מבזקים

"עברית" מרחיבה את פעילותיה ולוקחת חלק אקטיבי בשבוע הספר העברי, בביתן "עברית" יודגמו ויחשפו לראשונה את האפליקציה החדשה של "עברית" ל- iPad, כמו כן מתוכננות גם שעות סיפור עם סופרי ילדים שיקריאו מתוך iPad  את ספריהם בפינה מעוצבת ועוד.
כדי להתרשם, ניתן לגשת לביתן "עברית" בכיכר רבין ת"א לאורך כל שבוע הספר 15-25.6.11.
במקום, יהיו אייפדים, מחשבים ומכשירי עברית.

 

powered_by.png, 1 kB

Latest News
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Monday, 31 March 2014 יצאה ביקורת למשחק טומב ריידר PS4 Administrator 1364
Tuesday, 18 March 2014 גלישה באינטרנט מכל מקום בעולם ובזול? Administrator 1372
Saturday, 08 March 2014 המשחק סאות' פארק South Park- לא בישראל Administrator 1436
Monday, 03 March 2014 ביקורת למשחק The Mighty Quest For Epic Loot בטא Administrator 1276
Tuesday, 25 February 2014 ההונאה הנפוצה ביותר: הזמנה לאירוע בפייסבוק Administrator 1342
Tuesday, 25 February 2014 תגובת סימנטק לפרשיית הביטקויין Administrator 1238
Sunday, 23 February 2014 Men of War: Assault Squad 2 הושק Administrator 1336
Monday, 17 February 2014 בסוצ'י גולשים לך גם על המידע האישי במובייל Administrator 1277
Sunday, 16 February 2014 דמויות חדשות של "דיסני אינפיניטי" מגיעות לישראל Administrator 1539
Sunday, 09 February 2014 10 טיפים לגלישה בטוחה ברשת Administrator 1312
Sunday, 09 February 2014 ילדת האור Child of light הוכרז Administrator 1357
Wednesday, 05 February 2014 המשחק אססינז קריד - זעקת החופש מקבל עצמאות Administrator 1441
Wednesday, 29 January 2014 המנצח הגדול בתחרות הסייבר של סימנטק: אלעד עייני Administrator 1304
Tuesday, 28 January 2014 יצאה ביקורת למשחק Might & Magic Legacy Administrator 1351
Monday, 27 January 2014 ביקורת להרחבה Ice& Fire ל-King's Bounty Administrator 1343
Friday, 24 January 2014 המשחק MIGHT & MAGIC X LEGACY 10 יצא Administrator 1287
Sunday, 19 January 2014 טטריס מכה שנית? Administrator 1282
Sunday, 19 January 2014 סימולציית הפריצה של סימנטק Administrator 1237
Wednesday, 25 December 2013 יצאה ביקורת למשחק Need for Speed Rivals RoeM 1513
Tuesday, 03 December 2013 פסטיבל גיימינג בעזריאלי עם אקסבוקס Administrator 1388
Thursday, 21 November 2013 יצאה ביקורת למשחק Call of Duty Ghosts Administrator 1275
Monday, 18 November 2013 המשחק Bolt Riley מגייס כספים Administrator 1318
Tuesday, 05 November 2013 יצאה ביקורת למשחק Space Rangers HD: A War Apart Administrator 1261
Tuesday, 29 October 2013 יצאה ביקורת למשחק NBA2K14 Administrator 1309
Wednesday, 23 October 2013 יצאה ביקורת למשחק GTA5 Administrator 1320
Monday, 07 October 2013 יצאה ביקורת למשחק פיפ"א 14 FIFA Administrator 1397
Sunday, 29 September 2013 יצאה ביקורת: דיאבלו3 גרסת הפלייסטיישן Administrator 1294
Tuesday, 24 September 2013 יצאה ביקורת למשחק Splinter cell: Black list Administrator 1439
Monday, 23 September 2013 Uplay 4.0: לשחק ולהראות לכל העולם Administrator 1264
Sunday, 15 September 2013 סטאר וורז: Star Wars: The Old Republic משדרג את ה-PvP Administrator 1231
Thursday, 12 September 2013 המשחק כלבי שמירה מכוון גבוה Watch dogs Administrator 1287
Wednesday, 11 September 2013 פשוט לרקוד 2014 במסיבת ריקודים אונליין Administrator 1353
Sunday, 08 September 2013 גוסט ריקון אונליין - תחרות ראשונה Administrator 1273
Friday, 16 August 2013 מקס הזועם: משחק קומיקס Administrator 1247
Sunday, 11 August 2013 תומר טרגר, הזוכה הגדול יטוס ל Gamescom 2013 Administrator 1306
Sunday, 28 July 2013 אגדות ריימן - מגיע למחשב הביתי Administrator 1425
Friday, 19 July 2013 המשחקים הכי חמים שבדרך: קיץ 2013 Administrator 1336
Saturday, 13 July 2013 טריילר GTA5 Administrator 1354
Sunday, 07 July 2013 יצאה ביקורת למשחק Company of Heroes2 Administrator 1425
Tuesday, 25 June 2013 עדכון: TrackMania, The Mighty Quest, Rayman JR Administrator 1436
Thursday, 20 June 2013 אקסבוקס ONE ב-E3: אבטיפוס או זיוף? Administrator 1448
Thursday, 13 June 2013 טאבלט מיוחד לילדים Administrator 1588
Friday, 07 June 2013 דיאבלו 3 הוכרז לקונסולות Administrator 1415
Friday, 07 June 2013 המשחק Might and Magic X legacy Administrator 1360
Monday, 03 June 2013 משחקי יוביסופט לתערוכת E3 נחשפו Administrator 1392
Wednesday, 22 May 2013 EA מתניעים את הקונסולות של דור העתיד Administrator 1368
Tuesday, 30 April 2013 Watch Dogs גרסאות המשחק נחשפות Administrator 1631
Saturday, 27 April 2013 אססינס קריד - The Watch Administrator 1377
Friday, 12 April 2013 מסחטת הכספים של FC3 נכנסה לפעולה Administrator 1394
Thursday, 21 March 2013 לוג'יטק משיקה סדרת מוצרי PC גיימרים חדשה Administrator 1418
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>
תוצאות 51 - 100 מ 677
Site by: MtK

eXTReMe Tracker