מבזקים

מהיום יהיה הרבה יותר קל לקנות את המשחקים Conflict  Global  Storm (PS2),

HARRY  POTTER & THE GOBLET OF FIRE(PC),

Ghost  Recon  Advanced  Warfighter (PS2)

ואת FIFA 2006 (PC).

הסיבה הפשוטה לכך היא שהד- ארצי הודיעו על מבצע לפיו שני המשחקים הראשונים יעלו משחקים 99 ש"ח כל אחד ואילו שני המשחקים הנותרים יהיו במבצע של 1+1.

כאלה מבצעים אנחנו אוהבים !!

*המחירים שפורסמו תקפים רק לחנויות שעובדות עם הד-ארצי.

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורות משחקים
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Sunday, 26 June 2016 ביקורת למשחק Trials of the blood dragon Administrator 673
Sunday, 19 June 2016 ביקורת למשחק Mirror's Edge Catalyst Administrator 689
Monday, 13 June 2016 ביקורת למשחק Overwatch Administrator 698
Monday, 06 June 2016 ביקורת למשחק VALKYRIA CHRONICLES Administrator 662
Thursday, 02 June 2016 ביקורת למשחק- Battleborn Administrator 722
Monday, 23 May 2016 ביקורת למשחק Total War: Warhammer Administrator 689
Saturday, 21 May 2016 ביקורת לחבילת ההרחבה XCOM2: Alien Hunters Administrator 666
Monday, 16 May 2016 ביקורת למשחק Dark Souls 3 Administrator 704
Saturday, 16 April 2016 ביקורת למשחק UFC2 Administrator 708
Monday, 11 April 2016 ביקורת למשחק Track Mania Turbo Administrator 718
Tuesday, 05 April 2016 ביקורת למשחק Tom Clancy's: The Division Administrator 809
Wednesday, 30 March 2016 ביקורת למשחק Mortal Kombat XL Administrator 761
Tuesday, 29 March 2016 ביקורת למשחק TOTAL WAR ATTILA Tyrants & Kings Administrator 729
Saturday, 19 March 2016 ביקורת למשחק Dyning Light: The Following Administrator 722
Thursday, 10 March 2016 ביקורת למשחק FarCry Primal Administrator 722
Saturday, 27 February 2016 ביקורת למשחק LEGO Avengers PS4 Administrator 778
Friday, 26 February 2016 ביקורת למשחק XCOM2 Administrator 797
Wednesday, 17 February 2016 ביקורת למשחק Rise of the Tomb raider Administrator 813
Saturday, 06 February 2016 ביקורת למשחק Life is strange Administrator 821
Sunday, 17 January 2016 ביקורת למשחק Tom Clancy's Rainbow Six Siege Administrator 947
Wednesday, 30 December 2015 ביקורת למשחק WWE 2K16 Administrator 927
Saturday, 26 December 2015 ביקורת למשחק Star Wars: Battlefront PS4 Administrator 850
Monday, 21 December 2015 ביקורת למשחק FM2016 Administrator 842
Saturday, 19 December 2015 ביקורות למשחק Just Cause 3 Administrator 929
Monday, 07 December 2015 ביקורת למשחק PS4 Need For Speed Administrator 994
Monday, 30 November 2015 ביקורת למשחק NBA2K16 Administrator 932
Thursday, 19 November 2015 ביקורת למשחק Assassin's Creed Syndicate Administrator 846
Tuesday, 17 November 2015 ביקורת להרחבה GW2: Heart of Thorns Administrator 892
Saturday, 14 November 2015 ביקורת למשחק Just Dance 2016 Administrator 904
Saturday, 07 November 2015 ביקורת למשחק Dragon Quest :The World Tree's Woe Administrator 893
Sunday, 01 November 2015 ביקורת פריוויו למשחק Anno2205 Administrator 905
Saturday, 31 October 2015 ביקורת למשחק פיפ"א 2016 FIFA Administrator 923
Wednesday, 21 October 2015 ביקורת פריוויו למשחק The Crew: Wild Run Administrator 960
Wednesday, 30 September 2015 ביקורת למשחק Until Dawn Administrator 989
Wednesday, 30 September 2015 ביקורת למשחק מקס הזועם Mad Max Administrator 950
Monday, 28 September 2015 ביקורת למשחק Destiny: The Taken King Administrator 990
Wednesday, 16 September 2015 ביקורת למשחק הירוז7 HeroesVII preview Administrator 966
Monday, 24 August 2015 ביקורת אינדי- Unearthed: Trail of Ibn Battuta Administrator 1075
Friday, 07 August 2015 ביקורת למשחק Final Fantasy XIV: Online Administrator 1051
Monday, 13 July 2015 ביקורת למשחק Batman Arkham Knight Administrator 1080
Monday, 06 July 2015 ביקורת למשחק LEGO פארק היורה Administrator 1410
Thursday, 02 July 2015 ביקורת למשחק Heroes of the Storm בטא Administrator 1121
Saturday, 27 June 2015 ביקורת למשחק FINAL FANTASY X_X-2 HD Remaster Administrator 1081
Saturday, 20 June 2015 ביקורת למשחק The Witcher 3: Wild Hunt Administrator 1194
Wednesday, 29 April 2015 ביקורת למשחק בטלפילד הארדליין Battlefield Hardline Administrator 1709
Saturday, 25 April 2015 ביקורת למשחק מורטל קומבט X Mortal Kombat Administrator 1293
Thursday, 16 April 2015 ביקורת למשחק GTAV-PC Administrator 1284
Monday, 13 April 2015 ביקורת למשחק Borderlands the Handsome Collection Administrator 1167
Saturday, 11 April 2015 ביקורת למשחק Bloodborne גרסת PS4 Administrator 1252
Sunday, 05 April 2015 ביקורת לגרסת התנסות Final Fantasy XV Administrator 1161
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא > סוף >>
תוצאות 51 - 100 מ 337
Site by: MtK

eXTReMe Tracker