מבזקים
יוביסופט הודיעה שהדמו למשחק HAZE עומד לצאת בקרוב, המשחק HAZE הוא משחק FPS עתידני ולפי החזון של יוצרי המשחק העתיד לא נראה ורוד במיוחד, במיוחד שהמילה "מלחמה" הופכת לדבר שבשגרה.

המשחק אמור לצאת באופן בלעדי לקונסולת ה-3PlayStation בתחילת חודש מאי, הדמו מאפשר לשחקנים להתנסות גם במשחק לשחקן היחיד וגם במשחק מרובה המשתתפים (עד ארבעה שחקנים) בסגנון משחק של שיתוף פעולה. המשחק פותח על ידי Free Radical שהם במקרה גם יוצרי TimeSplitters. התאריך המדוייק ליציאת המשחק הוא 23.5.08.
למידע נוסף באתר הבית של המשחק: www.hazegame.com

 

 

powered_by.png, 1 kB

ביקורת למשחק Dying light
הערכת משתמש: / 1
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 16 March 2015

ביקורת למשחק Dying light

הקדמה
מיקרואורגניזמים יכולים לגרום לשינוי התנהגותי בבני אדם. השינויים בהתנהגות שמכתיבים לנו אותם יצורים זעירים כל כך משמעותיים, כך שעולה השאלה לגבי מיהו הבוס האמיתי של הגוף: בני האדם שחושבים שמנהלים את עצמם, או אולי אותם מיקרואורגניזמים שמכתיבים התנהגות.

קחו למשל את הטקסופלזמה: הפרזיט הלא חביב שמועבר לרוב דרך חתולים יכול לגרום לעכבר שנדבק בו להמשך לריח השתן של החתול, מה שמסתיים לרוב בעכבר לארוחת צהריים, וגם בבני אדם: מי שנדבק בטפיל יתחיל לחבב חתולים יתר על המידה וכך תוכלו למצוא אנשים שמגדלים שמונה ועשרה חתולים, בלי להסביר למה הם משקיעים רבע מההכנסה החודשית שלהם על החיה הפרוותית.

כלבת זו אולי המחלה הקיצונית יותר בשינוי ההתנהגות שנגרמת על ידי וירוס, המחלה לא רק שפוגעת בבעל החיים, אלא גם יכולה לגרום לו להפוך לתוקפני ועל ידי כך היא מועברת מחיה לחיה. הכלבת היא מחלה קטלנית, וזמן לא רב לאחר שהוירוס מגיע למח, החיה מתה מדלקת מח נגיפית. על בסיס התצפיות האלו, נוצרו מספר סדרות סרטים ומשחקי מחשב: The walking dead, I Am Legend, Planet Terror, הם אולי הבולטים ברשימת כותרי הזומבים שנוצרו בדרך טבעית ולכן גם נשיכה שלהם נחשבת למדבקת ביותר. כמו שכבר ניחשתם נכון, גם במשחק Dying Light מדובר בגרסה קטלנית של כלבת, עכשיו נשאר לראות אם יוצרי המשחק גורמים לסיפור כל כך נדוש להפוך למעניין.

Image

עידכון אחרון ( Monday, 16 March 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Sid Meier's Starships
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 29 March 2015

ביקורת למשחק Sid Meier's Starships

על המשחק
לפני שנתחיל חשוב לציין שהביקורת כתובה עבור המחשב, אך נכונה לגמרי עבור הפלטפורמות האחרות בו המשחק זמין בהן. במקור המשחק Sid Meier's Starships נוצר עבור הניידים החכמים עם מערכת ה-iOS ובהמשך המשחק עבר התאמה גם ל-PC.
במשחק תצטרכו לנהל פדרציה ולהרחיב את שטחה על ידי כיבוש שטחים עוינים ושטחים ניטראליים (שגם יהיו ממוגנים ויצריכו הפעלת כח כובש), במשחק יהיה עליכם להביס חלליות אויב במשחק המבוסס על שיטת התורות, מה שיצריך מכם לעשות שימוש בכל שריר אפשרי במוח, לעיתים המשחק יראה מאוד קל ופשוט ולעיתים מאוד מסובך וקשה, וזה מה שיפה בו.
המשחק Sid Meier's Starships הוא משחק מסדרת משחקי האסטרטגיה ומדע בדיוני המפורסמת Sid Meier's שאף פעם לא אכזבה.
המשחק זמין בפלטפורמות הווינדוס, OS X וכמו כן למכשירי הiOS.
Image

עידכון אחרון ( Sunday, 29 March 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק- Oddworld: New 'N' Tasty
הערכת משתמש: / 2
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 15 March 2015

ביקורת למשחק- Oddworld: New 'N' Tasty

 הקדמה
לפני שאני מספר לכם על המשחק בהרחבה, אני רוצה לספר לכם על החוויה שלי בקצרה. אלא אם כן אתם MLG ואתם יכולים לגמור את דארק סולס בלי להשתמש בידיים, המשחק הזה לא בשבילכם. טוב, אולי אני טיפה מגזים אבל רמת הקושי ואי הוודאות של המשחק הזה פשוט משגעת אותי! זה לא הגיוני ולא מתקבל על הדעת שאני אתקע באותו איזור במשחק בלי לדעת מה אני אמור לעשות למשך זמן נוראי של כשעה. שעה נלקחה מהחיים האומללים שלי בזמן שיכולתי לשחק משחקים קשים ויותר מהנים כמו הוטליין מיאמי לדוגמה. המשחק הזה הוא סיוט מתמשך עבור מי שיבחר לסיים אותו, ובהמשך הביקורת אני אספר לכם למה.

