מבזקים

EA הודיעה באופן רשמי שבהשקת המשחק NBA LIVE 14, Kyroe Irving  האגדי יהיה האתלט שיופיע בשערי אריזות והמודעות. המשחק שעתיד לצאת לאור בסתיו הקרוב לשתי הקונסולות: אקסבוקס והפלייסטישן אמור להיות משודרג במערכת גרפיקה מתקדמת ו-Irving שהתחיל כשחקן ספסל בגרסת 2011, מעיד שהדמות שלו עברה שיפור משמעותי, הן מבחינת משחקיות והן מבחינת גרפיקה.

 

powered_by.png, 1 kB

ביקורת למשחק VALKYRIA CHRONICLES
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 06 June 2016

ביקורת  למשחק VALKYRIA CHRONICLES

 

הקדמה
תראו, לא נעים לי לספר לכם את זה ככה. אבל תהיה פה מלחמה וזוהי עובדה בלתי נמנעת. כשאני אומר "פה" אני לא מתכוון רק למדינה הקטנטונת שלנו, אלא להתנגשות כוללת בין גושים גדולים כמו סין, רוסיה, אירופה, ארה"ב, ומדינות דרום אמריקה. סיבת הסיבות להתנגשות תהיה מן הסתם משאבי טבע ומקורות אנרגיה ומי שלא מאמין לי שיפתח עיתון ויבדוק על כמה אחוזים מאוקרינה פולשת רוסיה.
מה שמצחיק בכל הסיפור זה שקודם היו המון משחקי מחשב שציירו תרחישים דמיוניים כאלו ואחרים של מלחמות בין המעצמות, ובין העולם הנאור לארגוני טרור מוסלמים, ורק אח"כ כמו בנבואות זעם התחילו תרחישים להתחולל. אז אנשי הקונספירציה יגידו שפוטין למד ממשחקי מחשב, אבל בפועל יוצרי המשחקים שואבים את העלילה שלהם מתרחישים מאוד אפשריים ומההיסטוריה שנוטה לחזור בכל מה שקשור לבני האדם.

Image


עידכון אחרון ( Tuesday, 07 June 2016 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק- Battleborn
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Thursday, 02 June 2016

ביקורת- Battleborn

"זה כמו Overwatch  אבל ממש לא דומה"

הקדמה
אהלן חברים, אני מתן והיום אני הולך לספר לכם על באטלבורן, משחק היריות מגוף ראשון מרובה המשתתפים ועוד מלא טייטלים אחרים החדש של Gearbox, אותם אתם כנראה זוכרים מבורדרלאנדס, שהייתה טרילוגיית משחקים מבריקה, וכל אחד היה יותר טוב מהשני.

 

Image

 

ראשית דבר
על באטלבורן שמעתי בהרחבה עוד מהימים שהוא רק הוכרז, בסוף 2014, אני זוכר שהייתי בחו"ל באותה תקופה שנקראת "פוסט E3" ששם כל המגזינים של הגיימינג מתרכזים בלראיין את היוצרים של המשחקים החדשים, כדי לשאול אותם על המשחקים החדשים והחמים שהם עומדים להוציא. אני קניתי את  מגזין Games Master  הבריטי, ובקצרה היה רשום שם " Oi mate, this bloody game is going to blow your flipping bollocks away mate! God save the queen!" או איך שהבריטים האלה לא מדברים, אבל בעיקרון הם הציגו אותו כמשחק הטוב ביותר שגירבוקס אי פעם עשו.
עכשיו, אני ממש לא מזלזל בגירבוקס, אף פעם לא זלזלתי, תמיד האמנתי ביכולת שלהם, אבל משום מה פחדתי מהמשחק הזה. חשבתי שהוא יהיה טוב כמו בגרות במתמטיקה יום אחרי גמר הצ'מפיונס, ודעתי דאז עמדה בדעה שגירבוקס צריכים להיצמד למה שהם עושים הכי טוב, שזה לייצר משחקי עלילה מגוף ראשון, כמו שראינו מבורדרלאנדס, BiA , והרחבות מחצית החיים (Half life) שהם הוציאו בתחילת דרכם. חששתי שהם לא יודעים לעשות מובא (Multiplayer online battle arena) בצורה טובה, וזה באמת קשה לעשות מובא שיצליח בגדול, במיוחד כשלול ודוטא שולטים בסצנה.
אי אפשר גם להתעלם מכל האנשים שקראו למשחק הזה "חיקוי של אוברוואץ'", למרות שבאטלבורן הוכרז כמה חודשים לפני המשחק של בליזארד, אבל אי אפשר היה ניתן להתעלם מהדמיון שנראה מהטריילרים ומסרטוני המשחקיות השונים שיצאו. הם היו נראים ממש דומים.
 

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Total War: Warhammer
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 23 May 2016

ביקורת למשחק Total War: Warhammer

הקדמה
בצפון אני שקוע במלחמה שגוזלת לי את כל המשאבים עם לוחמי הכאוס, בזמן שממזרח אויבי הדבורפים משתלטים על שטחים כמו אש בשדה קוצים ומרגע לרגע הופכים לאיום יותר ויותר מסוכן, ועוד רגע אני מגיע למצב שאצטרך להיות מוכן לחזית נוספת, בעוד שבני בריתי הקרובים – בני האדם בגדו בי והתחילו לכבוש את שטחי בדרום ומעבר. ומי ששואל מה אני משחק – אני משחק את המשחק האחרון בסדרה Total war: Warhammer

Image

עידכון אחרון ( Thursday, 02 June 2016 )
המשך קריאה...
 
