מבזקים

יצאה ביקורת חדשה על המשחק PREY. חובה לקרא!! 
לקריאת הביקורת

 

 

powered_by.png, 1 kB
ביקורות משחקים
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Saturday, 27 June 2015 ביקורת למשחק FINAL FANTASY X_X-2 HD Remaster Administrator 1167
Saturday, 20 June 2015 ביקורת למשחק The Witcher 3: Wild Hunt Administrator 1270
Wednesday, 29 April 2015 ביקורת למשחק בטלפילד הארדליין Battlefield Hardline Administrator 1800
Saturday, 25 April 2015 ביקורת למשחק מורטל קומבט X Mortal Kombat Administrator 1367
Thursday, 16 April 2015 ביקורת למשחק GTAV-PC Administrator 1361
Monday, 13 April 2015 ביקורת למשחק Borderlands the Handsome Collection Administrator 1246
Saturday, 11 April 2015 ביקורת למשחק Bloodborne גרסת PS4 Administrator 1329
Sunday, 05 April 2015 ביקורת לגרסת התנסות Final Fantasy XV Administrator 1233
Sunday, 29 March 2015 ביקורת למשחק Sid Meier's Starships Administrator 1263
Monday, 16 March 2015 ביקורת למשחק Dying light Administrator 1278
Sunday, 15 March 2015 ביקורת למשחק- Oddworld: New 'N' Tasty Administrator 1292
Tuesday, 10 March 2015 ביקורת להרחבה FarCry4: Valley of the Yetis Administrator 1199
Wednesday, 04 March 2015 ביקורת להרחבה Shadow of Mordor: The Bright Lord Administrator 1289
Monday, 02 March 2015 ביקורת למשחק Evolve Administrator 1270
Saturday, 21 February 2015 ביקורת למשחק Total war: Attila Administrator 1467
Saturday, 24 January 2015 סקירה להרחבה: FarCry4: Escape from Durgesh Prison Administrator 1221
Sunday, 28 December 2014 ביקורת למשחק Assassins Creed Rogue Administrator 1574
Monday, 15 December 2014 ביקורת למשחק The Crew גרסאות פליסטיישן4, Xbox360 Administrator 1551
Thursday, 11 December 2014 ביקורת למשחק WWE2K15 Administrator 1541
Friday, 05 December 2014 ביקורת למשחק FarCry4 Administrator 1378
Thursday, 04 December 2014 ביקורת למשחק Football Manager 2015 Administrator 1396
Tuesday, 02 December 2014 ביקורת למשחק GTAV גרסת PS4 Administrator 1530
Wednesday, 26 November 2014 ביקורת למשחק לגו בטמן 3 Beyond Gotham Administrator 1545
Sunday, 23 November 2014 ביקורת למשחק Call of Duty: Advanced Warfare Administrator 1403
Friday, 21 November 2014 ביקורת למשחק Just Dance 2015 PS4 Administrator 1463
Wednesday, 19 November 2014 ביקורת למשחק Assassin's Creed Unity Administrator 1640
Sunday, 16 November 2014 ביקורת למשחק Civilization: Beyond Earth Administrator 1321
Sunday, 16 November 2014 ביקורת למשחק סימס4 Administrator 1569
Monday, 10 November 2014 ביקורת למשחק NBA2K15 Administrator 1590
Wednesday, 29 October 2014 ביקורת למשחק Sleeping Dogs Definitive Edition Administrator 1430
Wednesday, 15 October 2014 ביקורת למשחק FIFA15 Administrator 1567
Tuesday, 14 October 2014 ביקורת למשחק Alien Isolation Administrator 1434
Monday, 13 October 2014 ביקורת למשחק Middle earth: Shadow of Mordor Administrator 1463
Wednesday, 01 October 2014 ביקורת למשחק Rome Total War II: Emperor Edition Administrator 1486
Saturday, 27 September 2014 ביקורת למשחק Destiny Administrator 1510
Wednesday, 03 September 2014 IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad ביקורת למשחק Administrator 1388
Tuesday, 02 September 2014 ביקורת למשחק הרובוטריקים The Rise of Dark Spark Administrator 1420
Sunday, 31 August 2014 ביקורת למשחק דיאבלו3 Ultimate evil edition Administrator 1361
Monday, 28 July 2014 ביקורת בטא למשחק Destiny Administrator 1701
Wednesday, 23 July 2014 ביקורת למשחק King's Bounty Dark Side Administrator 1578
Monday, 30 June 2014 ביקורת למשחק COH2: TWFA Administrator 1712
Thursday, 19 June 2014 ביקורת למשחק לגו ההוביט Lego the Hobbit Administrator 1832
Sunday, 15 June 2014 יצאה ביקורת למשחק Murdered Soul Suspect Administrator 1609
Sunday, 15 June 2014 ביקורת למשחק Murdered Soul Suspect Administrator 1811
Sunday, 25 May 2014 ביקורת למשחק Watch Dogs Administrator 2125
Friday, 23 May 2014 ביקורת למשחק Men of War: Assault squad 2 Administrator 1702
Saturday, 19 April 2014 ביקורת למשחק לגו הסרט PS4 Administrator 2545
Friday, 18 April 2014 ביקורת למשחק Titanfall Administrator 2185
Saturday, 12 April 2014 ביקורת למשחק Dark Souls2 PS3 Administrator 1892
Monday, 31 March 2014 ביקורת למשחק Tomb Raider definitive edition Administrator 2331
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא > סוף >>
תוצאות 101 - 150 מ 345
Site by: MtK

eXTReMe Tracker