מבזקים

החל מיום חמישי, 7-3-2013 בכול החנויות ברחבי הארץ, ניתן למצוא את המשחקים הבאים :

-          Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3

-          SimCity החדש

-          THE SIMS 3 UNIVERSITY LIFE

ובנוסף, בשבוע הבא ב - 11.3, בשעה 22:00 בלילה, ייפתחו ברחבי הארץ חנויות למכירה מיוחדת של StarCraft II Heart of the Swarm, שזו הידיעה המעניינת ביותר.

 

powered_by.png, 1 kB
A blog of all section with no images
ביקורת למשחק Injustice2 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 04 June 2017

ביקורת למשחק Injustice2

על המשחק
המשחק Injustice2  הוא משחק קרב מגע בסגנון מורטל קומבט, בו הקרבות הם החלק המקשר בין חלקי העלילה, המיוחד במשחק Injustice2 הוא שהלוחמים בו הם גיבורי העל מסיפורי הקומיקס נוסח באטמן, סופרמן, וונדר-וומן, הרלי קווין, דד-שוט וכן הלאה. המשחק מאפשר לשחקנים לשחק במשחק לשחקן היחיד - עם עלילה קצרה יחסית, לשחק אחד כנגד השני, כנגד המחשב, או להתנסות במשחק מרובה משתתפים כנגד אנשים אחרים מהרשת.

 

המשך קריאה...
 
תתרגלו לדבר עם בוטים - Star Trek: Bridge Crew הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 16 May 2017

ווטסון מגיע לסטאר טרק: שחקני מחשב יתקשרו באמצעות דיבור עם אנשי צוות וירטואליים

 

חברת משחקי המחשב Ubisoft תעשה שימוש ביכולות הקוגניטיביות ובכלי הדיבור האינטראקטיבי של ווטסון, מערכת הבינה המלאכותית של IBM, במסגרת משחק מציאות וירטואלית חדש – Star Trek: Bridge Crew.

היכולות החדשות תהיינה זמינות בהמשך הקיץ ובעזרת ווטסון יאפשרו  לשחקני Star Trek: Bridge Crew להשתמש בדיבור רגיל על מנת להציג פקודות לאנשי הצוות הווירטואליים שלהם. שילוב יכולות ווטסון במשחק החדש הוא חלק משותפות אסטרטגית בין IBM ובין Ubisoft, שהיא אחד המפתחים, המו"לים והמפיצים המובילים בעולם של בידור אינטראקטיבי ושירותים התומכים בו.

ארגז יישומי הדיבור בסביבת מציאות וירטואלית, VR Speech Sandbox, אותו פיתחה IBM ואשר שירת גם את מפתחי משחק המחשב, זמין עתה לכל מפתח המעוניינים לשלב את היכולות הייחודיות של ווטסון במסגרת יישומים ושירותים חדשים.

ערכת הכלים (SDK) משלבת את מערכת ווטסון להמרת דיבור לטקסט, ואת מערכת ווטסון לניהול שיחה. ביחד, מאפשרות המערכות האלה לבנות ממשקי משתמש חדשניים, תוך מינוף היכולות הנפתחות עם זמינות התמיכה בפקודות קוליות במסגרת יישומי מציאות וירטואלית.

היכולות הקוגניטיביות של ווטסון, המשולבות במשחק Star Trek: Bridge Crew החדש, מאפשרות לשחקנים להשלים משימות במשחק משותף הכולל הן שחקנים אנושיים אחרים והן דמויות וירטואליות.

קרדיט תמונה: Ubisoft

עידכון אחרון ( Sunday, 04 June 2017 )
 
ביקורת למשחק Endless Space2 - בטא הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 15 May 2017

ביקורת למשחק Endless Space2 - בטא

על המשחק
המשחק Endless Space2 הוא משחק אסטרטגיה בחלל, בו השחקן שולט באומה שלמה בעידן שבו מתנהל חקר חלל אינטנסיבי, הן מצדכם והן מצד אומות לא מוכרות. במשחק יהיה על השחקן לבחור בין  אופציות צבאיות לאופציות דיפלומטיות, כאשר ביצועי השחקן יכולים להמדד בשני אופנים: ניצחון צבאי או ניצחון בנקודות. Endless Space2 הוא משחק של קולוניאליזם, מחקר ועימותים צבאיים והכל מנקודת המבט של המפקד העליון. 

עידכון אחרון ( Monday, 15 May 2017 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Warhammer 40,000: Dawn of War 3 הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 10 May 2017

ביקורת למשחק Warhammer 40,000: Dawn of War 3

על המשחק
המשחק  Warhammer 40,000: Dawn of War 3 הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת המתרחש בעולם פנטזיה עתידני, המתאר התנגשות בין שלושת האומות: בני האדם, האורקים והקדמונים (אלדרים). המשחק הינו משחק המשך בסדרת המשחקים הדי מוצלחת Warhammer 40,000 שיצאה בשנת 2004, רק שבניגוד לכל חבילות ההרחבה שיצאו מאז ועד היום, Warhammer 40,000: Dawn of War3 הוא משחק שעומד בפני עצמו ואינו נחשב לחבילת הרחבה. המשמעות הגדולה של זה היא שהמשחק יכול להביא איתו את כל החידושים הטכנולוגיים בלי שיהיה תלוי במגבלות של גרסת אם ישנה.

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 10 May 2017 )
המשך קריאה...
 
ביקורת בטא למשחק Quake Champions הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 07 May 2017

ביקורת בטא למשחק Quake Champions

על המשחק
המשחק Quake Champions  מבית id Software הוא משחק פעולה מגוף ראשון בסגנון זירת קרב. המותג Quake הוא מותג ותיק מאוד בתחום משחקי ה-FPS וקיים עוד משנת 1996, שתמיד הדביק את החידושים הטכנולוגיים ודאג לעמוד בקדמת משחקי ה-AA. העניין הוא שבשלב מסויים Quake נעלמו, אחרי מה שנראה ככישלון של Enemy Territory: Quake Wars, ויציאה לא מרשימה במיוחד של Quake Live, כאשר הקונספט היה משחק חינמי אונליין עם אפשרויות לרכישה בתוך המשחק.
השאלה הגדולה שנשאלת עבור Quake Champions אם כך, היא האם מדובר בעוד הרחבה\חידוש של Quake Live  או שמא מונח לפנינו משחק חדש?

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Dragon Quest Heroes II הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 03 May 2017

ביקורת למשחק Dragon Quest Heroes II

על המשחק
המשחק Dragon Quest Heroes II הוא משחק פעולה מגוף שלישי, בסגנון משחק תפקידים, המתרחש בעולם משחקי Dragon Quest, בו מפלצות חיות לצד בני אדם, וקסמים הם עניין של מה בכך בכל קרב פשוט. במשחק אתם תשחקו בדמות צוער באוניברסיטה לאומנויות לחימה, שנקלע בזמן הנכון ובמקום הנכון ללב הקרב הראשון בממלכה מזה אלפי שנים. במהלך הקרבות המתנהלים בסגנון Hack and Slash תוכלו להילחם בכמויות אדירות של מפלצות מכל הסוגים ומכל המינים, וכמובן שיהיו גם בוסים, המון בוסים קשוחים ומאתגרים. המשחק הוא כמעט תעתיק מדוייק של קודמו: Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight, ואני באופן אישי שמחתי מאוד להרגיש שאני ממשיך לשחק באותו עולם קסום ומוכר.  

המשך קריאה...
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 10 מ 1894
Site by: MtK

eXTReMe Tracker