ביקורת לחבילת ההרחבה XCOM2: Alien Hunters
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 21 May 2016

ביקורת לחבילת ההרחבה XCOM2: Alien Hunters

על המשחק
המשחק XCOM2 הוא משחק אסטרטגיה על פי תור, שאת הביקורת המלאה שכתבנו לו תוכלו לקרוא כאן: ביקורת למשחק XCOM2, מטבע הדברים ברגע שמשחק בסדר גודל כמו XCOM2 יוצא, אז מאות אלפי מעריצים מרחבי העולם יושבים לכתוב לו מודים ושדרוגים. הביקורת שאנחנו מביאים פה, עוסקת בחבילת ההרחבה Alien hunters, זוהי חבילת הרחבה רשמית אותה ניתן לרכוש תמורת כ-10$ נכון ליום הוצאתה. הביקורת הנוכחית ל-Xcom: Alien hunters לא עוסקת באלמנטים שנסקרו כבר במסגרת הביקורת למשחק המקורי, אלא רק בחידושים.
אזהרת ספויילר: בהמשך הביקורת סעיף העלילה מופיעים חלקים משמעותיים מהעלילה.

Image

עידכון אחרון ( Sunday, 22 May 2016 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Dark Souls 3
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 16 May 2016

ביקורת למשחק Dark Souls 3

עשיתי את מה שצריך, שוב ושוב, נהרגתי פעם אחר פעם, נפלשתי בעולמי פעם אחר פעם, פלשתי אני פעם אחר פעם, חיסלתי כל בוס שהצלחתי למצוא בלי שום עזרה של מדריכים או סירטונים ביוטיוב, שחקתי בתור סוגים רבים של דמויות – עם נשקים גדולים, קטנים, עם קסמים, סיימתי את המשחק ב New game +  , ראיתי כמה סופים שונים למשחק .

בנקודה הזאת אני לא יכול לראות את עצמי משחק עוד שנייה נוספת ב Dark Souls 3 , אבל נהנתי מכל רגע של משחק ואני יכול להמליץ Dark Souls 3 בלי שום ספק לכל מי שרוצה לשחק ומעוניין באתגר.

Image

יחסית הביקורת שלי היא כבר די מאוחרת אבל לא אכפת לי – מעריצים שרופים של המשחק הצליחו להשיג את הגרסה היפנית של המשחק כמה שבועות לפני היציאה שלו באירופה, אנשים הזמינו את הגרסאות לאספנים חודשים מראש (אני בינהם) ואפילו יש את הגרסה האולטימטיבית שנמכרת היום באיביי במעל ש 8,000 דולרים (אני הצלחתי להשיג אותה מהחנות), כל המעריצים של המשחקים הקודמים של הסדרה קנו את המשחק הזה בלי לחשוב פעמיים ובלי לחכות לביקורת. ואני לא יכול להאשים אותם – היוצרים של המשחק הראו לנו שאכפת להם מאיתנו, שהם משקיעים במשחקים שלהם ושהמוצר הסופי הוא לא פחות מפנטסטי. אז החלטתי לקחת את הזמן שלי עם המשחק – המשחק הזה נועד להיות משוחק בפעם הראשונה לבד, בלי שום עזרה וגילוי הדברים בעצמך ובקצב שלך. להבין מה הקצב ולהתאים אותו לעצמך, זאת הייתה המטרה העיקרית של כל הסדרה תמיד. לא להניף חרב כמו פסיכופט ולצפות לנצח – זה יגרום לך למות מהר (כל מי ששחק בסדרה יבין) הסדרה היא על ניסיון וכשלון, על להבין איך מפלצות נלחמות ולהתאים את סגנון הלחימה שלך להם. כמו לנגן בכלי נגינה – התמדה  והתאמנות היא מה שגורמת לשיפור.

המשך קריאה...
 
Call of Duty: Infinite Warfare פרטים חדשים
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 04 May 2016

Image

Infinity Ward, הסטודיו עתיר השבחים, מגיע לגבהים חדשים עם Call of Duty: Infinite Warfare שחוזר לשורשים של הסדרה עם קרב קלאסי בין שני צבאות. Call of Duty: Infinite Warfare גורם לשחקנים לשקוע בסיפור מלחמה שבפעם הראשונה בתולדות הסדרה נמתח אל מעבר לגבולות כדור הארץ אל תוך מרחבי מערכת השמש שלנו.

 

Call of Duty: Infinite Warfare מספק משהו לכל מי שאוהב את סדרת Call of Duty עם שלושה מצבי משחק ייחודיים: מערכה, משחקים מרובי-משתתפים וזומבים. המשחק יהיה זמין גם במהדורות Legacy ו-Digital Deluxe שכוללות גם את Call of Duty: Modern Warfare Remastered* כדי ליצור את החבילה המוחלטת עבור אוהדי הסדרה.

 

* Call of Duty: Modern Warfare Remastered מכיל רק 10 מפות משחקים מרובי-משתתפים מ-Call of Duty 4: Modern Warfare המקורי. Modern Warfare Remastered הוא משחק שלם להורדה. יש צורך בחיבור לאינטרנט. למידע נוסף בקרו בכתובת www.callofduty.com/MWR_FAQ.

עידכון אחרון ( Wednesday, 04 May 2016 )
המשך קריאה...
 
HP מציגה תחנת עבודה חדשנית
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 03 May 2016

HP מציגה תחנת עבודה חדשנית: מאפשרת למשתמשי מקינטוש לשלב עיבוד גראפי בתחנות לינוקס וחלונות

 חברת HP Inc. השיקה תחנת עבודה מקצועית חדשה HP Z1 מדור 3 במארז All-In-One. התחנה החדשה, קטנה ב- 47% וקלה ב- 51% בהשוואה ל- Z1 המקורית, שהייתה הראשונה בעולם בפורמט  All-In-One.

