מבזקים

EA הודיעה באופן רשמי שבהשקת המשחק NBA LIVE 14, Kyroe Irving  האגדי יהיה האתלט שיופיע בשערי אריזות והמודעות. המשחק שעתיד לצאת לאור בסתיו הקרוב לשתי הקונסולות: אקסבוקס והפלייסטישן אמור להיות משודרג במערכת גרפיקה מתקדמת ו-Irving שהתחיל כשחקן ספסל בגרסת 2011, מעיד שהדמות שלו עברה שיפור משמעותי, הן מבחינת משחקיות והן מבחינת גרפיקה.

 

powered_by.png, 1 kB

Latest News
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Sunday, 06 April 2014 טורניר פיפ"א 14 בפסח Administrator 1598
Monday, 31 March 2014 יצאה ביקורת למשחק טומב ריידר PS4 Administrator 1662
Tuesday, 18 March 2014 גלישה באינטרנט מכל מקום בעולם ובזול? Administrator 1649
Saturday, 08 March 2014 המשחק סאות' פארק South Park- לא בישראל Administrator 1717
Monday, 03 March 2014 ביקורת למשחק The Mighty Quest For Epic Loot בטא Administrator 1547
Tuesday, 25 February 2014 ההונאה הנפוצה ביותר: הזמנה לאירוע בפייסבוק Administrator 1619
Tuesday, 25 February 2014 תגובת סימנטק לפרשיית הביטקויין Administrator 1501
Sunday, 23 February 2014 Men of War: Assault Squad 2 הושק Administrator 1596
Monday, 17 February 2014 בסוצ'י גולשים לך גם על המידע האישי במובייל Administrator 1539
Sunday, 16 February 2014 דמויות חדשות של "דיסני אינפיניטי" מגיעות לישראל Administrator 1791
Sunday, 09 February 2014 10 טיפים לגלישה בטוחה ברשת Administrator 1539
Sunday, 09 February 2014 ילדת האור Child of light הוכרז Administrator 1597
Wednesday, 05 February 2014 המשחק אססינז קריד - זעקת החופש מקבל עצמאות Administrator 1718
Wednesday, 29 January 2014 המנצח הגדול בתחרות הסייבר של סימנטק: אלעד עייני Administrator 1537
Tuesday, 28 January 2014 יצאה ביקורת למשחק Might & Magic Legacy Administrator 1666
Monday, 27 January 2014 ביקורת להרחבה Ice& Fire ל-King's Bounty Administrator 1605
Friday, 24 January 2014 המשחק MIGHT & MAGIC X LEGACY 10 יצא Administrator 1546
Sunday, 19 January 2014 טטריס מכה שנית? Administrator 1550
Sunday, 19 January 2014 סימולציית הפריצה של סימנטק Administrator 1476
Wednesday, 25 December 2013 יצאה ביקורת למשחק Need for Speed Rivals RoeM 1814
Tuesday, 03 December 2013 פסטיבל גיימינג בעזריאלי עם אקסבוקס Administrator 1695
Thursday, 21 November 2013 יצאה ביקורת למשחק Call of Duty Ghosts Administrator 1568
Monday, 18 November 2013 המשחק Bolt Riley מגייס כספים Administrator 1596
Tuesday, 05 November 2013 יצאה ביקורת למשחק Space Rangers HD: A War Apart Administrator 1548
Tuesday, 29 October 2013 יצאה ביקורת למשחק NBA2K14 Administrator 1587
Wednesday, 23 October 2013 יצאה ביקורת למשחק GTA5 Administrator 1617
Monday, 07 October 2013 יצאה ביקורת למשחק פיפ"א 14 FIFA Administrator 1683
Sunday, 29 September 2013 יצאה ביקורת: דיאבלו3 גרסת הפלייסטיישן Administrator 1592
Tuesday, 24 September 2013 יצאה ביקורת למשחק Splinter cell: Black list Administrator 1729
Monday, 23 September 2013 Uplay 4.0: לשחק ולהראות לכל העולם Administrator 1557
Sunday, 15 September 2013 סטאר וורז: Star Wars: The Old Republic משדרג את ה-PvP Administrator 1530
Thursday, 12 September 2013 המשחק כלבי שמירה מכוון גבוה Watch dogs Administrator 1575
Wednesday, 11 September 2013 פשוט לרקוד 2014 במסיבת ריקודים אונליין Administrator 1612
Sunday, 08 September 2013 גוסט ריקון אונליין - תחרות ראשונה Administrator 1533
Friday, 16 August 2013 מקס הזועם: משחק קומיקס Administrator 1498
Sunday, 11 August 2013 תומר טרגר, הזוכה הגדול יטוס ל Gamescom 2013 Administrator 1571
Sunday, 28 July 2013 אגדות ריימן - מגיע למחשב הביתי Administrator 1727
Friday, 19 July 2013 המשחקים הכי חמים שבדרך: קיץ 2013 Administrator 1601
Saturday, 13 July 2013 טריילר GTA5 Administrator 1660
Sunday, 07 July 2013 יצאה ביקורת למשחק Company of Heroes2 Administrator 1730
Tuesday, 25 June 2013 עדכון: TrackMania, The Mighty Quest, Rayman JR Administrator 1699
Thursday, 20 June 2013 אקסבוקס ONE ב-E3: אבטיפוס או זיוף? Administrator 1721
Thursday, 13 June 2013 טאבלט מיוחד לילדים Administrator 1853
Friday, 07 June 2013 דיאבלו 3 הוכרז לקונסולות Administrator 1676
Friday, 07 June 2013 המשחק Might and Magic X legacy Administrator 1631
Monday, 03 June 2013 משחקי יוביסופט לתערוכת E3 נחשפו Administrator 1643
Wednesday, 22 May 2013 EA מתניעים את הקונסולות של דור העתיד Administrator 1596
Tuesday, 30 April 2013 Watch Dogs גרסאות המשחק נחשפות Administrator 1852
Saturday, 27 April 2013 אססינס קריד - The Watch Administrator 1642
Friday, 12 April 2013 מסחטת הכספים של FC3 נכנסה לפעולה Administrator 1646
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>
תוצאות 51 - 100 מ 678
Site by: MtK

eXTReMe Tracker