 Image

על המשחק
המשחק הוא רימייק (גרסה מחודשת) של המשחק Oddworld: Abe's Oddysee שיצא בשנת 1997 לפלייסטיישן המקורי ולאחר מכן למחשב. המשחק קיבל ביקורות מאוד חיוביות ולפי דעתי, כאדם שדי מתנגד לרימייקים הרבים שיוצאים לאחרונה, ראיתי את הרימייק הזה כרימייק שמגיע לו להתקיים. המשחק הוא משחק פלטפורמה בגוף שלישי, בו אתם יכולים לנוע על הרגליים או על יצורים בשם "אלום" שמגבירים את המהירות. במשחק יש רק מצב משחק אחד אבל אתם יכולים לעשות מצב קו-אופ בסגנון סופר מריו המקורי.


 

עידכון אחרון ( Sunday, 15 March 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת להרחבה FarCry4: Valley of the Yetis
הערכת משתמש: / 1
נכתב על ידי Administrator   
Tuesday, 10 March 2015

ביקורת להרחבה FarCry4: Valley of the Yetis

הקדמה
הביקורת הנוכחית היא ביקורת להרחבה של המשחק FarCry4, כמו ההרחבה הקודמת Escape from Durgesh Prison, גם ההרחבה הנוכחית מחייבת שלשחקן יהיה את המשחק המלא, ואם אפשר לרכוש את המשחק וההרחבה כחבילה אחת - מה טוב. כמקובל בחבילות הרחבה, גם בחבילת ההרחבה הנוכחית לא הוכנסו שינויים בגרפיקה ובסאונד, לפחות לא שינויים מורגשים ולכן מי שבכל זאת מעוניין לקרוא וללמוד עוד על עולם FarCry4 מוזמן לקרוא בלינק הבא את הביקורת למשחק המקורי של FarCry4.

Image


עידכון אחרון ( Wednesday, 11 March 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת להרחבה Shadow of Mordor: The Bright Lord
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 04 March 2015

ביקורת להרחבה Shadow of Mordor: The Bright Lord

הקדמה

Shadow of Mordor נחשב בעיני לאחד המשחק הטובים, אם לא מהטובים ביותר. כל כך טוב שהמשכתי לשחק בו גם אחרי שגמרתי את העלילה במשחק, ואצלי זה דבר נדיר ביותר שאני ממשיך להתעסק עם משחק אחרי שהעלילה שלו נגמרה. אני לא יודע אם אני היחיד שזה הפריע לו, אבל במהלך המשחק Shadow of Mordor, היו הרבה חורים בעלילה. לא נקרא להם חורים כמו שנגיד שמדובר היה בפרטים שאפשר היה להסביר קצת יותר טוב. במילים אחרות, היה חסר לשחקנים המון רקע. ההרחבה Shadow of Mordor: The Bright Lord באה בדיוק להשלים את הרקע הזה החסר: מאיפה הגיעו המגדלים לרחבי מורדור, מה הסיפור המלא של האלף שהרוח שלו נכנסת לכם לנשמה ושלל שאלות מהסוג הזה שההסברים שלכם מפורטים באריכות לאורך חבילת ההרחבה.

Image

עידכון אחרון ( Wednesday, 04 March 2015 )
המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Evolve
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 02 March 2015

ביקורת למשחק Evolve

הקדמה
הסעיף הבא כתוב עבור הפלייסטישן, אבל נכון לחלוטין גם עבור פלטפורמות אחרות;
אחד הדיונים הנפוצים יותר בקרב גיימרים הוא האם כדאי לרכוש עותקים של משחקים אונליין כוירטואלי, הארד קופי או אולי עדיף ללכת לחנות הקרובה ולשלם מחיר יקר יותר לכאורה בדיוק על אותו מוצר. אז בואו נתחיל מזה: עותק ויראטואלי זה חרא. למה? א. כי באמת שאני לא סומך על עותק שאני לא יכול להחזיק ביד, מה יקרה אם אני אסיר את המשחק? הוא ימחק לגמרי או אולי יחכה לי בספרייה? זה נכון שרוב הסיכויים שהעותק יחכה לי בספרייה, אבל מעולם לא היה לי אומץ לבדוק ולכן אני צריך כל חודשיים לקנות לפלייסטישן הארד דיסק חדש להתקנת עותקים וירטואלים חדשים. ב. להוריד עותק וירטואלי מהחנות של סוני זה באסה, בעיקר שמדובר בעותק של חמישים ג'יגה, אז זה לא משנה אם יש לכם אלף מגה, על הכבל התת-ימי בסוני עדיין לא שמעו ומשחקים יורדים על מהירות של 64K.
לקנות עותק בחו"ל זה גם באסה, עזבו אתכם מהאזוריות שיכולה לבאס לכם את הצורה אם הדיסק לא עובד על המכשיר שלכם כי קניתם מאלסקה את הדיסק. אני מדבר על ההמתנה לדואר, בכל מדינה מתוקנת דואר מגיע תוך כמה ימים, רשום תוך יומיים. בישראל דואר מגיע תוך כמה חודשים רשום תוך שבועיים, במקרה הטוב החבילה פתוחה והדיסק לא שבור.
אתם מבינים, דואר ישראל הוא החוליה החלשה במסחר עם חו"ל, ואם תנסו לשלם על משלוח דרך FedEx תגלו שיותר זול לכם לקנות פלייסטישן חדש עם באנדל למשחק שאתם רוצים מאשר להביא אותו עם שליח מחו"ל.
שורה תחתונה, לקנות משחק בחנות בארץ זו אולי אופציה שנראית יקרה, אבל בחישוב הסופי + זמן המתנה, אתם יוצאים הכי בזול שיש, אה וכן... זו גם הסיבה שאת הביקורת למשחק Evolve אני מביא לכם בפיגור של כל כך הרבה זמן: הדוור החזיק את החבילה אצלו מספיק זמן כדי שהטראקר שלה ייצא מהמערכת ולא יצליחו לזהות את הברקוד שלה. יחי דואר ישראל!!
אבל אתם יודעים מה? אני שמח שהחבילה הגיעה באיחור: לבנתיים נוצר רעש אדיר סביב המשחק, המבקרים לא מסכימים עם השחקנים והגולשים חלוקים בינם לבין עצמם האם מדובר במשחק השנה או שמא זוהי הונאה בעטיפה יקרה? ולתוך קלחת המחלוקת הזו אנחנו קופצים ראש בסגנון חופשי ובלי אטמי אוזניים.

