מבזקים

"עברית" מרחיבה את פעילותיה ולוקחת חלק אקטיבי בשבוע הספר העברי, בביתן "עברית" יודגמו ויחשפו לראשונה את האפליקציה החדשה של "עברית" ל- iPad, כמו כן מתוכננות גם שעות סיפור עם סופרי ילדים שיקריאו מתוך iPad  את ספריהם בפינה מעוצבת ועוד.
כדי להתרשם, ניתן לגשת לביתן "עברית" בכיכר רבין ת"א לאורך כל שבוע הספר 15-25.6.11.
במקום, יהיו אייפדים, מחשבים ומכשירי עברית.

 

powered_by.png, 1 kB

Latest News
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Sunday, 06 April 2014 טורניר פיפ"א 14 בפסח Administrator 1408
Monday, 31 March 2014 יצאה ביקורת למשחק טומב ריידר PS4 Administrator 1471
Tuesday, 18 March 2014 גלישה באינטרנט מכל מקום בעולם ובזול? Administrator 1475
Saturday, 08 March 2014 המשחק סאות' פארק South Park- לא בישראל Administrator 1537
Monday, 03 March 2014 ביקורת למשחק The Mighty Quest For Epic Loot בטא Administrator 1385
Tuesday, 25 February 2014 ההונאה הנפוצה ביותר: הזמנה לאירוע בפייסבוק Administrator 1440
Tuesday, 25 February 2014 תגובת סימנטק לפרשיית הביטקויין Administrator 1334
Sunday, 23 February 2014 Men of War: Assault Squad 2 הושק Administrator 1421
Monday, 17 February 2014 בסוצ'י גולשים לך גם על המידע האישי במובייל Administrator 1361
Sunday, 16 February 2014 דמויות חדשות של "דיסני אינפיניטי" מגיעות לישראל Administrator 1635
Sunday, 09 February 2014 10 טיפים לגלישה בטוחה ברשת Administrator 1384
Sunday, 09 February 2014 ילדת האור Child of light הוכרז Administrator 1434
Wednesday, 05 February 2014 המשחק אססינז קריד - זעקת החופש מקבל עצמאות Administrator 1536
Wednesday, 29 January 2014 המנצח הגדול בתחרות הסייבר של סימנטק: אלעד עייני Administrator 1387
Tuesday, 28 January 2014 יצאה ביקורת למשחק Might & Magic Legacy Administrator 1470
Monday, 27 January 2014 ביקורת להרחבה Ice& Fire ל-King's Bounty Administrator 1444
Friday, 24 January 2014 המשחק MIGHT & MAGIC X LEGACY 10 יצא Administrator 1375
Sunday, 19 January 2014 טטריס מכה שנית? Administrator 1377
Sunday, 19 January 2014 סימולציית הפריצה של סימנטק Administrator 1328
Wednesday, 25 December 2013 יצאה ביקורת למשחק Need for Speed Rivals RoeM 1626
Tuesday, 03 December 2013 פסטיבל גיימינג בעזריאלי עם אקסבוקס Administrator 1505
Thursday, 21 November 2013 יצאה ביקורת למשחק Call of Duty Ghosts Administrator 1397
Monday, 18 November 2013 המשחק Bolt Riley מגייס כספים Administrator 1425
Tuesday, 05 November 2013 יצאה ביקורת למשחק Space Rangers HD: A War Apart Administrator 1373
Tuesday, 29 October 2013 יצאה ביקורת למשחק NBA2K14 Administrator 1412
Wednesday, 23 October 2013 יצאה ביקורת למשחק GTA5 Administrator 1437
Monday, 07 October 2013 יצאה ביקורת למשחק פיפ"א 14 FIFA Administrator 1506
Sunday, 29 September 2013 יצאה ביקורת: דיאבלו3 גרסת הפלייסטיישן Administrator 1406
Tuesday, 24 September 2013 יצאה ביקורת למשחק Splinter cell: Black list Administrator 1549
Monday, 23 September 2013 Uplay 4.0: לשחק ולהראות לכל העולם Administrator 1375
Sunday, 15 September 2013 סטאר וורז: Star Wars: The Old Republic משדרג את ה-PvP Administrator 1344
Thursday, 12 September 2013 המשחק כלבי שמירה מכוון גבוה Watch dogs Administrator 1394
Wednesday, 11 September 2013 פשוט לרקוד 2014 במסיבת ריקודים אונליין Administrator 1448
Sunday, 08 September 2013 גוסט ריקון אונליין - תחרות ראשונה Administrator 1368
Friday, 16 August 2013 מקס הזועם: משחק קומיקס Administrator 1336
Sunday, 11 August 2013 תומר טרגר, הזוכה הגדול יטוס ל Gamescom 2013 Administrator 1398
Sunday, 28 July 2013 אגדות ריימן - מגיע למחשב הביתי Administrator 1543
Friday, 19 July 2013 המשחקים הכי חמים שבדרך: קיץ 2013 Administrator 1439
Saturday, 13 July 2013 טריילר GTA5 Administrator 1469
Sunday, 07 July 2013 יצאה ביקורת למשחק Company of Heroes2 Administrator 1534
Tuesday, 25 June 2013 עדכון: TrackMania, The Mighty Quest, Rayman JR Administrator 1532
Thursday, 20 June 2013 אקסבוקס ONE ב-E3: אבטיפוס או זיוף? Administrator 1546
Thursday, 13 June 2013 טאבלט מיוחד לילדים Administrator 1676
Friday, 07 June 2013 דיאבלו 3 הוכרז לקונסולות Administrator 1513
Friday, 07 June 2013 המשחק Might and Magic X legacy Administrator 1440
Monday, 03 June 2013 משחקי יוביסופט לתערוכת E3 נחשפו Administrator 1481
Wednesday, 22 May 2013 EA מתניעים את הקונסולות של דור העתיד Administrator 1447
Tuesday, 30 April 2013 Watch Dogs גרסאות המשחק נחשפות Administrator 1707
Saturday, 27 April 2013 אססינס קריד - The Watch Administrator 1460
Friday, 12 April 2013 מסחטת הכספים של FC3 נכנסה לפעולה Administrator 1480
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>
תוצאות 51 - 100 מ 678
Site by: MtK

eXTReMe Tracker