מבזקים

יצאה ביקורת למשחק Sims Life Stories  של עידן אקוס, כולכם מוזמנים לקרא אותה כאן

או להגיב עליה בפורומים כאן 

 

powered_by.png, 1 kB

ביקורת למשחק The Witcher 3: Wild Hunt
הערכת משתמש: / 1
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 20 June 2015

 

ביקורת למשחק The Witcher 3: Wild Hunt

 

על המשחק
המשחק The Witcher 3: Wild Hunt הוא המשחק השלישי בסדרת משחקי ה-Witcher, שפותח על ידי CD Projekt RED, המשחק יצא למחשב הביתי במערכת הפעלה ווינדוס, ועבור הקונסולות PS4 ו-Xbox One. בזאת המשחק מדלג על פני הקונסולות הישנות שלא יכולות לספק את הדרישות הגרפיות הגבוהות שהמשחק מציג.

המשחק The Witcher 3: Wild Hunt הוא משחק תפקידים מגוף שלישי, בו אתם משחקים מרבית הזמן בתפקיד גראלט הוויטצ'ר, לוחם בעל יכולות קסם ושרידות אגדית, המתפרנס מציד מפלצות -בתשלום כמובן. המשחק הנוכחי מתחיל במסע חיפוש של גארלט אחרי ייניפר אהובתו ובחלום בלהות על הבת המאומצת שלו סירי, שככל שמתקדם המשחק מסתבר שמדובר בנבואה ולא סתם חלום..
במסגרת המשחק השחקנים יתמודדו כנגד מגוון גדול של מפלצות, בוסים ובני אדם שסטו מדרך הישר. המשחק מתרחש בעולם פתוח מלא במשימות צד והרפתקאות אפשריות שיגרמו לשחקנים להכפיל את זמן המשחק ולהנות מכל רגע.

Image

 

עידכון אחרון ( Saturday, 20 June 2015 )
המשך קריאה...
 
המשחק Skylanders SuperChargers הוכרז
הערכת משתמש: / 1
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 03 June 2015

יוצרי המשחק Skylanders הכריזו על השקת Skylanders Supercharger בספטמבר הקרוב.

אקטיביזיון הציגו את Vehicles to life, או כפי שהם מכנים זאת: דרך חדשה לחלוטין למעריצי Skylanders להתנסות בעולם הקסום של Skylanders.
במשחק Skylanders לשחקנים תהיה ההזדמנות להתנסות ברכבי על, שנוסעים איך לא - בים, באוויר וביבשה.. המשחק שקהל היעד העיקרי שלו הוא ילדים משלב תחרות עם נסיעה חופשית, התמודדות עם יריבים ומירוצים. אם זה לא הכל, אז שהמשחק מציע גם אתגרים רגליים, כמו גם מערכת קרבות, משחקי חשיבה, משחקונים חביבים ופעילויות במגוון סביבות משחק.

במשחק Skylanders SuperChargers מופיעים גיבורים חדשים בשם הסופר-צ'ארג'רים, שמאופיינים במהלכים חדשים, התקפות רבות עוצמה ונשקים חדשים. כמובן שלסופר צ'ארג'רים יש גם יכולות מיוחדות חדשות שנועדו מן הסתם לעזור ל-Portal Master להילחם בכאוס ולהביס את כוחות הרשע. כדי לחזק באופן משמעותי את כוחות הסדר, יופיעו במשחק 20 סופר צ'ארג'רים חדשים, ולהם עשרים רכבים חדשים שעומדים לרשותם. אם זה לא מספיק, לשחקנים תהיה האפשרות להכניס שינויים ברכבים ולשדרג אותם כמו גם את הנשקים. רוצים עוד? אז גם הרכבים כמו הדמויות יוכלו לעלות בדרגות ולפתוח יכולות מיוחדות. תוסיפו לזה שהמשחק תומך גם בדמויות ורכבים ממשחקים קודמים ותקבלו עולם מלא ומגוון ביותר.

עידכון אחרון ( Wednesday, 03 June 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק בטלפילד הארדליין Battlefield Hardline
הערכת משתמש: / 1
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 29 April 2015

ביקורת למשחק בטלפילד הארדליין Battlefield Hardline

הקדמה
אחת התקופות המאושרות ובו זמני הקשות שידעתי, היו שיצא המשחק Call of duty 4  ובערך באותו הזמן יצא גם בטלפילד 2142, שני משחקים מעולים, כל אחד בסגנון הלחימה שלו ובשניהם הייתי די טוב, עד כאן האושר. החלק הקשה היה לבחור בין שני המשחקים, שהפריעה לי הידיעה שבזמן שאני משחק בבטלפילד אני מבזבז זמן ולא משחק ב-COD ולהיפך.

בין שני המשחקים היה הבדל משמעותי ביותר: בטלפילד הציג שדה מלחמה לכל דבר, עם טנקים, מסוקים, רובוטים, ג'יפים, טיטאנים, ונגמשים. לעומתו COD הציג לוחמת שטח אינטנסיבית, מסוג הקרבות שמסתיימים בטווח הבינוני-קצר.