Image

המשך קריאה...
 
ביקורת למשחק Total war: Attila
הערכת משתמש: / 2
נכתב על ידי Administrator   
Saturday, 21 February 2015

סדרת TOTAL WAR זאת סדרת משחקי אסטרטגיה שלוקחים זמן בתקופות שונות בהיסטוריה, צבאות ומלכים, במשחקים האלה המטרה העיקרית היא לכבוש כמה שיותר שטחים ולנצח את האויבים שלך על ידי שימוש נכון בסביבה שלך שתיתן לך יתרונות ולעומת האויב שלך, השתלטות על שטחים כוללת גם דיפלומטיה, בניית בריתות וכיבוש ערים והפיכתם לבובות שלך. גם יש לך את המשפחה והדמויות שהן הגנרלים שלך שאתה נקשר אליהם עם הזמן, אתה מחליט איזה יחידות אתה לוקח ומגייס, איזה בתים לבנות, כמה מיסים לקחת מהתושבים שלך, כל זה בשביל לגרום לך להרגיש המלך של אותה ממלכה, אתה מחליט הכל, אתה מרגיש כמו המלך האמיתי של אותה אימפריה.

התקופה היא סוף המאה ה-4, האימפריה החזקה בהיסטוריה מתחלקת ל 2 חלקים, חלק במערב וחלק במזרח, שניהם משתרעים על חלקים עצומים באירופה והמזרח התיכון, ובאותה תקופה עולה מנהיג ברברי חדש בשם Attila, האיום הגדול ביותר בהיסטוריה של העולם הישן, כאשר אתה בוחר את אחד משני הצבאות האלה אתה מקבל שטחים עצומים אבל יש בעיה אחת: כל מי שסביבך שונא אותך ורוצה רק להשמיד אותך, על איזה ערים אתה תלחם ואיזה ערים תרשה לעצמך לאבד? כאשר אתה בוחר את אחד מהשבטים הצפוניים או הברבריים המצב שלך הרבה יותר טוב כי אתה לא מוקף באויבים כמו קודם, אבל עדיין צריך להשמיד כוח צבאי עצום של הרומאים בשביל להצליח, ללא ספק זה בין המשחקים הקשים ביותר בסדרת TOTAL WAR .

אחרי Total war : Rome 2 שיצא בשנת 2013 אנחנו קופצים למאה ה 5 לספירה בתקופת הכיבוש ההוני ואטילה ההוני.

Image


 

עידכון אחרון ( Saturday, 21 February 2015 )
המשך קריאה...
 
מצביעים ישראל בפיפא 16
הערכת משתמש: / 2
נכתב על ידי Administrator   
Sunday, 15 February 2015

חברת  Electronic Arts פותחת לראשונה את האפשרות להצביע לבחירת הליגות שישתתפו במשחק FIFA16 שייצא ביוני 2015. EA  יצאו בקמפיין עולמי המאפשר למעריצים להצביע למדינה שלהם, וכדי להכניס את הליגה של מדינת ישראל לתוך המשחק החדש אנו חייבים את המדינה עבור זה. אם ניכנס לליגה של FIFA שחקנים מרחבי העולם יוכלו לשחק גם עם הקבוצה מישראל בגרסה החדשה של המשחק הפופולרי FIFA. התחרות פתוחה לכל המדינות והיא מבוססת על הצבעות של תושבי המדינה. לכל מדינה יש ליגה מקומית ו-FIFA מעוניינת להכניס את הליגות המקומיות לתוך המשחק החדש.

נבחרת ישראל השתתפה במשחק FIFA בשנת 2002, כאשר אז המשחק דובב לשפה העברית בקולותיהם של יורם ארבל ואבי מלר, ועל קופסת המשחק הופיע שחקן נבחרת ישראל דאז, חיים רביבו. מצבה של ישראל כעת בהצבעות העולמיות הוא מיקום טוב באמצע, לעומת המובילות בתחרות – נבחרות ברזיל, הונגריה ואוקראינה, העומדות על 8-9 אחוזי הצבעה. לחיצה על הלינק שפורסם על ידי חברת EA מובילה להצבעה ותקדם את הנבחרת הישראלית אל היעד.

להצבעה: http://www.fifplay.com/vote/?pollid=24

 
המשחק Evolve הושק
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 11 February 2015

המשחק Evolve הושק

2K ו-Turtle Rock Studios השיקו אתמול באופן רשמי את המשחק Evolve, משחק פעולה שאמור להכניס פלפל לעולם המולטיפלייר.

הייחוד של המשחק Evolve טמון בסגנון המשחק המקורי: ארבעה שחקנים נגד אחד. אז איך זה עובד? ארבעה שחקנים בדמויות של ציידים, ילחמו זה לצד זה במטרה לחסל שחקן יחיד ששולט בחייזר מפלצתי.

המשחק זמין החל מאתמול לפלטפורמות האקסבוקס1, הפלייסטישן4 ולשחקני ה-PC. ובכך מצטרף עוד משחק לרשימת המשחקים שמדירים את עצמם מהקונסולות הישנות PS3, Xbox360.

המשך קריאה...
 
