מבזקים
העכבר מצויד בחיישן תנועה ובגלגלת לגלילה מהירה
בעידן בו מיליוני אנשים כבר גולשים וצורכים תכני מחשב בסלון, לוג'יטק מציגה עכבר אלחוטי חדש ה-M515, אשר מאפשר גלישה על משטחים רכים כגון ספות, מיטות או כריות. לעכבר תחתית חלקה ואטומה לגמרי אשר מחליקה בקלות על משטחים רכים מכל סוג, והוא מצויד בחיישן תנועה המפעיל את העכבר אך ורק בעת הצורך.

בנוסף מצויד העכבר בגלגלת לגלילה מהירה לעיון במסמכים ועמודי אינטרנט ארוכים, ללא מאמץ. לגלגלת שני מצבים, האחד פתוח המאפשר גלילה מהירה והשני מדויק לעבודה ממוקדת ושליטה מרובה יותר.
 

powered_by.png, 1 kB
משחקים
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Monday, 27 June 2011 המשחק אלפא פולאריס להורדה Administrator 2812
Monday, 06 June 2011 המשחק Pride of Nations להורדה RoeM 2879
Thursday, 14 April 2011 המשחק Crash Time 4: The syndicate להורדה Administrator 3717
Wednesday, 09 March 2011 Crysis2 demo patch1.2 להורדה Administrator 2953
Thursday, 03 March 2011 המשחק champions-online המלא להורדה Administrator 3404
Wednesday, 02 March 2011 המשחק להורדה Crysis2 multiplayer Administrator 3109
Monday, 28 February 2011 המשחק Nail'd להורדה Administrator 3291
Friday, 25 February 2011 המשחק Dragon age2 להורדה Administrator 3218
Thursday, 03 February 2011 המשחק Test Drive Unlimited 2 בטא להורדה Administrator 3405
Monday, 31 January 2011 המשחק Altitude להורדה (מטוסים) Administrator 4107
Wednesday, 26 January 2011 המשחק Alien Hallway Demo להורדה Administrator 2805
Tuesday, 04 January 2011 Endless City גרסת התנסות להורדה Administrator 2921
Friday, 31 December 2010 המשחק Divinity2: The Dragon Knight demo להורדה Administrator 2745
Tuesday, 28 December 2010 המשחק Midnight Club Los Angeles demo להורדה Administrator 3664
Monday, 27 December 2010 המשחק סטארקרפט2: StarCraft II: Wings of Liberty demo להורדה Administrator 2890
Wednesday, 22 December 2010 המשחק ארמה2 – Arma2: Operation Arrowhead להורדה Administrator 3096
Monday, 20 December 2010 המשחק WRC FIA World Rally Championship דמו להורדה Administrator 2888
Thursday, 16 December 2010 המשחק ציוויליזציה 5 להורדה גרסת Civilization V Demo Administrator 3289
Sunday, 05 December 2010 המשחק ArcaniA: Gothic 4 דמו להורדה Administrator 2337
Wednesday, 13 October 2010 המשחק PES2011 גרסת התנסות להורדה Administrator 3100
Tuesday, 28 September 2010 המשחק פיפא 2011 להורדה- FIFA 2011 Demo Administrator 4759
Thursday, 02 September 2010 המשחק מאפייה2 (Mafia2), גרסת התנסות להורדה Administrator 3455
Tuesday, 31 August 2010 המשחק R.U.S.E להורדה - גרסת התנסות Administrator 3387
Friday, 27 August 2010 המשחק Metro 2033 גרסת התנסות להורדה Administrator 2561
Monday, 23 August 2010 המשחק X Motor Racing v1.27 גרסת התנסות להורדה Administrator 2800
Wednesday, 04 August 2010 המשחק Need for speed: world להורדה חינם Administrator 4591
Wednesday, 16 June 2010 המשחק Mass Effect2 demo להורדה Administrator 2985
Friday, 04 June 2010 המשחק Darkness Within 2: The Dark Lineage-demo להורדה Administrator 2796
Wednesday, 26 May 2010 המשחק WarZone 2010 v2.3.0 גרסה מלאה להורדה Administrator 3403
Tuesday, 04 May 2010 המשחק The Settlers 7: paths to a kingdom demo להורדה Administrator 3098
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 הבא > סוף >>
תוצאות 31 - 60 מ 237
Site by: MtK

eXTReMe Tracker