שקיבלתי את המשחק בטלפילד הארדליין Battlefield Hardline, לא ידעתי למה לצפות. ללוחמת שטח?  הסינים תוקפים? אולי הפעם האיסלם הקיצוני מרים ראש? הרי בטלפילד עוסק במערכות בקנה מידה עולמי של לפחות מלחמת עולם בין סין ואמריקה, רוסיה והמערב או דרום אמריקה נגד צפון אמריקה. אז ככל הנראה לא הייתי מוכן להפתעה שחיכתה לי.

Image

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק מורטל קומבט X Mortal Kombat
הערכת משתמש: / 2
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 25 April 2015

ביקורת למשחק מורטל קומבט X Mortal Kombat

הקדמה
גילוי נאות, המשחק מורטל קומבט הוא לא סתם עוד איזה משחק שיוצא למדפים משום מקום, לסדרת המשחקים שמור מקום של כבוד בויטרינת הגיימינג שלנו: זהו המשחק עליו גדלנו, קודם במשחקי הוידאו ומאוחר יותר גם בגרסת ה-PC, לא הייתה דמות שלא ניסינו לשחק בה, וחבר שלא שיחק איתנו מורטל קומבט לא היה חבר אמיתי. אתם מבינים, אני מכיר את המשחק מלפני עשרים שנה בערך, שהדמויות היו צילומים אמיתיים שמשולבים בעולם של גרפיקה ממוחשבת, עם אפקטים פרמיטיביים של דם, אש, חשמל, קרח, רעל פיצוצים ומה לא. אז כמובן שמספיק היה לי לשמוע את השם של המשחק "מורטל קומבט" כדי לרצות לשחק במשחק, אז מבחינתי אני נותן למשחק כמה נקודות בונוס ומכאן והלאה חובת ההוכחה היא על המשחק בלבד.

Image

עידכון אחרון ( Saturday, 25 April 2015 )
המשך קריאה...
 
GUITAR HERO LIVE חוזר בסתיו 2015
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 21 April 2015

המשחק GUITAR HERO עובר רימייק לדור הבא, ומציב את השחקן במרכז הבמה עם פעילות חיה, קהל אמיתי; המשחק החדש יכלול טכנולוגיה חדשה של GHTV הרשת המוזיקלית הראשונה בעולם המאפשרת לנגן מאות שירים אהובים על המשתמש; זמין לקונסולות, טבאלטים וטלפונים סלולארים.

אקטיביז'ן בליזארד העולמית הודיעה השבוע (14/4/15) על יציאתו של המשחק החדש מסדרת GUITAR HERO בסתיו הקרוב. המשחק מציג דור חדש של GUITAR HERO: אחרי שכבש 40 מיליון שחקנים ברחבי העולם, כעת המשחק GUITAR HERO מאפשר לשחקן להתנסות בנקודת מבט של מבצע העומד על במה אל מול קהל חי. חידוש זה הנקרא GH LIVE, מציע למשתמש חוויה חדשה בה הוא יכול לבצע את השירים מול קהל חי ולקבל פידבק מיידי לביצוע טוב או גרוע. הבמה משתנה ככל שהמשחק מתקדם, מהבמה הקטנה ביותר במועדון מול עשרות אנשים ועד לבמה בפסטיבל בו מאות אלפי אנשים, חוויה זו מעצימה את השלהוב הרגשי שעובר המשתמש.

עידכון אחרון ( Tuesday, 21 April 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק GTAV-PC
הערכת משתמש: / 13
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 16 April 2015

ביקורת למשחק GTA V  גרסת המחשב

הביקורת הנוכחית למשחק Grand Theft Auto V , או בקיצור – GTA V, היא לא הביקורת הראשונה באתר למשחק והיא תתמקד בשינויים שחיכינו להם כל כך הרבה זמן מאז יציאת המשחק לקונסולת הפלייסטיישן 3 ועד לרגע זה.  מי שבכל זאת מעוניין לקרוא את הביקורת הראשונית והמעמיקה מוזמן ללחוץ כאן: ביקורת למשחק GTA V PS3
Image

עידכון אחרון ( Thursday, 16 April 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Borderlands the Handsome Collection
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 13 April 2015

 

 

ביקורת למשחק Borderlands the Handsome Collection PS4

 

על המשחק

המשחק Borderlands the Handsome Collection  הוא משחק יריות מגוף ראשון המתרחש בסביבה עתידנית. המשחק הוא גרסת חידוש  HDלמשחקיםBorderlands 2    Borderlands: The Pre-Sequel.  המשחק מאפשר לארבעה שחקנים לשחק בו זמנית על אותו מסך וליהנות מכל התוספות העדכניות כולל Handsome Jack saga

 

Image

 

גרפיקה

הגרפיקה של המשחק Borderlands the Handsome Collection היא אולי גם אחד מסימני ההיכר של המשחק: הגרפיקה נראית כאילו כל דמות צוירה ביד ושהסביבה הגרפית היא ערבוב אחד מוחלט של ציור, גרפיקה ממוחשבת וצילומים. התוצאה המיידית של גרפיקה זו היא שהאלמנטים החשובים במשחק נראים בולטים יותר וקלים לזיהוי. אם ניקח בחשבון את השיפור הגרפי שהמשחק עבר בהמרה לגרסת ה-HD נגיע למסקנה שהמשחק מגיע לרמה גרפית גבוהה מאוד וייחודית.

