוע ביותרהטוב ביותר 
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 13 March 2011

בסרטון מהמשחק Heroes6 מוצגת אומת הנאגות, שמוכרים לנו ממשחקים קודמים בזכות נשות הנחש הקטלניות שנגד התקפתן אין התקפת-גמול, את האומה מאחדת האמונה בשאלאשה: אליל בדמות דרקון מים.אומת הנאגה כולה נוצרה בהשראת המזרח הרחוק ולפיכך נכנסו אלמנטים רבים של רוחניות, אומניות לחימה, שימוש בחרבות סמוראי והנאגות עצמן נוצרו בדמות שמבוססת על המיתולוגיה ההודית.

הסיפור של המשחק מתחיל כאשר אירינה בת הדוכס סאלבה ממלכת הגריפין בורחת משידוך לא מוצלח ומגיעה לימת Jade, משתלבת בין תושבי האשימה ושם היא הופכת למצביאה דגולה בצבא הנאגות, אותו היא עתידה לגייס על מנת לספק את ייצר הנקמה האישי שלה למול הארוס לשעבר - גרהארט דוכס הזאבים.

בנוסף מציגים לנו בסרטון את טקטיקת הלחימה של הנאגות המבוססת על כישורי הלחימה הגבוהים, בידוד היריבים וחיסולם בזה אחר זה, איזון בין ההתקפה להגנה, קסמי מים והרבה כבוד באופן שמזכיר מאוד את סגנון הלחימה של הסמוראים.

 המשחק עתיד לצאת לקראת קיץ 2011. 

לצפייה בסרטון
עידכון אחרון ( Sunday, 13 March 2011 )
 
< כתבה קודמת   כתבה הבאה >
סקרים
המשחק של כל הזמנים
 
מי מחובר
Site by: MtK

eXTReMe Tracker