חבילת רכבי יוקרה מגיעה ל-Forza
הערכת משתמש: / 0
נכתב על ידי Administrator   
Wednesday, 04 February 2015

 חבילת רכבי יוקרה מגיעה ל-Forza

המשחק Forza Horizon2 משתדרג משמעותית עם הגיעה של חבילת הרכבים היוקרתית. החבילה מביאה חמישה רכבי שנבחרו בפינצטה כרכבים המייצגים של חבילת ההרחבה ב-Forza. הרכבים הנבחרים הם: לקסוס ספורט קופה 2015 RC F, BMW M235i , יגואר XJ220 הלא הוא רכב חלומותינו ואם יש חבילת רכבי יוקרה היא לא יכולה להיות מושלמת בלי פרארי כלשהי, במקרה הזה הביאו את Ferrari 458, באופן די משעשע ווינטאג'י משהו נכנסה לחבילת היוקרה גם  Lamborghini LM002 שנחשבת לרכב שטח יוקרתי אך די מיושן.

חשבתם שזה ווינטאג' אז כל בעלי חשבון האקסבוקס פלוס יקבלו במתנה Ford Lotus Cortina, למי שלא בקיא - מדובר ברכב טרנטה דלוקס משנות השישים המאוחרות. חבילת ההרחבה הנוכחית מסתבר היא אומנם יוקרתית אך לא כל כך יקרה ועתידה לעלות כ-5 דולר אונליין.

 

המשך קריאה...
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 56 - 66 מ 1391
כותרות היום
קרביץ נכנסת לשוק המטענים לסלולר
קרביץ משיקה בישראל קטגוריה חדשה של אביזרי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים. במסגרת הקטגוריה החדשה יושקו בשלב הראשון שני משטחי הטענה אלחוטיים לסמארטפונים סמסונג LG, HTC ואחרים עם מערכת הפעלה אנדרואיד.
משטחי ההטענה משתמשים בתקן הבינלאומי Qi אשר פותח על מנת לאפשר טעינת מכשירים ניידים באמצעות השראה אלקטרומגנטית ללא כבלים וללא אובדן אנרגיה לעומת כבלים רגילים.
 משטחי ההטענה ימכרו במחיר של 99 ₪ למשטח עגול ו- 129 ₪ למשטח מעוצב שטוח. בקרביץ גם ניתן לקנות את מדבקת ה- RFID במחיר של 69-79 ₪ שאותה יש להתקין בתוך מכשיר הסלולר.
קרביץ תספק שירות חינמי בסניפים נבחרים להתקנה של מדבקת RFID לכל לקוח שיבחר בכך על מנת להקל את השימוש ולהפכו לנגיש וזמין לכולם. בנוסף קיימים מספר מכשירים תומכים בהם המדבקה כבר קיימת כגון נקסוס5.
 
ביקורת בטלפילד ויאטנם -Bad Company 2 Vietnam
Vietnam היא תוספת מבורכת במחיר סביר לשחקנים שרוצים לחדש את משחק ה-BC2 שלהם. אם אתם רוצים עוד באטלפילד ולא יכולים לחכות לצאתו של Battle Play4Free החינמי – Vietnam בינתיים עושה את העבודה מצויין. הוא לא ממציא מחדש את המשחק, אבל גם לא ביקשו ממנו. הוא רוכב על גל ההצלחה של המשחק המקורי ומוסיף לו כמה חודשים של אורך חיים; מבחינתי זה מספיק.
 
שוחד בשוק המעבדים? תביעת ענק כנגד אינטל

על פי הכתבה שפורסמה בגלובס, AMD הגישה בניו-יורק תביעת ענק כנגד אינטל, כשעיקרי הטיעונים בתביעה הם שאינטל שיחדה את יצרניות המחשבים DELL, IBM, ו-HP בסכומי עתק המגיעים למיליארדי דולרים וזאת רק בכדי שיעדיפו את השבבים שלהם על פני אלו של החברה המתחרה AMD. בפעולה זו טוענים ב-AMD פגעה אינטל פגיעה ישירה ביכולת שלהם להתחרות כחברה וכמו כן גם בצרכנים שלא יכלו להנות ממעבדים טובים וזולים

לקריאת הכתבה המלאה בגלובס

 
המשחק החדש Spore מוגן ב-DMR
חברת EA הודיעה באופן רשמי על הזדהבותו של Spore , אולי משחק המחשב הכי שאפתני שנוצר מעולם, שעוקב אחר האבולוציה מרמת התא הבודד ועד לכיבוש הגלקסיה. המשחק נשלח לשכפול ויגיע לחנויות ברחבי העולם בעוד כשלושה שבועות: ה- 5 בספטמבר באירופה וה- 7 בספטמבר בארה"ב.

לקריאת הכתבה ב-VGames

 
Assassin's Creed 2 טרם הוכרז, אבל נמצא בפיתוח. אלטאיר לומד לשחות.
המשחק לא הוכרז רישמית אבל מראש היה ידוע שזה תהייה טרילוגיה.

בשיחה עם AusGamers פלט דיוויד ווילקינסון, במאי האנימציה של "הנסיך הפרסי" החדש, פרטים ראשונים אודות Assassin's Creed 2.

 לכתבה המלאה ב-Vgames

 
להגדיל לך ב-19.95$?

קניתם את גרסת ה- Arcade של ה- Xbox 360? תוכלו להוסיף לה דיסק קשיח ב- 20$, ולקבל קונסולת דור-הבא מלאה ב- 220$ !

30$ פחות מ- Wii ו- 180$ פחות מ- PS3. חברת מיקרוסופט מוציאה את התותחים הכבדים במלחמת הקונסולות בכך שנותנת יותר זיכרון בפחות כסף. אז מה זה אומר קבלו הסבר קצר: אם יש לכם כרטיס זיכרון קטן מ-512MB תוכלו בחינם לקבל כרטיס בגודל 512MB בתמורה לכרטיס הישן, או לקבל דיסק קשיח של 20 ג'יגה בתמורה ל-19.95$בלבד.