במקביל, מפרסמת החברה עדכון לתוכנת RGS, לקליטת גרפיקה מרחוק על גבי מערכות אפל בסביבת MAC OS X. HP Remote Graphics Software (RGS) מאפשרת למהנדסים, אנימטורים ומדענים להשתמש באופן מאובטח בכל יכולות הביצועים, הקבצים והיישומים הזמינים על גבי תחנת העבודה המקצועית שלהם – גם כאשר אינם יושבים מולה, והם ניגשים אליה מכל מחשב מרוחק - וכיום גם ממחשבי אפל.

לדברי גוון קובל, מנהלת תחום הפתרונות המסחריים והפתרונות הקמעונאיים של HP באירופה, המזה"ת ואפריקה, "HP Z1 צפויה להציג את הכוח והאמינות הזמינים בתחנות עבודה לשימושם של לקוחות חדשים – ומערכת RGS פותחת דלת ליותר לקוחות של אפל המעוניינים לשלב בעבודה את תחנות העבודה מסדרת Z".

תחנת העבודה HP Z1 בפורמט "All-In-One כוללת מסך בגודל 23.6” ומבטיחה אופטימיזציה של השימוש במרחב המצומצם האופייני לסביבה משרדית, מציעה ביצועים גראפיים גבוהים ברזולוציה גבוהה, UHD 4K, מבוססת טכנולוגיה המונעת סנוור  ותמונה ברורה ביותר. על מנת לשפר עוד יותר את פריון העבודה, ניתן לחבר לתחנה שני צגים חיצוניים נוספים.

המשך קריאה...
 
מפתחים מציאות וירטואלית? כנסו לכאן
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 19 April 2016

חברת HP Inc. ו- NVIDIA משתפות פעולה בבניית תחנות עבודה ליוצרי תוכן תלת-ממדי, אנשי מקצוע בתחומי המדיה, מפתחי משחקים ואפליקציות, ומשתמשים אחרים המפתחים חוויית מציאות וירטואלית בתלת-ממד.

תחנות העבודה החדשות HP Z, מוצעות בתצורות המוכנות לעבודה בסביבת המציאות הווירטואלית של NVIDIA, ומצוידות במאיצים גרפיים מקצועיים NVIDIA  Quadro. התצורות החדשות מספקות את הביצועים הנדרשים ליוצרי תוכן על מנת לספק למשתמש חוויה תלת ממדית מדויקת – בתהליך שקוף לחלוטין. כל אחת מהתצורות נבחנת גם בעבודה עם משקפי תלת ממד HTC Vive, באופן המבטיח כי התוכן הנוצר יתאים גם לסביבת השימוש הזאת. שתי החברות הודיעו על השקת המערכות החדשות בכנס המעבדים הגראפיים של NVIDIA, שהתקיים בשבוע שעבר בסאן חוזה. התצורה האולטימטיבית ליצירת תכני תלת ממד שאותה הציגו, כוללת שני כרטיסי מאיץ גראפי NVIDIA Quadro M6000 24GB, והיא צפויה להיות זמינה כבר במהלך הרבעון הנוכחי.


המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק UFC2
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 16 April 2016

ביקורת למשחק UFC2

 

הקדמה
אומנויות לחימה היה תחום שמרבית חברי הכיתה עסקו בו בתקופת התיכון, באופן כללי אפשר היה לחלק את החוגים השונים לשתי קטגוריות: אומנויות לחימה שנראות ממש יפה ואפילו מגניב. ואומנויות לחימה שמלמדות להרביץ חזק וכואב. מבית הספר ולעולם הפלייסטישן, אפשר לתרגם את משחקי הזירה גם כן לשתי קטגוריות: משחקים שנראים ממש יפה ואפילו מגניב כמו WWE ומשחקים שמכסחים למתאבקים את הצורה נוסח UFC ומורטל קומבט.

Image

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Track Mania Turbo
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 11 April 2016

ביקורת למשחק Track Mania Turbo

על המשחק
המשחק Track Mania Turbo  (שגעון המירוצים - טורבו), הוא משחק מירוצי מכוניות, בו המסלולים כשמם כן הם מטורפים לחלוטין. המשחק משייך את עצמו לז'אנר משחקי הארקייד, על כך המשתמע מכך ומנסה להעביר לשחקנים חווית משחק שתהייה לכאורה הפשוטה ביותר שיש ועם זאת גם מהנה לא פחות מטובי משחקי המירוצים. האם בשנת 2016 יש מקום גם למשחקים מהסגנון של Track Mania  ומה יכול להיות כל כך מעניין במכונית שנוסעת שוב ושוב על אותו מסלול מירוצים? כל אלו ועוד בהמשך הביקורת...

גרפיקה
הגרפיקה של המשחק עושה מחווה קטנה למשחקי הארקייד של שנות ה-80. "הכנס אסימון או לחץ אנטר" הם כותבים, בליווי איור ממכונות הארקייד הישנות. זו מחווה חביבה, ושאר הגרפיקה של המשחק היא בסך הכל גרפיקה טובה. לא מדובר אומנם בגרפיקה המושקעת ביותר שתגרום לכם לפעור את הפה ולהתפעל מהנוף בזכות האפקטים שהושקעו בו. אבל בהחלט תוכלו להנות מהנוף המגוון שהמשחק מציע, ולו רק בזכות זווית הצילום שממנה תראו אותו: רכב המירוצים שלכם שכרגע זינק באוויר לגובה 20 מטר.
 הסביבה הגרפית שהמשחק מציג מאוד מגוונת ומעבר לסביבות המשחק הסטנדרטיות לכאורה כמו ג'ונגל, מדבריות ואגמים, יש גם סביבה גרפית לא סטנדרטית ומקורית ביותר שהיוצרים הצליחו לבנות מתוך דמיונם המפותח.
המנוע הגרפי מאוד קליל, זה חשוב בעיקר כשאתם משחקים עם עוד שישים שחקנים אחרים באותו השרת, המשחק לרוב רץ חלק על למעלה מ-100FPS ומלבד גלישה של המצלמה אל תוך אובייקטים, לא נתקלתי בבאגים או גליצ'ים מוזרים.