 

עידכון אחרון ( Monday, 13 April 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Bloodborne גרסת PS4
הערכת משתמש: / 1
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 11 April 2015

ביקורת למשחק Bloodborne גרסת PS4
לאחר ששחקתי כל כך הרבה שעות ב BloodBorne  אני יכול להגיד שלא ראיתי את כל מה שלמשחק יש להציע, ולא נראה לי שאי פעם אוכל להגיד שכן ראיתי, המשחק הזה הוא מכרה של זהב עם אינספור דברים לעשות וסיפור שפשוט חייבים להתנסות בו, BloodBorne  הוא גם אחד המשחקים הכי קשים שיצאו בדורות האחרונים של הקונסולות, הוא יפיפה, העיצוב של השלבים במשחק הוא אחד היפים ביותר שראיתי אי פעם במשחק. זה בדיוק מה שמשחקים צריכים בשנת 2015 ואני ממש מכור למשחק הזה בלי להגזים, אבל כמובן כמו בכל משחק, גם למשחק Bloodborne יש את החסרונות שלו, חלק מהם לצערי הם די גדולים ואני מקווה שיצאו כמה פאטצ'ים כמה שיותר מהר כי למשחק הזה יש סיכוי להיות בין המתמודדים של המשחק הכי טוב של שנת 2015 ולחשוב על זה שהמשחק יצא רק במרץ.

בואו נתחיל מדרגות הקושי של המשחק: הרבה שחקנים של המשחק לא יסיימו אותו, לא בגלל שהם לא מנסים אלה בגלל שדרגת הקושי במשחק היא פשוט גבוה מאוד, רמת הקושי הזאת היא מינוס ענק למשחק להרבה גיימרים ואפילו בשביל ותיק כמוני ששיחק במשחקים של FromSoftware  משנת 2009, היו בוסים שלקחו לי לפחות 10-20 ניסיונות לנצח אותם אבל ההרגשה הנהדרת הזאת ברגע שאתם מנצח את הבוס לא משתווה לשום הרגשה אחרת שהרגשתי אי פעם בגיימינג.

Image

עידכון אחרון ( Sunday, 12 April 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Final Fantasy Type-0 HD
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 09 April 2015

ביקורת למשחק Final Fantasy Type-0 HD

הקדמה
אני זוכר שיצא המשחק FF הראשון, היו דיבורים על המשחק האולטימטיבי ועל איך שאנשים מתמכרים למשחק. שיצאו המשחק השני והשלישי בסדרה עוד קשה היה לשמוע את הביקורות השליליות, אבל עם לידת המשחק העשירי בסדרה הסרקזם חגג ועיקר הביקורת הייתה שהיוצרים בשל חמדנותם אינם יודעים מתי להפסיק.

המשחק Final Fantasy Type-0 HD זו למעשה גרסת החידוש למשחק Final Fantasy Type-0 שיצאה בשנת 2011, המשחק הוא חלק מסדרת Fabula Nova Crystallis, שכוללת גם את FFXIII ואת FFXV, שאת גרסת ההתנסות שלו סיקרנו כאן.

Image

עידכון אחרון ( Saturday, 11 April 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת לגרסת התנסות Final Fantasy XV
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 05 April 2015

ביקורת לגרסת התנסות Final Fantasy XV

סדרת Final Fantazy  היא בין הסדרות הותיקות ביותר בעולם הגיימינג, הסדרה קיימת כבר מתקופת ה SNES (Super Nintendo Entertainment System) בשנות ה 90 ועוד חיה וקיימת עד היום בדור השמיני של הקונסולות.

בשנים האחרונות יצאו הרבה משחקי Final Fantasy (FF), אבל רובם נחשבו לכישלון ולמשחקים לא מוצלחים במיוחד ואפשר היה לומר שהסדרה התחילה לאבד את הדבר המיוחד הזה שאהבנו כל כך בשנות ה 90 ובתחילת שנות ה-2000.
לאחר שחרשתי שעות על גבי שעות על הדמו של המשחק ה-15 בסדרה, אני אנסה לענות על השאלות: מה המשחק הזה עושה שונה מקודמיו והאם הוא מציל את הסדרה או מוסיף צעד נוסף לכיוון הקבורה הסופית שלו?

Image

 

 

המשך קריאה...
 
להמשך המאמר...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 56 - 66 מ 1401
כותרות היום
קרביץ נכנסת לשוק המטענים לסלולר
קרביץ משיקה בישראל קטגוריה חדשה של אביזרי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים. במסגרת הקטגוריה החדשה יושקו בשלב הראשון שני משטחי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים סמסונג LG, HTC ואחרים עם מערכת הפעלה אנדרואיד.
משטחי ההטענה משתמשים בתקן הבינלאומי Qi אשר פותח על מנת לאפשר טעינת מכשירים ניידים באמצעות השראה אלקטרומגנטית ללא כבלים וללא אובדן אנרגיה לעומת כבלים רגילים.
 משטחי ההטענה ימכרו במחיר של 99 ₪ למשטח עגול ו- 129 ₪ למשטח מעוצב שטוח. בקרביץ גם ניתן לקנות את מדבקת ה- RFID במחיר של 69-79 ₪ שאותה יש להתקין בתוך מכשיר הסלולר.
קרביץ תספק שירות חינמי בסניפים נבחרים להתקנה של מדבקת RFID לכל לקוח שיבחר בכך על מנת להקל את השימוש ולהפכו לנגיש וזמין לכולם. בנוסף קיימים מספר מכשירים תומכים בהם המדבקה כבר קיימת כגון נקסוס5.
 