 לכתבה המלאה ב-Vgames

 

 
דמו של המשחק מלחמת הכוכבים יגיע אילינו ב-21 באוגוסט
 Star Wars: The Force Unleashed, בניגוד למה שחשבנו עד היום, אינו רק משחק וידאו. זהו הוא פרויקט מולטימדיה ענק שפותח על ידי LucasArts בשיתוף עם חברות Dark Horse Comics, Lego, Hasbro ו-Del Ray Books. לצד משחק הוידאו עומדים להופיע גם ספר, חוברת קומיקס, בובות פעולה ועוד... לכתבה המלאה הvgames
 
הנסיך הפרסי: הסרט

צילומיו של סרט הקולנוע "הנסיך הפרסי", המבוסס על סדרת המשחקים המצליחה, החלו לאחרונה במרוקו. ג'ייק גילנהול (הר ברוקבק, היום שאחרי מחר) הוא השחקן שנבחר לגלם את הנסיך הפרסי...

לכתבה המלאה בVgames-

 
הגאדג'ט הגרוע של השבוע: חולצה מאווררת

במקרה הטוב, חולצה עם מאווררי USB תגרום לכם להיראות מטופשים. במקרה הגרוע, היא תגרום נזק לסביבתכם
הגאדג'ט הגרוע של השבוע הנוכחי הוא חולצה עם מאווררים מובנים. "מה רע", תגידו? בייחוד כשמדובר בחולצה לבנה ואלגנטית כמו זו שתוכלו לראות בתמונה. ובכן, יש לא מעט דברים בעייתיים בגאדג'ט הזה. הבעיה הראשונה: הוא מופעל על ידי USB.

לקריאת הכתבה בוואלה

 
תוכנת השבוע: µTorrent 1.8

אחרי קרוב לשנה, מגיעה גרסה חדשה לתוכנת הביטורנט הטובה ביותר שיש. יש למה לשדרג. "בשנה האחרונה ראינו מספר תוכנות ביטורנט חדשות, ומאז ש-µTorrent נרכשה על ידי החברה של ממציאי פורמט ביטורנט, לא כל כך נרשמה התקדמות מצידה. נראה כמעט בלתי נמנע שמתחרה טובה יותר תופיעה.."

 

לקריאה נוספת בוואלה

 

 
ביקורת למשחק GTA 4 (Grand Theft Auto IV)

האם GTA IV הוא המשחק הטוב ביותר אי פעם? לא.
האם הוא משחק מעולה, כייפי, מגניב, עם המון מה לעשות ולראות? כן, בהחלט!

לקריאת הכתבה ב-Vgames

 
בקרוב: Brutal Legend, משחק רוק עם ג'ק בלאק

דמיינו לעצמכם עולם שמעוצב בהשראת אלבומי מטאל, מפלצות שמגיעות ישר מעטיפות התקליטים, וגיבור שחמוש בגיטרה רושפת-אש. מוזר? זו רק ההתחלה

לקריאת הכתבה ב-Ynet

 
Mortal Kombat VS DC Universe

בכותר הבא בסדרת משחקי המכות הוותיקה Mortal Kombat, ייפגשו הלוחמים את גיבורי הקומיקס הפופולריים של חברת DC, כדוגמת סופרמן ובאטמן. זהו ללא ספק הימור רציני עבור שתי החברות – האם זה יכול לעבוד?

 

לקריאת הכתבה בגיימר 

 
Mortal Kombat: המשחק הבא בסדרה נחשף

העלילה, שתפגיש בדרך לא דרך את העולמות השונים, נכתבה על ידי צוות הפיתוח של Mortal Kombat, בשיתוף שניים מכותבי הקומיקס הבולטים של DC: ג'אסטין גראיי וג'ימי פאלמוטי. המשחקיות תשמור ככל הנראה על אופיים של הכותרים האחרונים בסדרה: קרבות תלת-מימדיים מהירים, אם כי לא אלימים ומדממים כבעבר – אנשי חברי DC לא ממש רצו לראות את ראשו של סופרמן נערף בסוף הקרב... לגרפיקה המרשימה ידאג המנוע הגראפי המשוכלל Unreal III, בהופעת בכורה במשחק מכות נחשב....

לינק לכתבה המלאה: http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=112904

 

 
גאדג'ט היום: ApriPoko
יש משהו מטריד קמעה ברובוטים דמויי ייצורים חיים. רק היום תפסתי את עצמי מייחל ל-Pleo - הדינוזאור הרובוטי החמוד, לאחר שתהיתי על קנקן אימוץ כלב בזמן הקרוב. רק לאחר כמה דקות תפסתי את עצמי והבנתי כמה שונה היא החוויה. ועם זאת, יצרני רובוטים מנסים לגרום לנו לקבל אותם בקלות רבה יותר על ידי מתן צורה איתה אנו יכולים להזדהות. ו-ApriPoko של טושיבה הוא אחד מאלה.

לקריאת הכתבה

 
מפות חדשות ל-COD4 בקרוב
השנה שעברה עלינו הייתה שנה חזקה במיוחד עבור משחקי ירי מגוף ראשון. למרות ש-Call of Duty 4 היה אחד מהמשחקים האחרונים ששוחררו בז'אנר הזה בשנה שעברה, הוא ניצח את כל המתחרים בלי בעיות. גם ברשת COD4 הוא אחד המשחקים הבודדים שמצליחים להחזיק את השחקנים יום אחרי יום, בלי הפסקה באופק. בראד שומייקר מ-GameSpot, אפשר לקרוא לו "מזליסט", נסע למשרדי Infinity Ward כדי לבדוק את חבילת המפות החדשה שתשתחרר באביב הקרוב.

