מבזקים
משתמשי הפלייסטישן התעוררו למציאות חדשה בה בכל פעם שהם מנסים להתחבר לרשת מתקבלת הודעת השגיאה -80710a06, בפורומים של פלייסטישן3 ובטוויטר התקבלו הסברים שמדובר בהורדת הרשת של פלייסטישן לצרכי אחזקה. אז דבר ראשון המשתמשים של PS3 יכולים להיות רגועים: לא חסמו להם את החשבון והחיבור לאינטרנט שלהם תקין לחלוטין, אבל יש כמה דברים בהודעה הנוכחית שמדאיגים אותנו.
 

powered_by.png, 1 kB
משחקים
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Sunday, 27 January 2008 המשחק Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm Demo להורדה Administrator 4955
Sunday, 13 January 2008 המשחק Kane & Lynch: Dead Men Demo להורדה Administrator 3715
Wednesday, 09 January 2008 יצא טלאי חדש למשחק Crysis 1.1 Administrator 3121
Sunday, 30 December 2007 המשחק Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare Multiplayer Demoלהורדה Administrator 3883
Wednesday, 26 December 2007 Marble Arena v1.4 המשחק המלא להורדה Administrator 3504
Monday, 24 December 2007 Call of Duty 4: Modern Warfare 1.4 Patch להורדה מהירה Administrator 4982
Friday, 07 December 2007 המשחק Motor X-Racing להורדה בגרסת הדמו Administrator 4488
Monday, 26 November 2007 המשחק Company of Heroes: Opposing Fronts Demo להורדה Administrator 6297
Friday, 23 November 2007 המשחק TimeShift Demo גרסת המולטיפלייר להורדה Administrator 4495
Tuesday, 20 November 2007 המשחק Universe at War: Earth Assault להורדה Administrator 4047
Monday, 12 November 2007 ביליארד באינטרנט - הורדה חינם Administrator 6195
Monday, 12 November 2007 משחק שש-בש להורדה Administrator 5478
Monday, 05 November 2007 המשחק Need for Speed: Pro Street Demo להורדה Administrator 10836
Thursday, 01 November 2007 Juiced 2: Hot Import Nights Demo להורדה Administrator 5591
Sunday, 28 October 2007 המשחק Crysis Demo להורדה Administrator 6086
Wednesday, 24 October 2007 המשחק Hellgate: London Demo להורדה Administrator 3800
Wednesday, 17 October 2007 Age of Empires III: The WarChiefs גרסת התנסות להורדה Administrator 5177
Wednesday, 17 October 2007 המשחק Age of Empires III Demo להורדה Administrator 7036
Sunday, 14 October 2007 המשחק Flight Simulator X Trial Version להורדה Administrator 5610
Sunday, 14 October 2007 המשחק F.E.A.R. Perseus Mandate Demo להורדה Administrator 5112
Sunday, 14 October 2007 המשחק Call of Duty 4 Demo להורדה Administrator 10176
Sunday, 14 October 2007 המשחק TimeShift Demo להורדה Administrator 4420
Sunday, 14 October 2007 המשחק Unreal Tournament 3 Demo להורדה Administrator 7275
Wednesday, 10 October 2007 המשחק גבולות הדמים המלא להורדה - Blood Frontier Episode 1 Free Full Game Administrator 5257
Monday, 08 October 2007 המשחק Clive Barker’s Jericho Demo להורדה Administrator 3199
Sunday, 30 September 2007 המשחק Pro Evolution Soccer 2008 Demo להורדה Administrator 8543
Monday, 24 September 2007 FIFA 07 Patch תלאי פיפא 2007 להורדה Administrator 12639
Monday, 24 September 2007 המשחק European Street Racing Demo להורדה Administrator 4762
Friday, 21 September 2007 המשחק Sword of the New World להורדה חופשית גרסה מלאה Administrator 7325
Thursday, 20 September 2007 fps config for cs 1.6 & Counter Strike Source Administrator 7631
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 הבא > סוף >>
תוצאות 151 - 180 מ 237
Site by: MtK

eXTReMe Tracker