Image

המשך קריאה...
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 56 - 66 מ 1448
כותרות היום
קרביץ נכנסת לשוק המטענים לסלולר
קרביץ משיקה בישראל קטגוריה חדשה של אביזרי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים. במסגרת הקטגוריה החדשה יושקו בשלב הראשון שני משטחי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים סמסונג LG, HTC ואחרים עם מערכת הפעלה אנדרואיד.
משטחי ההטענה משתמשים בתקן הבינלאומי Qi אשר פותח על מנת לאפשר טעינת מכשירים ניידים באמצעות השראה אלקטרומגנטית ללא כבלים וללא אובדן אנרגיה לעומת כבלים רגילים.
 משטחי ההטענה ימכרו במחיר של 99 ₪ למשטח עגול ו- 129 ₪ למשטח מעוצב שטוח. בקרביץ גם ניתן לקנות את מדבקת ה- RFID במחיר של 69-79 ₪ שאותה יש להתקין בתוך מכשיר הסלולר.
קרביץ תספק שירות חינמי בסניפים נבחרים להתקנה של מדבקת RFID לכל לקוח שיבחר בכך על מנת להקל את השימוש ולהפכו לנגיש וזמין לכולם. בנוסף קיימים מספר מכשירים תומכים בהם המדבקה כבר קיימת כגון נקסוס5.
 
ביקורת בטלפילד ויאטנם -Bad Company 2 Vietnam
Vietnam היא תוספת מבורכת במחיר סביר לשחקנים שרוצים לחדש את משחק ה-BC2 שלהם. אם אתם רוצים עוד באטלפילד ולא יכולים לחכות לצאתו של Battle Play4Free החינמי – Vietnam בינתיים עושה את העבודה מצויין. הוא לא ממציא מחדש את המשחק, אבל גם לא ביקשו ממנו. הוא רוכב על גל ההצלחה של המשחק המקורי ומוסיף לו כמה חודשים של אורך חיים; מבחינתי זה מספיק.
 
שוחד בשוק המעבדים? תביעת ענק כנגד אינטל

על פי הכתבה שפורסמה בגלובס, AMD הגישה בניו-יורק תביעת ענק כנגד אינטל, כשעיקרי הטיעונים בתביעה הם שאינטל שיחדה את יצרניות המחשבים DELL, IBM, ו-HP בסכומי עתק המגיעים למיליארדי דולרים וזאת רק בכדי שיעדיפו את השבבים שלהם על פני אלו של החברה המתחרה AMD. בפעולה זו טוענים ב-AMD פגעה אינטל פגיעה ישירה ביכולת שלהם להתחרות כחברה וכמו כן גם בצרכנים שלא יכלו להנות ממעבדים טובים וזולים

לקריאת הכתבה המלאה בגלובס

 
המשחק החדש Spore מוגן ב-DMR
חברת EA הודיעה באופן רשמי על הזדהבותו של Spore , אולי משחק המחשב הכי שאפתני שנוצר מעולם, שעוקב אחר האבולוציה מרמת התא הבודד ועד לכיבוש הגלקסיה. המשחק נשלח לשכפול ויגיע לחנויות ברחבי העולם בעוד כשלושה שבועות: ה- 5 בספטמבר באירופה וה- 7 בספטמבר בארה"ב.

לקריאת הכתבה ב-VGames

 
Assassin's Creed 2 טרם הוכרז, אבל נמצא בפיתוח. אלטאיר לומד לשחות.
המשחק לא הוכרז רישמית אבל מראש היה ידוע שזה תהייה טרילוגיה.

בשיחה עם AusGamers פלט דיוויד ווילקינסון, במאי האנימציה של "הנסיך הפרסי" החדש, פרטים ראשונים אודות Assassin's Creed 2.

 לכתבה המלאה ב-Vgames

 
להגדיל לך ב-19.95$?

קניתם את גרסת ה- Arcade של ה- Xbox 360? תוכלו להוסיף לה דיסק קשיח ב- 20$, ולקבל קונסולת דור-הבא מלאה ב- 220$ !

30$ פחות מ- Wii ו- 180$ פחות מ- PS3. חברת מיקרוסופט מוציאה את התותחים הכבדים במלחמת הקונסולות בכך שנותנת יותר זיכרון בפחות כסף. אז מה זה אומר קבלו הסבר קצר: אם יש לכם כרטיס זיכרון קטן מ-512MB תוכלו בחינם לקבל כרטיס בגודל 512MB בתמורה לכרטיס הישן, או לקבל דיסק קשיח של 20 ג'יגה בתמורה ל-19.95$בלבד.

 לכתבה המלאה ב-Vgames

 

 
דמו של המשחק מלחמת הכוכבים יגיע אילינו ב-21 באוגוסט
 Star Wars: The Force Unleashed, בניגוד למה שחשבנו עד היום, אינו רק משחק וידאו. זהו הוא פרויקט מולטימדיה ענק שפותח על ידי LucasArts בשיתוף עם חברות Dark Horse Comics, Lego, Hasbro ו-Del Ray Books. לצד משחק הוידאו עומדים להופיע גם ספר, חוברת קומיקס, בובות פעולה ועוד... לכתבה המלאה הvgames
 
הנסיך הפרסי: הסרט

צילומיו של סרט הקולנוע "הנסיך הפרסי", המבוסס על סדרת המשחקים המצליחה, החלו לאחרונה במרוקו. ג'ייק גילנהול (הר ברוקבק, היום שאחרי מחר) הוא השחקן שנבחר לגלם את הנסיך הפרסי...