לקריאת הכתבה

 
Frontlines: Fuel of War
Frontlines: Fuel of War הוא משחק פעולה מרובה-משתתפים חדש, המסתער על הז'אנר העמוס וקורא תיגר על Battlefield ודומיו בלי להתבייש. האמת? יש ממה להתלהב. כל הפרטים – בביקורת המלאה. 

לקריאת הכתבה

 
15 מצבי משחק מקוון ל-GTA IV

במגזין PSM הספרדי פורסם מאמר ובו פירוט מצבי המשחק המקוון של Grand Theft Auto IV המתקרב.  בעוד בנתיים אין אישור רשמי למידע, מצבי המשחק נראים אמינים ותואמים את הציפיות של קהילת  GTA 

לקריאת הכתבה

 
ההפתעה הגדולה – הקיפוד חוזר לדו-מימד
גם מעריציו הגדולים ביותר של סוניק חייבים להודות שהקיפוד הכחול ירד מעט מגדולתו ברגע שבו החל להופיע במשחקים תלת-מימדיים. כותר הפלטפורמה הקלאסי, שבימיו הראשונים נלחם בכבוד עם מאריו וסחף אחריו מיליוני אמריקאים, הוא היום אחד המותגים הפחות נחשבים בז'אנר משחקי הפלטפורמה.

לקריאת הכתבה


 
ויסטה SP1 השבוע?
לפי דיווחים, תהיה חבילת השירות הראשונה של חלונות ויסטה זמינה להורדה כבר ביום שלישי השבוע. אתר Computerworld מדווח שחבילת השירות הראשונה של מערכת ההפעלה Windows Vista תהיה זמינה להורדה למשתמשים ביתיים כבר השבוע, כעדכון אופציונלי בשירות עדכוני התוכנה של מיקרוסופט.
לינק:http://computers.walla.co.il/?w=/4000/1250259

 
PSP במתנה
התחרות תימשך מה-14 במרץ ועד ה-1 באפריל. אתם לא חייבים להיות השחקנים הטובים ביותר, אתם לא חייבים להרוויח הכי הרבה נקודות... כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לזכות ב-PSP הוא לשחק, והרבה, במשחק המגניב של חברת Funtactix. לא שווה?
לינק:  http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=111927
 
המשטרה פשטה על תערוכת CeBIT
מוכסים ושוטרים ממשטרת האנובר פשטו על דוכני תערוכת הטכנולוגיה ומילאו שישה ארגזים של גאדג'טים החשודים כמזוייפים. רוב ההחרמות מתוצרת סינית
חוקרי משטרה גרמנים פשטו על 51 מציגים בתערוכת הגאדג'טים והטכנולוגיה CeBIT, שנערכה בהאנובר שבגרמניה, במטרה לאסוף סחורות מזוייפות, כך הודיעה המשטרה הגרמנית. לינק לכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3516729,00.html
 
ערפדים במוסד
"למה שלא תסעי מהר יותר, אלקסה." נהם וולטר בזמן שהדודג' וייפר החליקה במהירות במורד הרחוב, גורמת לכל אדם בסביבה לסובב את ראשו.
 
פרופיל דמות - מאט
מאט נמצא במצב מבלבל, מצד אחד הוא מרושע וקר, מחושב והרסני. אבל מצד שני הוא נתקל בדבר חדש ולא ברור לו- שהן הרגשות, הרגשות מוסיפות לו מניעים ורצונות שזה דבר שאין שהוא לא רגיל אליו ומבין אותו עדיין.
 
משחקי תפקידים- אונליין מול שולחני
אני מבקש להתייחס להבדלים בין משחקי האינטרנט למשחקים ב- LIVE. ההבדל העיקרי במשחקים הינו ההבדל בין להופיע מול קהל לבין "התחבאות" מאחורי מחשב.
 
מסדר הטמפלרים
מסדר הטמפלרים ("אבירי המקדש"), מסדר נוצרי-צבאי של אבירים שנוסד ב-1118 בארץ-ישראל הצלבנית. מטרת הקמתו הייתה להגן על הצליינים (עולי הרגל) שעלו לירושלים מפני המוסלמים.
 
האם זה פייר להשתמש ב-FairUseWM
אתר Engadget מדווח שתוכנה חדשה בשם FairUseWM מסירה את הנז"ק מהקבצים בקלות ובמהירות. מרגע שהנז"ק מוסר, ניתן לבטל את השירות, להמיר את הקבצים ולהעתיק אותם. הסרת הנז"ק מסירה גם את המגבלות משירים שנרכשו באמצעות שירותים המבוססים על PlaysForSure של מיקרוסופט.
לקריאה נוספת בוואלה
 
ביקורת למשחק Untold Legends
מפלצות ושדים מכל הסוגים והמינים ממתינים לכם ב-Warrior’s Code, כותר התפקידים והפעולה החדש של סוני ל-PSP הניידת. זה אולי משחק פנטסיה, אבל משחק פנטסטי – לא ממש.
לקריאה נוספת בגיימר
 
ביקורת: משחק התפקידים Titan Quest
אין חדש תחת השמש. גם ב-Titan Quest תבלו שעות על גבי שעות של הקלקה על מפלצות טיפשות וחפות מפשע, בדרך אל מפלצות חדשות.
להמשך קריאה ב-Ynet.
 
Ultima Online יעבור שדרוג משמעותי
כבר תשע שנים ארוכות שהעולם של Ultima Online חי וקיים ברשת – משחק התפקידים ההמוני המצליח הראשון, שיצא ב- 97`. לאחר תקופת זמן כה ממושכת, החליטו ב- Electronic Arts ללחוץ על F5, ולרענן את המשחק...
להמשך קריאה ב-Ynet.