ביקורת בטלפילד ויאטנם -Bad Company 2 Vietnam
Vietnam היא תוספת מבורכת במחיר סביר לשחקנים שרוצים לחדש את משחק ה-BC2 שלהם. אם אתם רוצים עוד באטלפילד ולא יכולים לחכות לצאתו של Battle Play4Free החינמי – Vietnam בינתיים עושה את העבודה מצויין. הוא לא ממציא מחדש את המשחק, אבל גם לא ביקשו ממנו. הוא רוכב על גל ההצלחה של המשחק המקורי ומוסיף לו כמה חודשים של אורך חיים; מבחינתי זה מספיק.
 
שוחד בשוק המעבדים? תביעת ענק כנגד אינטל

על פי הכתבה שפורסמה בגלובס, AMD הגישה בניו-יורק תביעת ענק כנגד אינטל, כשעיקרי הטיעונים בתביעה הם שאינטל שיחדה את יצרניות המחשבים DELL, IBM, ו-HP בסכומי עתק המגיעים למיליארדי דולרים וזאת רק בכדי שיעדיפו את השבבים שלהם על פני אלו של החברה המתחרה AMD. בפעולה זו טוענים ב-AMD פגעה אינטל פגיעה ישירה ביכולת שלהם להתחרות כחברה וכמו כן גם בצרכנים שלא יכלו להנות ממעבדים טובים וזולים

לקריאת הכתבה המלאה בגלובס

 
המשחק החדש Spore מוגן ב-DMR
חברת EA הודיעה באופן רשמי על הזדהבותו של Spore , אולי משחק המחשב הכי שאפתני שנוצר מעולם, שעוקב אחר האבולוציה מרמת התא הבודד ועד לכיבוש הגלקסיה. המשחק נשלח לשכפול ויגיע לחנויות ברחבי העולם בעוד כשלושה שבועות: ה- 5 בספטמבר באירופה וה- 7 בספטמבר בארה"ב.

לקריאת הכתבה ב-VGames

 
Assassin's Creed 2 טרם הוכרז, אבל נמצא בפיתוח. אלטאיר לומד לשחות.
המשחק לא הוכרז רישמית אבל מראש היה ידוע שזה תהייה טרילוגיה.

בשיחה עם AusGamers פלט דיוויד ווילקינסון, במאי האנימציה של "הנסיך הפרסי" החדש, פרטים ראשונים אודות Assassin's Creed 2.

 לכתבה המלאה ב-Vgames

 
להגדיל לך ב-19.95$?

קניתם את גרסת ה- Arcade של ה- Xbox 360? תוכלו להוסיף לה דיסק קשיח ב- 20$, ולקבל קונסולת דור-הבא מלאה ב- 220$ !

30$ פחות מ- Wii ו- 180$ פחות מ- PS3. חברת מיקרוסופט מוציאה את התותחים הכבדים במלחמת הקונסולות בכך שנותנת יותר זיכרון בפחות כסף. אז מה זה אומר קבלו הסבר קצר: אם יש לכם כרטיס זיכרון קטן מ-512MB תוכלו בחינם לקבל כרטיס בגודל 512MB בתמורה לכרטיס הישן, או לקבל דיסק קשיח של 20 ג'יגה בתמורה ל-19.95$בלבד.

 לכתבה המלאה ב-Vgames

 

 
דמו של המשחק מלחמת הכוכבים יגיע אילינו ב-21 באוגוסט
 Star Wars: The Force Unleashed, בניגוד למה שחשבנו עד היום, אינו רק משחק וידאו. זהו הוא פרויקט מולטימדיה ענק שפותח על ידי LucasArts בשיתוף עם חברות Dark Horse Comics, Lego, Hasbro ו-Del Ray Books. לצד משחק הוידאו עומדים להופיע גם ספר, חוברת קומיקס, בובות פעולה ועוד... לכתבה המלאה הvgames
 
הנסיך הפרסי: הסרט

צילומיו של סרט הקולנוע "הנסיך הפרסי", המבוסס על סדרת המשחקים המצליחה, החלו לאחרונה במרוקו. ג'ייק גילנהול (הר ברוקבק, היום שאחרי מחר) הוא השחקן שנבחר לגלם את הנסיך הפרסי...

לכתבה המלאה בVgames-

 
הגאדג'ט הגרוע של השבוע: חולצה מאווררת

במקרה הטוב, חולצה עם מאווררי USB תגרום לכם להיראות מטופשים. במקרה הגרוע, היא תגרום נזק לסביבתכם
הגאדג'ט הגרוע של השבוע הנוכחי הוא חולצה עם מאווררים מובנים. "מה רע", תגידו? בייחוד כשמדובר בחולצה לבנה ואלגנטית כמו זו שתוכלו לראות בתמונה. ובכן, יש לא מעט דברים בעייתיים בגאדג'ט הזה. הבעיה הראשונה: הוא מופעל על ידי USB.

