מבזקים

החברה תשיק במשך החודשים הקרובים מגוון מוצרים נוספים לקטגוריה זו

לוג'יטק משיקה היום ליין של מוצרי קצה עבור מכשירי הטבלט מבוססי אפל ואנדרואיד, במטרה להפוך את הטבלטים לכלי עבודה שימושיים בכל מקום. בין המוצרים המושקים ניתן למצוא מקלדת, רמקולים ונרתיקים מותאמים לצרכים אלה.

 החברה אשר מתמחה בפיתוח גאדג'טים ואביזרים נלווים לבית ולסביבת המחשב משיקה למעשה קטגורית פעילות חדשה ומשקיעה בפיתוח מוצרים לשוק הטבלטים. המוצרים נועדו לשפר את השימושיות של הטבלטים בבית ובסביבת העבודה. מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד האביזרים לטבלט של לוג'יטק.

 

powered_by.png, 1 kB
תוכנות
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Monday, 12 May 2008 התוכנה IrfanView 4.0 להורדה Administrator 3086
Monday, 05 May 2008 התוכנה SababaDC 1.02 להורדה Administrator 3189
Tuesday, 15 April 2008 NotePad ++ 4.8.5 להורדה Administrator 4291
Friday, 11 April 2008 התוכנה SiSoftware Sandra להורדה Administrator 3397
Tuesday, 08 April 2008 Riva Tuner v2.08 להורדה Administrator 3263
Wednesday, 26 March 2008 Total Uninstall 4.8.0 להורדה Administrator 3099
Tuesday, 18 March 2008 DAEMON Tools Lite 4.12.2 להורדה Administrator 4013
Monday, 07 January 2008 בואו לגלות מה המחשב שלכם שווה בעזרת 3Dmark Administrator 3606
Tuesday, 28 August 2007 תוכנה לצריבת סרטים DVD FLICK להורדה Administrator 6521
Friday, 01 June 2007 דרייברים לכרטיסי מסך ATI Catalyst 7.5 להורדה Administrator 4049
 
<< התחלה < קודם 1 2 הבא > סוף >>
תוצאות 31 - 40 מ 40
Site by: MtK

eXTReMe Tracker