לכתבה המלאה בVgames-

 
הגאדג'ט הגרוע של השבוע: חולצה מאווררת

במקרה הטוב, חולצה עם מאווררי USB תגרום לכם להיראות מטופשים. במקרה הגרוע, היא תגרום נזק לסביבתכם
הגאדג'ט הגרוע של השבוע הנוכחי הוא חולצה עם מאווררים מובנים. "מה רע", תגידו? בייחוד כשמדובר בחולצה לבנה ואלגנטית כמו זו שתוכלו לראות בתמונה. ובכן, יש לא מעט דברים בעייתיים בגאדג'ט הזה. הבעיה הראשונה: הוא מופעל על ידי USB.

לקריאת הכתבה בוואלה

 
תוכנת השבוע: µTorrent 1.8

אחרי קרוב לשנה, מגיעה גרסה חדשה לתוכנת הביטורנט הטובה ביותר שיש. יש למה לשדרג. "בשנה האחרונה ראינו מספר תוכנות ביטורנט חדשות, ומאז ש-µTorrent נרכשה על ידי החברה של ממציאי פורמט ביטורנט, לא כל כך נרשמה התקדמות מצידה. נראה כמעט בלתי נמנע שמתחרה טובה יותר תופיעה.."

 

לקריאה נוספת בוואלה

 

 
ביקורת למשחק GTA 4 (Grand Theft Auto IV)

האם GTA IV הוא המשחק הטוב ביותר אי פעם? לא.
האם הוא משחק מעולה, כייפי, מגניב, עם המון מה לעשות ולראות? כן, בהחלט!

לקריאת הכתבה ב-Vgames

 
בקרוב: Brutal Legend, משחק רוק עם ג'ק בלאק

דמיינו לעצמכם עולם שמעוצב בהשראת אלבומי מטאל, מפלצות שמגיעות ישר מעטיפות התקליטים, וגיבור שחמוש בגיטרה רושפת-אש. מוזר? זו רק ההתחלה

לקריאת הכתבה ב-Ynet

 
Mortal Kombat VS DC Universe

בכותר הבא בסדרת משחקי המכות הוותיקה Mortal Kombat, ייפגשו הלוחמים את גיבורי הקומיקס הפופולריים של חברת DC, כדוגמת סופרמן ובאטמן. זהו ללא ספק הימור רציני עבור שתי החברות – האם זה יכול לעבוד?

 

לקריאת הכתבה בגיימר 

 
Mortal Kombat: המשחק הבא בסדרה נחשף

העלילה, שתפגיש בדרך לא דרך את העולמות השונים, נכתבה על ידי צוות הפיתוח של Mortal Kombat, בשיתוף שניים מכותבי הקומיקס הבולטים של DC: ג'אסטין גראיי וג'ימי פאלמוטי. המשחקיות תשמור ככל הנראה על אופיים של הכותרים האחרונים בסדרה: קרבות תלת-מימדיים מהירים, אם כי לא אלימים ומדממים כבעבר – אנשי חברי DC לא ממש רצו לראות את ראשו של סופרמן נערף בסוף הקרב... לגרפיקה המרשימה ידאג המנוע הגראפי המשוכלל Unreal III, בהופעת בכורה במשחק מכות נחשב....

לינק לכתבה המלאה: http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=112904

 

 
גאדג'ט היום: ApriPoko
יש משהו מטריד קמעה ברובוטים דמויי ייצורים חיים. רק היום תפסתי את עצמי מייחל ל-Pleo - הדינוזאור הרובוטי החמוד, לאחר שתהיתי על קנקן אימוץ כלב בזמן הקרוב. רק לאחר כמה דקות תפסתי את עצמי והבנתי כמה שונה היא החוויה. ועם זאת, יצרני רובוטים מנסים לגרום לנו לקבל אותם בקלות רבה יותר על ידי מתן צורה איתה אנו יכולים להזדהות. ו-ApriPoko של טושיבה הוא אחד מאלה.

לקריאת הכתבה

 
מפות חדשות ל-COD4 בקרוב
השנה שעברה עלינו הייתה שנה חזקה במיוחד עבור משחקי ירי מגוף ראשון. למרות ש-Call of Duty 4 היה אחד מהמשחקים האחרונים ששוחררו בז'אנר הזה בשנה שעברה, הוא ניצח את כל המתחרים בלי בעיות. גם ברשת COD4 הוא אחד המשחקים הבודדים שמצליחים להחזיק את השחקנים יום אחרי יום, בלי הפסקה באופק. בראד שומייקר מ-GameSpot, אפשר לקרוא לו "מזליסט", נסע למשרדי Infinity Ward כדי לבדוק את חבילת המפות החדשה שתשתחרר באביב הקרוב.

לקריאת הכתבה

 
Frontlines: Fuel of War
Frontlines: Fuel of War הוא משחק פעולה מרובה-משתתפים חדש, המסתער על הז'אנר העמוס וקורא תיגר על Battlefield ודומיו בלי להתבייש. האמת? יש ממה להתלהב. כל הפרטים – בביקורת המלאה. 