לקריאת הכתבה בוואלה

 
תוכנת השבוע: µTorrent 1.8

אחרי קרוב לשנה, מגיעה גרסה חדשה לתוכנת הביטורנט הטובה ביותר שיש. יש למה לשדרג. "בשנה האחרונה ראינו מספר תוכנות ביטורנט חדשות, ומאז ש-µTorrent נרכשה על ידי החברה של ממציאי פורמט ביטורנט, לא כל כך נרשמה התקדמות מצידה. נראה כמעט בלתי נמנע שמתחרה טובה יותר תופיעה.."

 

לקריאה נוספת בוואלה

 

 
ביקורת למשחק GTA 4 (Grand Theft Auto IV)

האם GTA IV הוא המשחק הטוב ביותר אי פעם? לא.
האם הוא משחק מעולה, כייפי, מגניב, עם המון מה לעשות ולראות? כן, בהחלט!

לקריאת הכתבה ב-Vgames

 
בקרוב: Brutal Legend, משחק רוק עם ג'ק בלאק

דמיינו לעצמכם עולם שמעוצב בהשראת אלבומי מטאל, מפלצות שמגיעות ישר מעטיפות התקליטים, וגיבור שחמוש בגיטרה רושפת-אש. מוזר? זו רק ההתחלה

לקריאת הכתבה ב-Ynet

 
Mortal Kombat VS DC Universe

בכותר הבא בסדרת משחקי המכות הוותיקה Mortal Kombat, ייפגשו הלוחמים את גיבורי הקומיקס הפופולריים של חברת DC, כדוגמת סופרמן ובאטמן. זהו ללא ספק הימור רציני עבור שתי החברות – האם זה יכול לעבוד?

 

לקריאת הכתבה בגיימר 

 
Mortal Kombat: המשחק הבא בסדרה נחשף

העלילה, שתפגיש בדרך לא דרך את העולמות השונים, נכתבה על ידי צוות הפיתוח של Mortal Kombat, בשיתוף שניים מכותבי הקומיקס הבולטים של DC: ג'אסטין גראיי וג'ימי פאלמוטי. המשחקיות תשמור ככל הנראה על אופיים של הכותרים האחרונים בסדרה: קרבות תלת-מימדיים מהירים, אם כי לא אלימים ומדממים כבעבר – אנשי חברי DC לא ממש רצו לראות את ראשו של סופרמן נערף בסוף הקרב... לגרפיקה המרשימה ידאג המנוע הגראפי המשוכלל Unreal III, בהופעת בכורה במשחק מכות נחשב....

לינק לכתבה המלאה: http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=112904

 

 
גאדג'ט היום: ApriPoko
יש משהו מטריד קמעה ברובוטים דמויי ייצורים חיים. רק היום תפסתי את עצמי מייחל ל-Pleo - הדינוזאור הרובוטי החמוד, לאחר שתהיתי על קנקן אימוץ כלב בזמן הקרוב. רק לאחר כמה דקות תפסתי את עצמי והבנתי כמה שונה היא החוויה. ועם זאת, יצרני רובוטים מנסים לגרום לנו לקבל אותם בקלות רבה יותר על ידי מתן צורה איתה אנו יכולים להזדהות. ו-ApriPoko של טושיבה הוא אחד מאלה.

לקריאת הכתבה

 
מפות חדשות ל-COD4 בקרוב
השנה שעברה עלינו הייתה שנה חזקה במיוחד עבור משחקי ירי מגוף ראשון. למרות ש-Call of Duty 4 היה אחד מהמשחקים האחרונים ששוחררו בז'אנר הזה בשנה שעברה, הוא ניצח את כל המתחרים בלי בעיות. גם ברשת COD4 הוא אחד המשחקים הבודדים שמצליחים להחזיק את השחקנים יום אחרי יום, בלי הפסקה באופק. בראד שומייקר מ-GameSpot, אפשר לקרוא לו "מזליסט", נסע למשרדי Infinity Ward כדי לבדוק את חבילת המפות החדשה שתשתחרר באביב הקרוב.

לקריאת הכתבה

 
Frontlines: Fuel of War
Frontlines: Fuel of War הוא משחק פעולה מרובה-משתתפים חדש, המסתער על הז'אנר העמוס וקורא תיגר על Battlefield ודומיו בלי להתבייש. האמת? יש ממה להתלהב. כל הפרטים – בביקורת המלאה. 

לקריאת הכתבה

 
15 מצבי משחק מקוון ל-GTA IV

במגזין PSM הספרדי פורסם מאמר ובו פירוט מצבי המשחק המקוון של Grand Theft Auto IV המתקרב.  בעוד בנתיים אין אישור רשמי למידע, מצבי המשחק נראים אמינים ותואמים את הציפיות של קהילת  GTA 

לקריאת הכתבה

 
ההפתעה הגדולה – הקיפוד חוזר לדו-מימד
גם מעריציו הגדולים ביותר של סוניק חייבים להודות שהקיפוד הכחול ירד מעט מגדולתו ברגע שבו החל להופיע במשחקים תלת-מימדיים. כותר הפלטפורמה הקלאסי, שבימיו הראשונים נלחם בכבוד עם מאריו וסחף אחריו מיליוני אמריקאים, הוא היום אחד המותגים הפחות נחשבים בז'אנר משחקי הפלטפורמה.

