מבזקים

שימו לב לשורת מחץ מהמשחק GTA4:
Welcome to Liberty City gateway to America! Now, can we just scan your retina and have a DNA sample

נשמע  לכם תלוש מהמציאות?  אם  כיום  אתם צריכים לתת טביעת אצבע  בכניסה לארה"ב, סביר להניח שלא רחוק  הרגע בו יבקשו מכם גם סריקת רשתית ודגימת DNA וכאן רוקסטאר התעלו על  עצמם ועם מנה גדושה של סאטירה הם מנצלים את הבמה לפתוח פה על האח הגדול של כל אזרחי ארה"ב.

לאתר המשחק


 

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורות משחקים
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Sunday, 21 October 2007 ביקורת-סימס נסיעה טובה: SIMS2 Bon Voyage Administrator 19342
Wednesday, 03 October 2007 מיני-ביקורת לסימולטור המטוסים Flight Simulator X Administrator 9547
Thursday, 13 September 2007 ביקורת למשחק ביושוק - BIOSHOCK Administrator 11445
Friday, 31 August 2007 ביקורת בטא למשחק FOOTBALL MANAGER 2008 Administrator 8074
Tuesday, 21 August 2007 Preview למשחק Tabula Rasa Administrator 15538
Wednesday, 08 August 2007 ביקורת Tomb Raider-Anniversary Administrator 14048
Thursday, 26 July 2007 ביקורת Ancient Wars SPARTA Administrator 15032
Thursday, 28 June 2007 ביקורת צבי הנינג'ה: TMNT 2007 Administrator 26195
Thursday, 14 June 2007 ביקורת Command and Conquer: Tiberium Wars Administrator 12936
Friday, 01 June 2007 Call Of Jaurez ביקורת למשחק Administrator 9331
Sunday, 27 May 2007 ביקורת למשחק ה-MMORPG Dawn of Magic Administrator 9200
Thursday, 03 May 2007 Test Drive Unlimited Review Administrator 5431
Thursday, 03 May 2007 ביקורת Test Drive Unlimited Administrator 79790
Sunday, 08 April 2007 ביקורת: Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Administrator 12684
Monday, 26 March 2007 ביקורת למשחק הפעולה INFERNAL Administrator 11601
Wednesday, 07 March 2007 ביקורת-the sims-life stories Administrator 39723
Tuesday, 27 February 2007 ביקורת- Lord of The Ring: Battle For Middle Earth Administrator 20310
Thursday, 15 February 2007 ביקורת Conquer Administrator 13545
Wednesday, 24 January 2007 ביקורת- Reservoir Dogs PS2 Administrator 11140
Thursday, 11 January 2007 ביקורת- Just cause PS2 Administrator 7053
Friday, 05 January 2007 ביקורת Canis Canem Edit-Bully Administrator 13149
Friday, 29 December 2006 ביקורת RailRoads Administrator 10456
Monday, 18 December 2006 ביקורת Need For Speed Carbon Administrator 32049
Friday, 15 December 2006 ביקורת Football Manager 2007 Administrator 8059
Thursday, 14 December 2006 ביקורת FIFA Manager 2007 Administrator 15100
Wednesday, 06 December 2006 ביקורת פני צלקת –Scarface Administrator 46511
Thursday, 30 November 2006 NBA live 2007 ביקורת Administrator 14573
Monday, 27 November 2006 UFO: AFTERLIGHT Preview Administrator 6611
Monday, 27 November 2006 Guild Wars Nightfall ביקורת Administrator 8976
Friday, 24 November 2006 championship Manager 2007 ביקורת Administrator 7762
Wednesday, 22 November 2006 Dark Massiah ביקורת Administrator 7142
Tuesday, 21 November 2006 Battlefield 2142 ביקורת Administrator 12658
Thursday, 02 November 2006 Face of War Preview Administrator 18681
Wednesday, 04 October 2006 ביקורת Reservoir Dogs Administrator 8506
Monday, 18 September 2006 ביקורת NeverWinterNights: Hordes of the Underdark Administrator 7678
Monday, 11 September 2006 Review El-Matador Administrator 11487
Wednesday, 06 September 2006 ביקורת CivCity Rome Administrator 15122
Sunday, 06 August 2006 SWAT4 גירסת ההרחבה Administrator 8962
Tuesday, 01 August 2006 Outrun C2C review Administrator 9483
Friday, 28 July 2006 El-Matador Preview Administrator 14770
Thursday, 13 July 2006 ביקורת PREY Administrator 10798
Friday, 23 June 2006 ביקורת: Guild Wars Factions Administrator 11747
Wednesday, 24 May 2006 מיני ביקורת Gunz Administrator 14962
Monday, 15 May 2006 Heroes Might and Magic 5 Review Administrator 34148
Wednesday, 12 April 2006 Onimusha 3: Demon Siege Administrator 14989
Saturday, 01 April 2006 וולפנשטיין: RCW Administrator 16230
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא > סוף >>
תוצאות 301 - 346 מ 346
Site by: MtK

eXTReMe Tracker