מבזקים

זה לא שנרדמנו על המשמר (או שקענו לתוך משחק), אנחנו עובדים קשה על ההגדרות של השרת ולכן אם שמתם לב יש גם כמה שיבושים, טוב נו זה התירוץ הרשמי, את התירוץ הלא רשמי שאנחנו עסוקים בלעלות דרגות אף אחד לא היה מקבל פה... אז בזמן שלא עדכנו יצאו המון משחקים חדשים מתוכם כאלו שגם יגיעו ארצה ושווים ועוד איך שווים ביקורת כמו mass effect, Dracula, lost planet. אבל אתם כרגיל רוצים את רשימת המשחקים המלאה, אז בבקשה:

 לרשימת המשחקים המלאה

 

powered_by.png, 1 kB

Latest News
סינון     סדר     הצג מספר 
תאריך כותרת פריט מחבר מספר צפיות
Wednesday, 20 March 2013 המשחק The Walking Dead - במדפים Administrator 1369
Monday, 18 March 2013 Gears of War: Judgment- ההשקה Administrator 1406
Sunday, 17 March 2013 כרטיס טיסה לרוכשי Gears of War -ההגרלה Administrator 1329
Wednesday, 13 March 2013 Starcraft2: THoS הגיע לחנויות Administrator 1512
Wednesday, 13 March 2013 ספלינטר-סל 2013: פרטי אספנות Administrator 1294
Monday, 11 March 2013 הירוז אונליין - הטריילר הרשמי Administrator 1312
Sunday, 10 March 2013 מכירה מיוחדת של StarCraft2: HOTS Administrator 1298
Sunday, 10 March 2013 השעות האחרונות של טומב ריידר -האפליקציה Administrator 1354
Wednesday, 27 February 2013 יצאה ביקורת למשחק Dead space3 Administrator 1246
Friday, 22 February 2013 MassEffect3 משחררים שתי תוספות להורדה Administrator 1378
Friday, 22 February 2013 כלבי השמירה לפלייסטיישן 4 Administrator 1333
Wednesday, 20 February 2013 טריילר למשחק ביושוק Lamb of Columbia Administrator 1361
Wednesday, 20 February 2013 פורסמה תוכנית בליזקון 2013 Administrator 1327
Wednesday, 20 February 2013 EA ויוביסופט חברים? Administrator 1273
Wednesday, 20 February 2013 יס פלאנט משיקה משחק נושא פרסים Administrator 1379
Tuesday, 19 February 2013 המשחק Destiny הוכרז Administrator 1367
Wednesday, 13 February 2013 טריילר למשחק טומב-ריידר (Tomb Raider) החדש Administrator 1370
Sunday, 10 February 2013 הספר אבא שועל יצא לאור Administrator 1466
Sunday, 10 February 2013 אגדות ריימן משתדרג לאקסבוקס ו-PS3 Administrator 1518
Monday, 04 February 2013 סקר לוג'יטק לחג האהבה Administrator 1408
Monday, 21 January 2013 תאריך יציאה ל-Splinter Cell: Black List Administrator 1473
Thursday, 17 January 2013 זהירות-יוביסופט חוסמים סיריאלים Administrator 1546
Monday, 07 January 2013 תאריך יציאה למשחק קריסיס 3 Crysis3 Administrator 1491
Thursday, 29 November 2012 Logitech רותמת את כוחה של השמש Administrator 1428
Sunday, 25 November 2012 ביקורת למשחק need for speed: most wanted 2012 Administrator 1512
Tuesday, 20 November 2012 HP מציגה את MFP M525c: מדפסות עם ענן משופר Administrator 1414
Wednesday, 14 November 2012 המשחק Call of Duty: Black Ops 2 הושק Administrator 1758
Friday, 09 November 2012 HP השיקה את פלטפורמת Connected Music Administrator 1486
Sunday, 21 October 2012 פריוויו ל-King's Bounty: Warriors of the north Administrator 1493
Thursday, 18 October 2012 Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 Administrator 1615
Thursday, 11 October 2012 לוג'יטק משיקה שני עכברים ומשטח מגע ל- Windows 8 Administrator 1465
Thursday, 04 October 2012 יצאה ביקורת לכרטיס המסך Radeon HD 7870 Administrator 1580
Tuesday, 02 October 2012 HP ElitePad 900 נחשף Administrator 1466
Friday, 21 September 2012 HP משיקה את סדרת ה- Sleekbook Administrator 1521
Thursday, 20 September 2012 המשחק Dragon Age 3: Inquisition הוכרז RoeM 1576
Thursday, 20 September 2012 Newpan smart key מגיע לישראל RoeM 1628
Wednesday, 12 September 2012 HP מציגה את HP ENVY 23 All-in-One PC Administrator 1438
Tuesday, 11 September 2012 ניופאן תשווק מוצרי אודיו מבית Arcam Administrator 1577
Friday, 07 September 2012 יצאה ביקורת למשחק DarkSiders2 Administrator 1528
Friday, 31 August 2012 HP מציגה אולטראבוקים חדשים וטאבלט היברידי המשמש גם כמחשב נייד Administrator 1690
Monday, 27 August 2012 ביקורת לאייפד3 The new iPad 4G Administrator 1583
Saturday, 25 August 2012 חבילת הרחבה שנייה להירוז6 RoeM 1759
Friday, 24 August 2012 ביקורת לכיסוי Pro Tri-fold לאייפד3 של בלקין RoeM 1500
Thursday, 23 August 2012 סרטוני יוביסופט מגיימזקום 2012 Administrator 1521
Thursday, 16 August 2012 Kings Bounty: Warriors of the North, טריילר ואתר רשמי Administrator 1521
Wednesday, 15 August 2012 תאריך למשחק Dead Space3 Administrator 1497
Sunday, 12 August 2012 הרמקול האלחוטי של Bose לסמארטפון, טאבלט ולמחשב הנייד RoeM 1594
Saturday, 11 August 2012 Call of duty8: Black ops. 2 טריילר לצפייה Administrator 1563
Tuesday, 07 August 2012 HP משיקה אביזרי מחשב חדשים ומעוצבים בישראל RoeM 1570
Saturday, 04 August 2012 ביקורת למשחק ShootMania Administrator 1587
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>
תוצאות 101 - 150 מ 677
Site by: MtK

eXTReMe Tracker