מבזקים

משרד נובמבר יחסי ציבור נבחר להוביל את מערך יחסי הציבור של חברתEDLEE ENTERTAINMENT  המשווקת והמפיצה הרשמית בישראל של משחקי הקונסולה המובילים בתחום הספורט, פעולה, אסטרטגיה, תפקידים וילדים. בין המשחקים המובילים שהחברה משווקת ומפיצה: FIFA, Call Of Duty, Battlefield, Diablo, Warld    of warcraft, SIMS , Disney Infinity, Skylanders, Angry Birds, Spiderman, Star Wars ועוד רבים וטובים.

 

powered_by.png, 1 kB

Latest News
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Thursday, 02 April 2009 יצאה ביקורת למשחק הפנתר הורוד: משימה בחלל Administrator 3861
Tuesday, 24 March 2009 איתמר מטייל על הקירות - המשחק Administrator 8905
Thursday, 12 March 2009 ביקורת לעכברון מתכנס למחשבים ניידים (Retractable Mouse) מבית בלקין. Administrator 2870
Wednesday, 11 March 2009 מלחמת האופל 3: עלייתם של אנשי הזאב Administrator 3169
Wednesday, 11 March 2009 הפנתר הורוד משימה בחלל Administrator 5957
Tuesday, 03 March 2009 יצאה ביקורת לעכבר רחיץ (Washable Mouse) מבית בלקין. Administrator 2591
Thursday, 19 February 2009 בפורים כולנו הולכים לכנס של ונטרו וממלכות Administrator 2583
Thursday, 05 February 2009 יצאה ביקורת ללומדה ממלכת הכפל Administrator 2711
Tuesday, 20 January 2009 הד ארצי גאה להציג: ממלכת הכפל Administrator 4886
Friday, 16 January 2009 ביקורת למשחק NFSUC: Need for Speed Under Cover Administrator 2695
Wednesday, 14 January 2009 יצאה ביקורת למשחק GTA IV Administrator 2610
Tuesday, 13 January 2009 מיקרוסופט מסירה את המכסה של 2.5 מליון הורדות לווינדוס 7 אסף 2672
Thursday, 01 January 2009 ביקורת למשחק TombRaider Underworld Administrator 2421
Monday, 29 December 2008 ביקורת למשחק DragonBall Z: infinite world לקונסולת ה-PS2 Administrator 3021
Thursday, 25 December 2008 יצאה ביקורת למשחק Football Manager 2009 Administrator 2466
Thursday, 25 December 2008 נוספו משחקים חדשים לרשימת המשחקים הכי חמים שיש Administrator 3907
Wednesday, 17 December 2008 יצאה ביקורת למשחק הנסיך הפרסי - Prince of Persia Administrator 2515
Friday, 12 December 2008 המשחק GTA4 ליברטי סיטי, עכשיו בחנויות Administrator 3049
Friday, 12 December 2008 המשחק Prince of Persia עכשיו בחנויות Administrator 2827
Sunday, 07 December 2008 המשחק Football Manager 2009 מתנת הד-ארצי Administrator 3267
Tuesday, 02 December 2008 ביקורת Spider-Man Web of shadows AMAZING allies addition Administrator 2857
Sunday, 30 November 2008 יצאה ביקורת למשחק מלחמת הכוכבים ל-PS2 Administrator 3142
Monday, 24 November 2008 יצאה ביקורת למשחק Civilization IV Colonization מבית Sid Meier. Administrator 2676
Monday, 17 November 2008 יצאה ביקורת למשחק Brothers in arm: Hell's Highway: Administrator 2501
Monday, 10 November 2008 FarCry2 VS Crysis Warhead ראש בראש בביקורת Administrator 2726
Tuesday, 04 November 2008 ביקורת למשחק NBA 2009 ל-PS2 Administrator 3471
Wednesday, 29 October 2008 משחק המרוצים Midnight club los angeles עכשיו ב-PS3 ,PSP, XBOX Administrator 3294
Tuesday, 28 October 2008 המשחק FarCry 2 מגיע לישראל Administrator 2889
Monday, 20 October 2008 יצאה ביקורת למשחק "מצור בחלל", - Space Siege Administrator 2489
Friday, 17 October 2008 המשחק Samba de amigo לפלטפורמת ה-Wii Administrator 3465
Monday, 13 October 2008 עדכונים BlizzCon 2008 - היום הראשון רונן אטיאס 3149
Sunday, 05 October 2008 הוכרז תאריך יציאה למשחק World Of Warcraft: Wrath of The Lich King 2926
Friday, 03 October 2008 יצאה ביקורת למשחק Age of Conan Administrator 2485
Monday, 29 September 2008 SPORE מוכר מליון יחידות רונן אטיאס 3570
Tuesday, 23 September 2008 יצאה ביקורת למשחק נארוטו Naruto 3 Ultimate Ninja Administrator 3222
Monday, 22 September 2008 תאריך יציאה של המשחק החדש A Vampyre Story 2733
Thursday, 18 September 2008 עלה ברשת : טרוויאן - אתר למשחקים אונליין Administrator 3810
Monday, 15 September 2008 קיפוח הגיימר הישראלי - מי האשמים בכל הסיפור? Administrator 2443
Monday, 15 September 2008 קיפוח הגיימר הישראלי - מי האשמים בכל הסיפור? אסף 3019
Tuesday, 09 September 2008 זוכה רביעי בהגרלת המשחק "בייג'ין 2008" מתנת הד-ארצי Administrator 2642
Friday, 29 August 2008 יצאה ביקורת למשחקים האולימפיים בייג'ין 2008- Beijing 2008 Administrator 2562
Wednesday, 13 August 2008 סיקור אתר: טוקבק – דף בית מפתיע, פשוט אידיאלי Administrator 3298
Thursday, 07 August 2008 מסך 37 אינץ נייד?! אסף 2500
Monday, 04 August 2008 יצאה ביקורת למשחק Sims castaway stories Administrator 2589
Friday, 01 August 2008 המשחק Soul Calibur 4 הגיע לארץ Administrator 2712
Thursday, 31 July 2008 המשחקים האולימפיים זה קורה פעם ב-4 שנים והפעם - בבייג'ין Administrator 4851
Tuesday, 29 July 2008 הוסר החרם על מוצרי ווינדוס לייב Administrator 2869
Tuesday, 22 July 2008 יצאה ביקורת למשחק דרקולה - Dracula: Origin Administrator 2864
Saturday, 19 July 2008 הצצה ראשונה למשחק וולפנשטיין 2 ושמועות על סרט שבדרך Administrator 2679
Wednesday, 09 July 2008 תערוכת גאדג'ט 08 Administrator 4404
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>
תוצאות 401 - 450 מ 678
Site by: MtK

eXTReMe Tracker