 
ביקורת קולנוע: Silent Hill
לאחר שזכה להצלחה מרשימה בבתי הקולנוע בארה'ב, מגיע סרט הקולנוע המבוסס על סדרת האימה 'Silent Hill' גם לאזורינו, בדמות תקליטור DVD מושקע...
לקריאת הביקורת בגיימר

 
לא לילדים קטנים
הגאדג'ט הבא יכול להיות שערורייתי אם במקרה הוא נופך לך מהתיק:
מדובר בויברטור שמתחבר לאייפוד ויודע גם לרטוט בהתאם לקצב המוזיקה, אכן תמונות קשות.
לצפייה בתמונות בוואלה
 
אפשר לשבת ולנוח?
טו נו, הידיעה הזו מתאימה יותר לכל מי שמנהל אתר תוכן, כמותנו. ומדובר בתוכנה שכותבת את החדשות בעצמה ללא מגע יד אדם..שימו לב לכתבה שגם רויטרז משתמשים בתוכנה (מה הפלא שיש להם כל כך הרבה זיופים וטעויות).
לקריאת הכתבה -Ynet
 
תוכנות מסרים - הידעתם?

קבלו ריכוז של רוב תוכנות המסריפ שקימות ברשת, בסקירה די נחמדה של האתר Ynet.

לקריאת הסיקור

 

 
מסע בין-כוכבים: כל המפקדים במשחק אחד
לכבוד חגיגות ה-40 לקיומה של סדרת המדע הבדיוני מסע בין-כוכבים, החליטה חברת המשחקים Bethesda לפנק את המעריצים במשחק מחשב חדש – וכעת היא גם מארגנת מסיבת מחזור מרשימה לכל הקצינים הבכירים

לקריאה נוספת ב-Walla


 
דל קוראת להחזרת 4.1 מיליון סוללות במחשבים ניידים
דל קוראת להחזרת סוללות מתוצרת סוני שלדבריה הם הגורם להתחממות יתר של המחשבים ואף למספר מקרי שריפה במחשבים

לקריאה נוספת ב-Walla

 
Counter-Strike: שינויים דרסטיים בחודשים הקרובים
חלק מהשינויים המתוכננים הם שדרוגים קוסמטיים בלבד, כדוגמת מפת de_train מעודכנת התומכת באפקטים הגראפיים המרשימים של טכנולוגיית ה-HDR
לקריאה נוספת ב-Walla.
 
ביקורת SplinterCell Essentials

ב-Gamer הוציאו ביקורת למשחק SplinterCell Essentials, איכשהו הביקורת לא יצאה הכי אוהדת, אולי בגלל שביחס למצב בצפון הכל נראה משעמם...
לקריאת הביקורת

 
מלחמת לבנון השנייה: כל הקישורים המצחיקים
אמנם, המלחמה עדיין לא נגמרה, אבל ב- Y-NET ריכזו עבורכם קישורים לכל הקליפים, השירים והמשחקים שהופקו (ברובם) לעידוד המוראל הלאומי.
לכתבה המלאה ב-
Y-NET
 
The Sacred Rings הטריילר
טריילרים זה דבר חמוד, אבל הטריילר הזה גם חמוד וגם יפה, מומלץ לראות.
לצפייה בטריילר בוואלה
 
HALO: בקרוב הסרט?
אחרי שנמצא בימאי אנונימי יחסית שהסכים לביים את הסרט למשחק HALO, יש תאריך משוער להוצאת הסרט למסכים: שנת 2008.
לכתבה המלאה ב-Gamespot
 
וורהוק, משחק שמשתמש בגלאי תנועה

היישר מתערוכת E3, קבלו ביקורת למשחק שעושה שימוש בגלאי תנועה... כן אתם שומעים נכון גלאים שעוקבים אחרי התנועה שלכם, חסל סדר לחצנים?
לקריאת הביקורת בוואלה

 
תערוכת E3 עומדת בפני ביטול?

רבותי - החגיגה נגמרה. תערוכת ה-E3 (Electronic Entertainment Expo), שהפכה במהלך השנים האחרונות לאירוע החשוב והגדול ביותר של עולם משחקי המחשב, עומדת בפני ביטול. ההכרזה הרשמית תתפרסם ככל הנראה מחר, אולם מגזין ה-Next-Gen האמריקאי הקדים את מארגני התערוכה וחשף כי החל מהשנה הבאה, תיערך ה-E3 במתכונת מצומצמת ומוגבלת, שלא תזכיר כלל את הטירוף אליו התרגלנו.
להמשך קריאה בוואלה

 
הורדת מחירים באינטל

אחרי ש-AMD הכריזו על הורדת מחירי המעבדים, ואחרי שהשיקו את המעבד המהפכני קונרו, הורידו גם באינטל מחירים...
לקריאה נוספת- PCarena

 
איך להשקיט מחשב רועש?
כשהמחשב מרעיש בערך כמו המקרר, אתם יודעים שאתם בצרות. כל הדרכים הזולות והיקרות לגרום למחשב שלכם לטרטר פחות ולתרום לשקט הנפשי שלכם...
לקריאה נוספת ב- Ynet.
 
פרשנות: עיסקת סנדיסק M-Systems
שתי חלוצות הפלאש שצמחו בישראל עומדות להפוך לחברה אחת. מה הרקע לעיסקה? מה דרוש כדי שהיא תצליח?
לקריאה נוספת ב-Ynet.
 