לקריאת הכתבה

 
15 מצבי משחק מקוון ל-GTA IV

במגזין PSM הספרדי פורסם מאמר ובו פירוט מצבי המשחק המקוון של Grand Theft Auto IV המתקרב.  בעוד בנתיים אין אישור רשמי למידע, מצבי המשחק נראים אמינים ותואמים את הציפיות של קהילת  GTA 

לקריאת הכתבה

 
ההפתעה הגדולה – הקיפוד חוזר לדו-מימד
גם מעריציו הגדולים ביותר של סוניק חייבים להודות שהקיפוד הכחול ירד מעט מגדולתו ברגע שבו החל להופיע במשחקים תלת-מימדיים. כותר הפלטפורמה הקלאסי, שבימיו הראשונים נלחם בכבוד עם מאריו וסחף אחריו מיליוני אמריקאים, הוא היום אחד המותגים הפחות נחשבים בז'אנר משחקי הפלטפורמה.

לקריאת הכתבה


 
ויסטה SP1 השבוע?
לפי דיווחים, תהיה חבילת השירות הראשונה של חלונות ויסטה זמינה להורדה כבר ביום שלישי השבוע. אתר Computerworld מדווח שחבילת השירות הראשונה של מערכת ההפעלה Windows Vista תהיה זמינה להורדה למשתמשים ביתיים כבר השבוע, כעדכון אופציונלי בשירות עדכוני התוכנה של מיקרוסופט.
לינק:http://computers.walla.co.il/?w=/4000/1250259

 
PSP במתנה
התחרות תימשך מה-14 במרץ ועד ה-1 באפריל. אתם לא חייבים להיות השחקנים הטובים ביותר, אתם לא חייבים להרוויח הכי הרבה נקודות... כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לזכות ב-PSP הוא לשחק, והרבה, במשחק המגניב של חברת Funtactix. לא שווה?
לינק:  http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=111927
 
המשטרה פשטה על תערוכת CeBIT
מוכסים ושוטרים ממשטרת האנובר פשטו על דוכני תערוכת הטכנולוגיה ומילאו שישה ארגזים של גאדג'טים החשודים כמזוייפים. רוב ההחרמות מתוצרת סינית
חוקרי משטרה גרמנים פשטו על 51 מציגים בתערוכת הגאדג'טים והטכנולוגיה CeBIT, שנערכה בהאנובר שבגרמניה, במטרה לאסוף סחורות מזוייפות, כך הודיעה המשטרה הגרמנית. לינק לכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3516729,00.html
 
ערפדים במוסד
"למה שלא תסעי מהר יותר, אלקסה." נהם וולטר בזמן שהדודג' וייפר החליקה במהירות במורד הרחוב, גורמת לכל אדם בסביבה לסובב את ראשו.
 
פרופיל דמות - מאט
מאט נמצא במצב מבלבל, מצד אחד הוא מרושע וקר, מחושב והרסני. אבל מצד שני הוא נתקל בדבר חדש ולא ברור לו- שהן הרגשות, הרגשות מוסיפות לו מניעים ורצונות שזה דבר שאין שהוא לא רגיל אליו ומבין אותו עדיין.
 
משחקי תפקידים- אונליין מול שולחני
אני מבקש להתייחס להבדלים בין משחקי האינטרנט למשחקים ב- LIVE. ההבדל העיקרי במשחקים הינו ההבדל בין להופיע מול קהל לבין "התחבאות" מאחורי מחשב.
 
מסדר הטמפלרים
מסדר הטמפלרים ("אבירי המקדש"), מסדר נוצרי-צבאי של אבירים שנוסד ב-1118 בארץ-ישראל הצלבנית. מטרת הקמתו הייתה להגן על הצליינים (עולי הרגל) שעלו לירושלים מפני המוסלמים.
 
האם זה פייר להשתמש ב-FairUseWM
אתר Engadget מדווח שתוכנה חדשה בשם FairUseWM מסירה את הנז"ק מהקבצים בקלות ובמהירות. מרגע שהנז"ק מוסר, ניתן לבטל את השירות, להמיר את הקבצים ולהעתיק אותם. הסרת הנז"ק מסירה גם את המגבלות משירים שנרכשו באמצעות שירותים המבוססים על PlaysForSure של מיקרוסופט.
לקריאה נוספת בוואלה
 
ביקורת למשחק Untold Legends
מפלצות ושדים מכל הסוגים והמינים ממתינים לכם ב-Warrior’s Code, כותר התפקידים והפעולה החדש של סוני ל-PSP הניידת. זה אולי משחק פנטסיה, אבל משחק פנטסטי – לא ממש.
לקריאה נוספת בגיימר
 
ביקורת: משחק התפקידים Titan Quest
אין חדש תחת השמש. גם ב-Titan Quest תבלו שעות על גבי שעות של הקלקה על מפלצות טיפשות וחפות מפשע, בדרך אל מפלצות חדשות.
להמשך קריאה ב-Ynet.
 
Ultima Online יעבור שדרוג משמעותי
כבר תשע שנים ארוכות שהעולם של Ultima Online חי וקיים ברשת – משחק התפקידים ההמוני המצליח הראשון, שיצא ב- 97`. לאחר תקופת זמן כה ממושכת, החליטו ב- Electronic Arts ללחוץ על F5, ולרענן את המשחק...
להמשך קריאה ב-Ynet.

