מבזקים
חדשות טובות לגיימרים, AMD ו-Valve הודיעו היום על שיתוף פעולה טכני, משמעות הדבר היא שכל גיימר שהוא גם משתמש של STEAM יוכל להנות מעדכונים משמעותיים לדרייברים של כרטיס המסך שלו, במידה ויש לו כרטיס מסך מתוצרת ATI, הדבר חשוב במיוחד, מאחר ול-ATI יש נטייה להוציא מאסה גדולה של עדכונים שמשפרים את ביצועי הגרפיקה במשחקים מאוד ספציפיים. החיבור עם STEAM יחסוך את הצורך במעקב השותף אחר הדרייברים ויאפשר לשחק עם הדרייברים המעודכנים ביותר.
 

powered_by.png, 1 kB
משחקים
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Sunday, 27 January 2008 המשחק Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm Demo להורדה Administrator 5221
Sunday, 13 January 2008 המשחק Kane & Lynch: Dead Men Demo להורדה Administrator 3978
Wednesday, 09 January 2008 יצא טלאי חדש למשחק Crysis 1.1 Administrator 3389
Sunday, 30 December 2007 המשחק Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare Multiplayer Demoלהורדה Administrator 4139
Wednesday, 26 December 2007 Marble Arena v1.4 המשחק המלא להורדה Administrator 3785
Monday, 24 December 2007 Call of Duty 4: Modern Warfare 1.4 Patch להורדה מהירה Administrator 5232
Friday, 07 December 2007 המשחק Motor X-Racing להורדה בגרסת הדמו Administrator 4755
Monday, 26 November 2007 המשחק Company of Heroes: Opposing Fronts Demo להורדה Administrator 6604
Friday, 23 November 2007 המשחק TimeShift Demo גרסת המולטיפלייר להורדה Administrator 4768
Tuesday, 20 November 2007 המשחק Universe at War: Earth Assault להורדה Administrator 4337
Monday, 12 November 2007 ביליארד באינטרנט - הורדה חינם Administrator 6434
Monday, 12 November 2007 משחק שש-בש להורדה Administrator 5767
Monday, 05 November 2007 המשחק Need for Speed: Pro Street Demo להורדה Administrator 11106
Thursday, 01 November 2007 Juiced 2: Hot Import Nights Demo להורדה Administrator 5838
Sunday, 28 October 2007 המשחק Crysis Demo להורדה Administrator 6406
Wednesday, 24 October 2007 המשחק Hellgate: London Demo להורדה Administrator 4070
Wednesday, 17 October 2007 Age of Empires III: The WarChiefs גרסת התנסות להורדה Administrator 5432
Wednesday, 17 October 2007 המשחק Age of Empires III Demo להורדה Administrator 7298
Sunday, 14 October 2007 המשחק Flight Simulator X Trial Version להורדה Administrator 5890
Sunday, 14 October 2007 המשחק F.E.A.R. Perseus Mandate Demo להורדה Administrator 5414
Sunday, 14 October 2007 המשחק Call of Duty 4 Demo להורדה Administrator 10463
Sunday, 14 October 2007 המשחק TimeShift Demo להורדה Administrator 4727
Sunday, 14 October 2007 המשחק Unreal Tournament 3 Demo להורדה Administrator 7591
Wednesday, 10 October 2007 המשחק גבולות הדמים המלא להורדה - Blood Frontier Episode 1 Free Full Game Administrator 5531
Monday, 08 October 2007 המשחק Clive Barker’s Jericho Demo להורדה Administrator 3453
Sunday, 30 September 2007 המשחק Pro Evolution Soccer 2008 Demo להורדה Administrator 8780
Monday, 24 September 2007 FIFA 07 Patch תלאי פיפא 2007 להורדה Administrator 12904
Monday, 24 September 2007 המשחק European Street Racing Demo להורדה Administrator 5015
Friday, 21 September 2007 המשחק Sword of the New World להורדה חופשית גרסה מלאה Administrator 7560
Thursday, 20 September 2007 fps config for cs 1.6 & Counter Strike Source Administrator 7837
Tuesday, 11 September 2007 המשחק Enemy Territory Quake Wars Demo להורדה Administrator 5587
Wednesday, 05 September 2007 המשחק Command & Conquer Gold Free Full Game להורדה Administrator 5832
Monday, 03 September 2007 המשחק FIFA 2008 DEMO להורדה Administrator 14256
Tuesday, 28 August 2007 המשחק World in Conflict Demo להורדה Administrator 5322
Tuesday, 28 August 2007 המשחק Medal of Honor Airborne Demo להורדה Administrator 6215
Wednesday, 22 August 2007 המשחק ביו-שוק BioShock להורדה Administrator 5714
Sunday, 12 August 2007 המשחק World in Conflict Multiplayer Beta להורדה Administrator 6755
Wednesday, 08 August 2007 המשחק GTA הראשון להורדה Administrator 10722
Sunday, 22 July 2007 המשחק GTA2 להורדה Administrator 12198
Friday, 22 June 2007 יצא עדכון למשחק Call of Jourez Administrator 5265
Monday, 11 June 2007 המשחק Ghost Recon Advanced Warfighter Demo 2 להורדה Administrator 7959
Saturday, 09 June 2007 יצא עדכון למשחק Command & Conquer 3: Tiberium wars Administrator 5161
Wednesday, 30 May 2007 המשחק Tomb Raider Anniversary Demo להורדה Administrator 7357
Tuesday, 29 May 2007 חבילת ההרחבה למשחק Battlestations Midway להורדה Administrator 4702
Monday, 21 May 2007 המשחק Lost Planet: Extreme Condition Demo להורדה Administrator 5306
Sunday, 13 May 2007 המשחק CellFactor: Revolution להורדה Administrator 5499
Tuesday, 01 May 2007 טלאי חדש 1.20 לבטלפילד 2142- Battlefield2142 Patch 1.25 Administrator 4605
Sunday, 29 April 2007 S.T.A.L.K.E.R. Shader Mod Administrator 4496
Monday, 12 March 2007 דמו של המשחק F.E.A.R. Extraction Point להורדה Administrator 5095
Wednesday, 28 February 2007 Command and Conquer 3 Tiberium Wars Demo להורדה Administrator 6323
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 הבא > סוף >>
תוצאות 151 - 200 מ 237
Site by: MtK

eXTReMe Tracker