Rise & Fall: Civilizations at War
ותר האסטרטגיה החדש של Midway מציע שילוב ייחודי בין פיקוד על מאות יחידות, ושליטה ישירה בגיבורים הלוחמים בשדה הקרב. זו הייתה יכולה להיות חוויה נהדרת
לקריאה נוספת ב- Gamer
 
Command & Conquer 3
אי שם, במרתפיה האפלים של חברת אלקטרוניק ארטס, שוקד לו צוות פיתוח המונה מאות מתכנתים מוכשרים על הדבר הגדול הבא בז'אנר האסטרטגיה בזמן-אמת - Command & Conquer 3
לקריאה נוספת ב-walla
 
10 הפריטים המומלצים ל-PSP שלכם
אם יש לכם PSP, ב-Ynet החליטו לעשות טיפה סדר עבורכם, ולתת רשימה של עשרת המשחקים הטובים ביותר (לדעתם), שיש כיום בחנויות.
להמשך קריאה ב-Ynet
 
בקרוב - Resistance: Fall of Man

האנשים שהביאו לנו את סדרת 'ראטצ'ט וקלאנק' המצליחה עובדים בימים אלה על אחד ממשחקי הפעולה המעניינים ביותר לפלייסטיישן 3. הייתכן כי יצליחו לעמוד באתגר – ולעשות צרות למיקרוסופט ו-Halo?
להמשך קריאה  ב-Gamer

 
משחקי מחשב מובנים ב-Windows Vista?
עד כה לווינדוס לא היו יותר מידי משחקים מעניינים במערכת ההפעלה. המהפך שמציגה Vista הוא משחקים מובנים בתוך מערכת ההפעלה שיתנו "חינם", למשתמשי ווינדוס.
להמשך קריאה - Gamespot
 
כמה זה עולה לנו
כמה זה? הוא אתר ישראלי חדש שהושק השבוע וצריך להיכנס למועדפים של כל גולש ישראלי. האתר מספק שירות פשוט מאד: השוואה מקוונת של מחירי הגלישה, הטלויזיה, הטלפוניה והעיתונות, עם דירוג גולשים לכל מבצע ומחיר...
לכתבה ב-walla
לאתר כמה זה
 
בקרוב Valkyrie Profile: Silmeria

משחק התפקידים החדש לפליסטיישן יחזיר אותנו לעולם המיתולוגיה הנורדית.
לקריאה נוספת ב-Nana

 
Team Fortress 2
המשחק האסטרטגי המוכר השתדרג למשהו הרבה יותר מגניב.
לצפייה בסרטון (אם אתם יכולים לקרא לזה סרטון) ב-walla
 
משחקי מחשב מכוונים בנושאי מלחמה
קבלו ים של משחקי מחשב מכוונים, כולם בנושא המלחמה שבצפון...אה סליחה "הלחימה שבצפון"
לכתבה המלאה ולמשחקים ב-Ynet
 
פלייסטיישן 3 בדרך
מגזין החדשות הסיני "Commercial Times" מביא לנו השבוע ידיעה משמחת למדי - חברת Asustek הטיוואנית, קבלנית משנה של סוני בכל הנוגע לייצור קונסולות פלייסטיישן 3.|
לפרטים נוספים ב-walla
 
לדבר על חשבון הצרפתים
הכירו תוכנה צרפתית קטנה שתאפשר לכם לצ'וטט באיסיקיו, במסנג'ר ובגוגלטוק בבת אחת. ויש אפילו בונוס - שעתיים שיחות חינם לטלפונים רגילים בישראל
להמשך קריאה ב-Nana  
 
גייטס מעריך שהשקת ויסטה תידחה

מייסד מיקרוסופט, ביל גייטס, גילה אתמול כי קיים סיכוי סביר שמערכת ההפעלה החדשה "ויסטה", תושק באיחור. המועד המתוכנן כיום הוא ינואר 2007
להמשך קריאה ב-walla

 
Cartoon Network
חברת Cartoon Network, שהפיקה סדרות כמו 'בנות הפאוורפאף', 'סמוראי ג'ק', 'דקסטר' וכו... תשתף פעולה עם  rigon Entertainment כדי להביא למסכי המחשב את הדמויות והעולם של סדרות הערוץ שלה. המשחק אמנם יגיע ב-2008, אך כבר עכשיו נודעו כמה פרטים מסקרנים
להמשך קריאה ב-Gamer
 
האם JAJAH יותר טוב מ-Skype?

שירות טלפוניה אינטרנטי של חברה ישראלית, הולך וצובר תאוצה. ניסינו אותו כדי לנסות להבין מדוע - ונכבשנו...
להמשך קריאה Ynet

 
האם פוצח הקוד של סקייפ?
חברת תוכנה סינית הצליחה ככל הנראה לפצח את הקוד של סקייפ, התוכנה הפופולרית המספקת שירותי טלפון באינטרנט..
להמשך קריאה ב-walla
 
לא תאמינו אבל בחול קונים משחקים
מקריאה של הכותרות ב- Gamespot מצטיירת תמונה אופטימית לעולם  המשחקים: שני המשחקים  טומב ריידר והיטמן מכרו ביחד כ-4.4  מליון עותקים ברחבי העולם, ללא ספק משהו שאנחנו הישראלים צריכים לקחת ממנו דוגמה.
לקריאת הכתבה ב-Gamespot
 
מתקפה משולבת של שלושה סוסים טרויאנים

מומחי אבטחה מזהירים מפני התקפה מתואמת של שלושה סוסים טרויאנים שונים שנועדה ליצור רשת של מחשבי זומבי, שיעבדו בשירותם של מפיצי הווירוסים....
לקריאה נוספת ולהתגוננות: walla

 
ביקורת GTA Liberty city stories

יצאה ביקורת למשחק GTA Liberty City Stories ואתם מוזמנים לקרא אותה באתר גיימר.
לקריאת הביקורת בגיימר

 
X1800GTO2

Sapphire, יצרנית ידועה של כרטיסי מסך מבית ATI השיקה בשקט בשקט את האוברקלוקר החדש שלה אשר אמור להביא לנו יחס מחיר/ביצועיים מצוין ויכולות המהרה מדהימות....
להמשך קריאה ב-HWzone

 
סקרים
המשחק של כל הזמנים
 
מי מחובר
Site by: MtK

eXTReMe Tracker