 
ביקורת קולנוע: Silent Hill
לאחר שזכה להצלחה מרשימה בבתי הקולנוע בארה'ב, מגיע סרט הקולנוע המבוסס על סדרת האימה 'Silent Hill' גם לאזורינו, בדמות תקליטור DVD מושקע...
לקריאת הביקורת בגיימר

 
לא לילדים קטנים
הגאדג'ט הבא יכול להיות שערורייתי אם במקרה הוא נופך לך מהתיק:
מדובר בויברטור שמתחבר לאייפוד ויודע גם לרטוט בהתאם לקצב המוזיקה, אכן תמונות קשות.
לצפייה בתמונות בוואלה
 
אפשר לשבת ולנוח?
טו נו, הידיעה הזו מתאימה יותר לכל מי שמנהל אתר תוכן, כמותנו. ומדובר בתוכנה שכותבת את החדשות בעצמה ללא מגע יד אדם..שימו לב לכתבה שגם רויטרז משתמשים בתוכנה (מה הפלא שיש להם כל כך הרבה זיופים וטעויות).
לקריאת הכתבה -Ynet
 
תוכנות מסרים - הידעתם?

קבלו ריכוז של רוב תוכנות המסריפ שקימות ברשת, בסקירה די נחמדה של האתר Ynet.

לקריאת הסיקור

 

 
מסע בין-כוכבים: כל המפקדים במשחק אחד
לכבוד חגיגות ה-40 לקיומה של סדרת המדע הבדיוני מסע בין-כוכבים, החליטה חברת המשחקים Bethesda לפנק את המעריצים במשחק מחשב חדש – וכעת היא גם מארגנת מסיבת מחזור מרשימה לכל הקצינים הבכירים

לקריאה נוספת ב-Walla


 
דל קוראת להחזרת 4.1 מיליון סוללות במחשבים ניידים
דל קוראת להחזרת סוללות מתוצרת סוני שלדבריה הם הגורם להתחממות יתר של המחשבים ואף למספר מקרי שריפה במחשבים

לקריאה נוספת ב-Walla

 
Counter-Strike: שינויים דרסטיים בחודשים הקרובים
חלק מהשינויים המתוכננים הם שדרוגים קוסמטיים בלבד, כדוגמת מפת de_train מעודכנת התומכת באפקטים הגראפיים המרשימים של טכנולוגיית ה-HDR
לקריאה נוספת ב-Walla.
 
ביקורת SplinterCell Essentials

ב-Gamer הוציאו ביקורת למשחק SplinterCell Essentials, איכשהו הביקורת לא יצאה הכי אוהדת, אולי בגלל שביחס למצב בצפון הכל נראה משעמם...
לקריאת הביקורת

 
מלחמת לבנון השנייה: כל הקישורים המצחיקים
אמנם, המלחמה עדיין לא נגמרה, אבל ב- Y-NET ריכזו עבורכם קישורים לכל הקליפים, השירים והמשחקים שהופקו (ברובם) לעידוד המוראל הלאומי.
לכתבה המלאה ב-
Y-NET
 
The Sacred Rings הטריילר
טריילרים זה דבר חמוד, אבל הטריילר הזה גם חמוד וגם יפה, מומלץ לראות.
לצפייה בטריילר בוואלה
 
HALO: בקרוב הסרט?
אחרי שנמצא בימאי אנונימי יחסית שהסכים לביים את הסרט למשחק HALO, יש תאריך משוער להוצאת הסרט למסכים: שנת 2008.
לכתבה המלאה ב-Gamespot
 
וורהוק, משחק שמשתמש בגלאי תנועה

היישר מתערוכת E3, קבלו ביקורת למשחק שעושה שימוש בגלאי תנועה... כן אתם שומעים נכון גלאים שעוקבים אחרי התנועה שלכם, חסל סדר לחצנים?
לקריאת הביקורת בוואלה

 
תערוכת E3 עומדת בפני ביטול?

רבותי - החגיגה נגמרה. תערוכת ה-E3 (Electronic Entertainment Expo), שהפכה במהלך השנים האחרונות לאירוע החשוב והגדול ביותר של עולם משחקי המחשב, עומדת בפני ביטול. ההכרזה הרשמית תתפרסם ככל הנראה מחר, אולם מגזין ה-Next-Gen האמריקאי הקדים את מארגני התערוכה וחשף כי החל מהשנה הבאה, תיערך ה-E3 במתכונת מצומצמת ומוגבלת, שלא תזכיר כלל את הטירוף אליו התרגלנו.
להמשך קריאה בוואלה

 
הורדת מחירים באינטל

אחרי ש-AMD הכריזו על הורדת מחירי המעבדים, ואחרי שהשיקו את המעבד המהפכני קונרו, הורידו גם באינטל מחירים...
לקריאה נוספת- PCarena

 
איך להשקיט מחשב רועש?
כשהמחשב מרעיש בערך כמו המקרר, אתם יודעים שאתם בצרות. כל הדרכים הזולות והיקרות לגרום למחשב שלכם לטרטר פחות ולתרום לשקט הנפשי שלכם...
לקריאה נוספת ב- Ynet.
 
פרשנות: עיסקת סנדיסק M-Systems
שתי חלוצות הפלאש שצמחו בישראל עומדות להפוך לחברה אחת. מה הרקע לעיסקה? מה דרוש כדי שהיא תצליח?
לקריאה נוספת ב-Ynet.
 