לקריאת הכתבה


 
ויסטה SP1 השבוע?
לפי דיווחים, תהיה חבילת השירות הראשונה של חלונות ויסטה זמינה להורדה כבר ביום שלישי השבוע. אתר Computerworld מדווח שחבילת השירות הראשונה של מערכת ההפעלה Windows Vista תהיה זמינה להורדה למשתמשים ביתיים כבר השבוע, כעדכון אופציונלי בשירות עדכוני התוכנה של מיקרוסופט.
לינק:http://computers.walla.co.il/?w=/4000/1250259

 
PSP במתנה
התחרות תימשך מה-14 במרץ ועד ה-1 באפריל. אתם לא חייבים להיות השחקנים הטובים ביותר, אתם לא חייבים להרוויח הכי הרבה נקודות... כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לזכות ב-PSP הוא לשחק, והרבה, במשחק המגניב של חברת Funtactix. לא שווה?
לינק:  http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=111927
 
המשטרה פשטה על תערוכת CeBIT
מוכסים ושוטרים ממשטרת האנובר פשטו על דוכני תערוכת הטכנולוגיה ומילאו שישה ארגזים של גאדג'טים החשודים כמזוייפים. רוב ההחרמות מתוצרת סינית
חוקרי משטרה גרמנים פשטו על 51 מציגים בתערוכת הגאדג'טים והטכנולוגיה CeBIT, שנערכה בהאנובר שבגרמניה, במטרה לאסוף סחורות מזוייפות, כך הודיעה המשטרה הגרמנית. לינק לכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3516729,00.html
 
ערפדים במוסד
"למה שלא תסעי מהר יותר, אלקסה." נהם וולטר בזמן שהדודג' וייפר החליקה במהירות במורד הרחוב, גורמת לכל אדם בסביבה לסובב את ראשו.
 
פרופיל דמות - מאט
מאט נמצא במצב מבלבל, מצד אחד הוא מרושע וקר, מחושב והרסני. אבל מצד שני הוא נתקל בדבר חדש ולא ברור לו- שהן הרגשות, הרגשות מוסיפות לו מניעים ורצונות שזה דבר שאין שהוא לא רגיל אליו ומבין אותו עדיין.
 
משחקי תפקידים- אונליין מול שולחני
אני מבקש להתייחס להבדלים בין משחקי האינטרנט למשחקים ב- LIVE. ההבדל העיקרי במשחקים הינו ההבדל בין להופיע מול קהל לבין "התחבאות" מאחורי מחשב.
 
מסדר הטמפלרים
מסדר הטמפלרים ("אבירי המקדש"), מסדר נוצרי-צבאי של אבירים שנוסד ב-1118 בארץ-ישראל הצלבנית. מטרת הקמתו הייתה להגן על הצליינים (עולי הרגל) שעלו לירושלים מפני המוסלמים.
 
האם זה פייר להשתמש ב-FairUseWM
אתר Engadget מדווח שתוכנה חדשה בשם FairUseWM מסירה את הנז"ק מהקבצים בקלות ובמהירות. מרגע שהנז"ק מוסר, ניתן לבטל את השירות, להמיר את הקבצים ולהעתיק אותם. הסרת הנז"ק מסירה גם את המגבלות משירים שנרכשו באמצעות שירותים המבוססים על PlaysForSure של מיקרוסופט.
לקריאה נוספת בוואלה
 
ביקורת למשחק Untold Legends
מפלצות ושדים מכל הסוגים והמינים ממתינים לכם ב-Warrior’s Code, כותר התפקידים והפעולה החדש של סוני ל-PSP הניידת. זה אולי משחק פנטסיה, אבל משחק פנטסטי – לא ממש.
לקריאה נוספת בגיימר
 
ביקורת: משחק התפקידים Titan Quest
אין חדש תחת השמש. גם ב-Titan Quest תבלו שעות על גבי שעות של הקלקה על מפלצות טיפשות וחפות מפשע, בדרך אל מפלצות חדשות.
להמשך קריאה ב-Ynet.
 
Ultima Online יעבור שדרוג משמעותי
כבר תשע שנים ארוכות שהעולם של Ultima Online חי וקיים ברשת – משחק התפקידים ההמוני המצליח הראשון, שיצא ב- 97`. לאחר תקופת זמן כה ממושכת, החליטו ב- Electronic Arts ללחוץ על F5, ולרענן את המשחק...
להמשך קריאה ב-Ynet.

 
ביקורת קולנוע: Silent Hill
לאחר שזכה להצלחה מרשימה בבתי הקולנוע בארה'ב, מגיע סרט הקולנוע המבוסס על סדרת האימה 'Silent Hill' גם לאזורינו, בדמות תקליטור DVD מושקע...
לקריאת הביקורת בגיימר

 
לא לילדים קטנים
הגאדג'ט הבא יכול להיות שערורייתי אם במקרה הוא נופך לך מהתיק:
מדובר בויברטור שמתחבר לאייפוד ויודע גם לרטוט בהתאם לקצב המוזיקה, אכן תמונות קשות.
לצפייה בתמונות בוואלה
 
אפשר לשבת ולנוח?
טו נו, הידיעה הזו מתאימה יותר לכל מי שמנהל אתר תוכן, כמותנו. ומדובר בתוכנה שכותבת את החדשות בעצמה ללא מגע יד אדם..שימו לב לכתבה שגם רויטרז משתמשים בתוכנה (מה הפלא שיש להם כל כך הרבה זיופים וטעויות).
לקריאת הכתבה -Ynet
 
תוכנות מסרים - הידעתם?

