מבזקים
הוספנו 14 משחקי חשיבה חדשים כדי לגרות מחדש את המוחות שנרדמו להם במהלך השביתה, בין המשחקים גם המשחק המפורסם באבלז שמוקדש מכל הלב לליאורה. כדי לצ'פר אתכם בחרנו את המשחקים בהם אתם יכולים לשחק נגד עצמכם או נגד יריב ברשת
למשחקי החשיבה.
 

powered_by.png, 1 kB
A blog of all section with no images
ביקורת למשחק Rabi-Ribi הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 11 December 2017

ביקורת למשחק Rabi-Ribi

על המשחק
המשחק Rabi-Ribi הוא משחק הרפתקאות בסגנון משחקי הארקייד עם נגיעות כבדות של רטרו. במשחק אתם משחקים בתפקיד ארנבונת חמודה שהפכה יום אחד לנערה והחליטה לצאת לחפש את האדונית שלה. המשחק מצליח לערבב באלגנטיות קסמים, טכנולוגיה ונערות במחשופים נדיבים, לפיכך בעוד שמרבית היריבים בהם תילחמו יהיו מפלצות, הבוסים הגדולים באמת של המשחק יהיו מן הסתם נערות ופיות מתבגרות.

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Raiden V: Director's Cut הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 05 December 2017

ביקורת למשחק Raiden V: Director's Cut

על המשחק
המשחק Raiden V: Director's Cut הוא משחק ארקייד קלאסי שמתאים למשחקי המכונות משנות השמונים-תשעים, במשחק אתם משחקים בתפקיד מטוס קרב שטס מרבית הזמן קדימה ומפוצץ כל מה שזז, אוסף בונוסים, נלחם במגה-יריבים ועובר שלבים. המשחק Raiden V: Director's Cut הוא סופר ידידותי למשתמש ומתמקד בעיקר במשחקיות הפשוטה.

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק CHAOS;CHILD הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 04 December 2017

ביקורת למשחק CHAOS;CHILD

על המשחק
המשחק CHAOS;CHILD הוא מותחן זוועה ויזואלי, המתרחש בעיר שיבויה שש שנים אחרי האסון הגדול שכמעט ומחק לחלוטין את העיר, ותואר במסגרת המשחק CHAOS;HEAD. הילדים שגדלו באותה התקופה נקראו ילדי הכאוס, לא נעים לי להגיד, אבל לכולם היה ברור שמשהו נשרט בתקליט של אותם הילדים שראו את הזוועות והחורבן, ועכשיו התחושה היא ששש שנים אחרי המקרה המזעזע אנו מתמודדים עם התוצאות, השאלה הגדולה היא: האם ילדי הכאוס אחראים למעשי הזוועה שקורים בעיר, או אולי הם רק הקורבן?

 

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Cat Quest הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 02 December 2017

ביקורת למשחק Cat Quest

הקדמה
גילוי נאות, אני לא חובב גדול של חתולים, למעשה המשחק מתחיל עם תנאי פתיחה גרועים עבורי מעצם העובדה שמדובר במשחק שהגיבור שלו חתול. הסיבה העיקרית לכך היא שחתול גנב לי פעם את ארוחת השבת בזמן שישנתי, ואם עד אותו היום הייתי חובב חתולים, הרומן שלי עם החיה חסרת הכבוד הזו נגמר באותו הרגע. או כמו שאומרים אצלנו: חברים חברים, אבל עד הצלחת.
ויש עוד משהו שאני רוצה להוסיף: על אף כל זאת, לא יכולתי להפסיק לשחק עד שהמשחק נגמר.

על המשחק
המשחק Cat Quest הוא משחק פעולה המשלב את סגנונות המשחק אינדי ועולם פתוח, במשחק אתם משחקים בתפקיד חתול נחמד שאחותו נגנבת ממנו על ידי חתול מסתורי ולבן. משם והלאה מתחיל הסיפור שלכם כחתול-הנבחר שתפקידו יהיה מן הסתם להציל את העולם. המשחק הוא משחק בסביבה בה שולטת משפחת החתולים (חתולים, אריות, נמרים), ועולם החתולים שורץ במפלצות בים באוויר וביבשה. במסגרת המשחק יצא לכם ללמוד קסמים, לעלות עשרות דרגות ולהילחם במפלצות, פושעים, דרקונים וכמובן גם בקוסם הלבן.

עידכון אחרון ( Tuesday, 05 December 2017 )
המשך קריאה...
 
L.A. Noire Remastered- PS4 ביקורת הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 29 November 2017

 L.A. Noire Remastered- PS4

הקדמה
שיחקתי לראשונה באל איי נואר (L.A. Noire) כשהייתי בן 12. מאז שהייתי צעיר אהבתי יותר משחקי point and click ישנים של שנות ה-90, כמו grim fandango, סאם ומקס, בלייד ראנר ואי הקופים, אז כששיחקתי בפעם הראשונה אני מאוד נהניתי מהמשחק. המשחק היה שונה לגמרי מכל משחק ששיחקתי בו, בעיקר בגלל האטמוספירה האדירה שהוא מכניס אותך אליה, ובמהלך המשחק אתה באמת מרגיש כמו בלש, שחוקר את עיר המלאכים, לוס אנג'לס. אין ספק שאת המשחק יצרו אנשים מוכשרים ביותר, ששאבו השראה מכמה מהסרטים האהובים עליי, The naked man וChinatown הקלאסיים. על המשחק עצמו ארחיב בהמשך, אבל כששמעתי לפני כמה חודשים שרוקסטאר הולכים להוציא גרסה מחודשת, לא כל כך התרגשתי, בעיקר כי לא הרגשתי צורך, חוץ משיפור מסיבי שהיה נחוץ בגרפיקה של הפרצופים, אבל בכללי, לרוקסטאר הייתה עבודה קשה יותר מהעביר את המשחק מ-720p ל-4K מבחינת רזולציה, כי הגרפיקה של המשחק לא הזדקנה יפה בכלל. לאחר כמה חודשים המשחק יצא וזכיתי לבקר אותו, דבר שעשיתי ביותר משמחה, עקב ההיסטוריה המאוד חיובית והנוסטלגית שלי עם המשחק, וכשקיבלתי אותו והתחלתי לשחק, שקעתי שוב פעם בזכרונות הנוסטלגיים ובתחושה שאני באמת בלש, שבא לחקור את החקירה הכי גדולה והפעם מזווית של מבקר ששואל את השאלה: "איפה בדיוק יש פה שיפור?"

 

 

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Assassin's Creed Origins הדפס דואל
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 25 November 2017

ביקורת למשחק Assassin's Creed Origins

על המשחק
המשחק Assassin's Creed Origins הוא משחק תפקידים מגוף שלישי בעולם פתוח, בו השחקנים משחקים בתפקיד דמות היסטורית בשם בייקר, אחד הרוצחים הראשונים, שבמקור בכלל לא היה מתנקש, אלא בתפקיד שומר העם. על אף שהמשחק נחשב למשחק נוסף בסדרת משחקי Assassin's Creed, Assassin's Creed Origins מציג משחקיות ועלילה כמעט עצמאיות לחלוטין שפותחות למעשה את הצוהר לסדרת משחקים חדשה, בערך כמו שהיה בסיפור חייו של אזיו אודיטורה. המשחק Assassin's Creed Origins מביא לשחקן את מצרים העתיקה בתקופת קלאופטרה, תקופה בה הייתה השפעה יוונית חזקה על השלטון במצרים.


המשך קריאה...
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 10 מ 1915
Site by: MtK

eXTReMe Tracker