Rise & Fall: Civilizations at War
ותר האסטרטגיה החדש של Midway מציע שילוב ייחודי בין פיקוד על מאות יחידות, ושליטה ישירה בגיבורים הלוחמים בשדה הקרב. זו הייתה יכולה להיות חוויה נהדרת
לקריאה נוספת ב- Gamer
 
Command & Conquer 3
אי שם, במרתפיה האפלים של חברת אלקטרוניק ארטס, שוקד לו צוות פיתוח המונה מאות מתכנתים מוכשרים על הדבר הגדול הבא בז'אנר האסטרטגיה בזמן-אמת - Command & Conquer 3
לקריאה נוספת ב-walla
 
10 הפריטים המומלצים ל-PSP שלכם
אם יש לכם PSP, ב-Ynet החליטו לעשות טיפה סדר עבורכם, ולתת רשימה של עשרת המשחקים הטובים ביותר (לדעתם), שיש כיום בחנויות.
להמשך קריאה ב-Ynet
 
בקרוב - Resistance: Fall of Man

האנשים שהביאו לנו את סדרת 'ראטצ'ט וקלאנק' המצליחה עובדים בימים אלה על אחד ממשחקי הפעולה המעניינים ביותר לפלייסטיישן 3. הייתכן כי יצליחו לעמוד באתגר – ולעשות צרות למיקרוסופט ו-Halo?
להמשך קריאה  ב-Gamer

 
משחקי מחשב מובנים ב-Windows Vista?
עד כה לווינדוס לא היו יותר מידי משחקים מעניינים במערכת ההפעלה. המהפך שמציגה Vista הוא משחקים מובנים בתוך מערכת ההפעלה שיתנו "חינם", למשתמשי ווינדוס.
להמשך קריאה - Gamespot
 
כמה זה עולה לנו
כמה זה? הוא אתר ישראלי חדש שהושק השבוע וצריך להיכנס למועדפים של כל גולש ישראלי. האתר מספק שירות פשוט מאד: השוואה מקוונת של מחירי הגלישה, הטלויזיה, הטלפוניה והעיתונות, עם דירוג גולשים לכל מבצע ומחיר...
לכתבה ב-walla
לאתר כמה זה
 
בקרוב Valkyrie Profile: Silmeria

משחק התפקידים החדש לפליסטיישן יחזיר אותנו לעולם המיתולוגיה הנורדית.
לקריאה נוספת ב-Nana

 
Team Fortress 2
המשחק האסטרטגי המוכר השתדרג למשהו הרבה יותר מגניב.
לצפייה בסרטון (אם אתם יכולים לקרא לזה סרטון) ב-walla
 
משחקי מחשב מכוונים בנושאי מלחמה
קבלו ים של משחקי מחשב מכוונים, כולם בנושא המלחמה שבצפון...אה סליחה "הלחימה שבצפון"
לכתבה המלאה ולמשחקים ב-Ynet
 
פלייסטיישן 3 בדרך
מגזין החדשות הסיני "Commercial Times" מביא לנו השבוע ידיעה משמחת למדי - חברת Asustek הטיוואנית, קבלנית משנה של סוני בכל הנוגע לייצור קונסולות פלייסטיישן 3.|
לפרטים נוספים ב-walla
 
לדבר על חשבון הצרפתים
הכירו תוכנה צרפתית קטנה שתאפשר לכם לצ'וטט באיסיקיו, במסנג'ר ובגוגלטוק בבת אחת. ויש אפילו בונוס - שעתיים שיחות חינם לטלפונים רגילים בישראל
להמשך קריאה ב-Nana  
 
גייטס מעריך שהשקת ויסטה תידחה

מייסד מיקרוסופט, ביל גייטס, גילה אתמול כי קיים סיכוי סביר שמערכת ההפעלה החדשה "ויסטה", תושק באיחור. המועד המתוכנן כיום הוא ינואר 2007
להמשך קריאה ב-walla

 
Cartoon Network
חברת Cartoon Network, שהפיקה סדרות כמו 'בנות הפאוורפאף', 'סמוראי ג'ק', 'דקסטר' וכו... תשתף פעולה עם  rigon Entertainment כדי להביא למסכי המחשב את הדמויות והעולם של סדרות הערוץ שלה. המשחק אמנם יגיע ב-2008, אך כבר עכשיו נודעו כמה פרטים מסקרנים
להמשך קריאה ב-Gamer
 
האם JAJAH יותר טוב מ-Skype?

שירות טלפוניה אינטרנטי של חברה ישראלית, הולך וצובר תאוצה. ניסינו אותו כדי לנסות להבין מדוע - ונכבשנו...
להמשך קריאה Ynet

 
האם פוצח הקוד של סקייפ?
חברת תוכנה סינית הצליחה ככל הנראה לפצח את הקוד של סקייפ, התוכנה הפופולרית המספקת שירותי טלפון באינטרנט..
להמשך קריאה ב-walla
 
לא תאמינו אבל בחול קונים משחקים
מקריאה של הכותרות ב- Gamespot מצטיירת תמונה אופטימית לעולם  המשחקים: שני המשחקים  טומב ריידר והיטמן מכרו ביחד כ-4.4  מליון עותקים ברחבי העולם, ללא ספק משהו שאנחנו הישראלים צריכים לקחת ממנו דוגמה.
לקריאת הכתבה ב-Gamespot
 
מתקפה משולבת של שלושה סוסים טרויאנים

מומחי אבטחה מזהירים מפני התקפה מתואמת של שלושה סוסים טרויאנים שונים שנועדה ליצור רשת של מחשבי זומבי, שיעבדו בשירותם של מפיצי הווירוסים....
לקריאה נוספת ולהתגוננות: walla

 
ביקורת GTA Liberty city stories

יצאה ביקורת למשחק GTA Liberty City Stories ואתם מוזמנים לקרא אותה באתר גיימר.
לקריאת הביקורת בגיימר

 
X1800GTO2

Sapphire, יצרנית ידועה של כרטיסי מסך מבית ATI השיקה בשקט בשקט את האוברקלוקר החדש שלה אשר אמור להביא לנו יחס מחיר/ביצועיים מצוין ויכולות המהרה מדהימות....
להמשך קריאה ב-HWzone

 
סקרים
המשחק של כל הזמנים
 
מי מחובר
Site by: MtK

eXTReMe Tracker