קבלו ריכוז של רוב תוכנות המסריפ שקימות ברשת, בסקירה די נחמדה של האתר Ynet.

לקריאת הסיקור

 

 
מסע בין-כוכבים: כל המפקדים במשחק אחד
לכבוד חגיגות ה-40 לקיומה של סדרת המדע הבדיוני מסע בין-כוכבים, החליטה חברת המשחקים Bethesda לפנק את המעריצים במשחק מחשב חדש – וכעת היא גם מארגנת מסיבת מחזור מרשימה לכל הקצינים הבכירים

לקריאה נוספת ב-Walla


 
דל קוראת להחזרת 4.1 מיליון סוללות במחשבים ניידים
דל קוראת להחזרת סוללות מתוצרת סוני שלדבריה הם הגורם להתחממות יתר של המחשבים ואף למספר מקרי שריפה במחשבים

לקריאה נוספת ב-Walla

 
Counter-Strike: שינויים דרסטיים בחודשים הקרובים
חלק מהשינויים המתוכננים הם שדרוגים קוסמטיים בלבד, כדוגמת מפת de_train מעודכנת התומכת באפקטים הגראפיים המרשימים של טכנולוגיית ה-HDR
לקריאה נוספת ב-Walla.
 
ביקורת SplinterCell Essentials

ב-Gamer הוציאו ביקורת למשחק SplinterCell Essentials, איכשהו הביקורת לא יצאה הכי אוהדת, אולי בגלל שביחס למצב בצפון הכל נראה משעמם...
לקריאת הביקורת

 
מלחמת לבנון השנייה: כל הקישורים המצחיקים
אמנם, המלחמה עדיין לא נגמרה, אבל ב- Y-NET ריכזו עבורכם קישורים לכל הקליפים, השירים והמשחקים שהופקו (ברובם) לעידוד המוראל הלאומי.
לכתבה המלאה ב-
Y-NET
 
The Sacred Rings הטריילר
טריילרים זה דבר חמוד, אבל הטריילר הזה גם חמוד וגם יפה, מומלץ לראות.
לצפייה בטריילר בוואלה
 
HALO: בקרוב הסרט?
אחרי שנמצא בימאי אנונימי יחסית שהסכים לביים את הסרט למשחק HALO, יש תאריך משוער להוצאת הסרט למסכים: שנת 2008.
לכתבה המלאה ב-Gamespot
 
וורהוק, משחק שמשתמש בגלאי תנועה

היישר מתערוכת E3, קבלו ביקורת למשחק שעושה שימוש בגלאי תנועה... כן אתם שומעים נכון גלאים שעוקבים אחרי התנועה שלכם, חסל סדר לחצנים?
לקריאת הביקורת בוואלה

 
תערוכת E3 עומדת בפני ביטול?

רבותי - החגיגה נגמרה. תערוכת ה-E3 (Electronic Entertainment Expo), שהפכה במהלך השנים האחרונות לאירוע החשוב והגדול ביותר של עולם משחקי המחשב, עומדת בפני ביטול. ההכרזה הרשמית תתפרסם ככל הנראה מחר, אולם מגזין ה-Next-Gen האמריקאי הקדים את מארגני התערוכה וחשף כי החל מהשנה הבאה, תיערך ה-E3 במתכונת מצומצמת ומוגבלת, שלא תזכיר כלל את הטירוף אליו התרגלנו.
להמשך קריאה בוואלה

 
הורדת מחירים באינטל

אחרי ש-AMD הכריזו על הורדת מחירי המעבדים, ואחרי שהשיקו את המעבד המהפכני קונרו, הורידו גם באינטל מחירים...
לקריאה נוספת- PCarena

 
איך להשקיט מחשב רועש?
כשהמחשב מרעיש בערך כמו המקרר, אתם יודעים שאתם בצרות. כל הדרכים הזולות והיקרות לגרום למחשב שלכם לטרטר פחות ולתרום לשקט הנפשי שלכם...
לקריאה נוספת ב- Ynet.
 
פרשנות: עיסקת סנדיסק M-Systems
שתי חלוצות הפלאש שצמחו בישראל עומדות להפוך לחברה אחת. מה הרקע לעיסקה? מה דרוש כדי שהיא תצליח?
לקריאה נוספת ב-Ynet.
 
Rise & Fall: Civilizations at War
ותר האסטרטגיה החדש של Midway מציע שילוב ייחודי בין פיקוד על מאות יחידות, ושליטה ישירה בגיבורים הלוחמים בשדה הקרב. זו הייתה יכולה להיות חוויה נהדרת
לקריאה נוספת ב- Gamer
 
Command & Conquer 3
אי שם, במרתפיה האפלים של חברת אלקטרוניק ארטס, שוקד לו צוות פיתוח המונה מאות מתכנתים מוכשרים על הדבר הגדול הבא בז'אנר האסטרטגיה בזמן-אמת - Command & Conquer 3
לקריאה נוספת ב-walla
 
10 הפריטים המומלצים ל-PSP שלכם
אם יש לכם PSP, ב-Ynet החליטו לעשות טיפה סדר עבורכם, ולתת רשימה של עשרת המשחקים הטובים ביותר (לדעתם), שיש כיום בחנויות.
להמשך קריאה ב-Ynet
 
בקרוב - Resistance: Fall of Man

האנשים שהביאו לנו את סדרת 'ראטצ'ט וקלאנק' המצליחה עובדים בימים אלה על אחד ממשחקי הפעולה המעניינים ביותר לפלייסטיישן 3. הייתכן כי יצליחו לעמוד באתגר – ולעשות צרות למיקרוסופט ו-Halo?
להמשך קריאה  ב-Gamer

 
משחקי מחשב מובנים ב-Windows Vista?
עד כה לווינדוס לא היו יותר מידי משחקים מעניינים במערכת ההפעלה. המהפך שמציגה Vista הוא משחקים מובנים בתוך מערכת ההפעלה שיתנו "חינם", למשתמשי ווינדוס.
להמשך קריאה - Gamespot
 
כמה זה עולה לנו
כמה זה? הוא אתר ישראלי חדש שהושק השבוע וצריך להיכנס למועדפים של כל גולש ישראלי. האתר מספק שירות פשוט מאד: השוואה מקוונת של מחירי הגלישה, הטלויזיה, הטלפוניה והעיתונות, עם דירוג גולשים לכל מבצע ומחיר...
לכתבה ב-walla
לאתר כמה זה
 
בקרוב Valkyrie Profile: Silmeria

משחק התפקידים החדש לפליסטיישן יחזיר אותנו לעולם המיתולוגיה הנורדית.
לקריאה נוספת ב-Nana

 
Team Fortress 2
המשחק האסטרטגי המוכר השתדרג למשהו הרבה יותר מגניב.
לצפייה בסרטון (אם אתם יכולים לקרא לזה סרטון) ב-walla
 
משחקי מחשב מכוונים בנושאי מלחמה
קבלו ים של משחקי מחשב מכוונים, כולם בנושא המלחמה שבצפון...אה סליחה "הלחימה שבצפון"
לכתבה המלאה ולמשחקים ב-Ynet
 
פלייסטיישן 3 בדרך
מגזין החדשות הסיני "Commercial Times" מביא לנו השבוע ידיעה משמחת למדי - חברת Asustek הטיוואנית, קבלנית משנה של סוני בכל הנוגע לייצור קונסולות פלייסטיישן 3.|
לפרטים נוספים ב-walla
 
לדבר על חשבון הצרפתים
הכירו תוכנה צרפתית קטנה שתאפשר לכם לצ'וטט באיסיקיו, במסנג'ר ובגוגלטוק בבת אחת. ויש אפילו בונוס - שעתיים שיחות חינם לטלפונים רגילים בישראל
להמשך קריאה ב-Nana  
 
גייטס מעריך שהשקת ויסטה תידחה

מייסד מיקרוסופט, ביל גייטס, גילה אתמול כי קיים סיכוי סביר שמערכת ההפעלה החדשה "ויסטה", תושק באיחור. המועד המתוכנן כיום הוא ינואר 2007
להמשך קריאה ב-walla

 
Cartoon Network
חברת Cartoon Network, שהפיקה סדרות כמו 'בנות הפאוורפאף', 'סמוראי ג'ק', 'דקסטר' וכו... תשתף פעולה עם  rigon Entertainment כדי להביא למסכי המחשב את הדמויות והעולם של סדרות הערוץ שלה. המשחק אמנם יגיע ב-2008, אך כבר עכשיו נודעו כמה פרטים מסקרנים
להמשך קריאה ב-Gamer
 
האם JAJAH יותר טוב מ-Skype?

שירות טלפוניה אינטרנטי של חברה ישראלית, הולך וצובר תאוצה. ניסינו אותו כדי לנסות להבין מדוע - ונכבשנו...
להמשך קריאה Ynet

 
האם פוצח הקוד של סקייפ?
חברת תוכנה סינית הצליחה ככל הנראה לפצח את הקוד של סקייפ, התוכנה הפופולרית המספקת שירותי טלפון באינטרנט..
להמשך קריאה ב-walla
 
לא תאמינו אבל בחול קונים משחקים
מקריאה של הכותרות ב- Gamespot מצטיירת תמונה אופטימית לעולם  המשחקים: שני המשחקים  טומב ריידר והיטמן מכרו ביחד כ-4.4  מליון עותקים ברחבי העולם, ללא ספק משהו שאנחנו הישראלים צריכים לקחת ממנו דוגמה.
לקריאת הכתבה ב-Gamespot
 
מתקפה משולבת של שלושה סוסים טרויאנים

מומחי אבטחה מזהירים מפני התקפה מתואמת של שלושה סוסים טרויאנים שונים שנועדה ליצור רשת של מחשבי זומבי, שיעבדו בשירותם של מפיצי הווירוסים....
לקריאה נוספת ולהתגוננות: walla

 
ביקורת GTA Liberty city stories

יצאה ביקורת למשחק GTA Liberty City Stories ואתם מוזמנים לקרא אותה באתר גיימר.
לקריאת הביקורת בגיימר

 
X1800GTO2

Sapphire, יצרנית ידועה של כרטיסי מסך מבית ATI השיקה בשקט בשקט את האוברקלוקר החדש שלה אשר אמור להביא לנו יחס מחיר/ביצועיים מצוין ויכולות המהרה מדהימות....
להמשך קריאה ב-HWzone

 
סקרים
המשחק של כל הזמנים
 
מי מחובר
Site by: MtK

eXTReMe Tracker